Detail hráče Miloš Válek

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů158 11444
Počet sad341 24299
Počet her2651 1656995

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Miroslav Votápek Miloš Válek 4:6 0:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA David Jarolímek Miloš Válek 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Jana Ksandrová Martina Kropáčková
SK OÁZA PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Miloš Válek Bohumil Klouda 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Karolína Beranová Pavla Rosolová 3:6 6:4 1:0 10 10 2 1 1 0
Miloš Válek Jan Maghreb
TJ PANKRÁC B - SK OÁZA PRAHA Miloslav Šmolík Miloš Válek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Miloš Válek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Martina Košanová Karolína Beranová
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Zdeněk Suchomel Miloš Válek 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Renáta Zugarková Martina Kropáčková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Miloš Válek
SK OÁZA SA - TJ SOKOL CHUCHLE SA Miloš Válek Vít Frajer 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK OÁZA SA - TJ SOKOL CHUCHLE SA Martina Kropáčková Helena Hejzáková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Miloš Válek Miloš Kvasnička
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Miloš Válek Jiří Gregor 1:6 6:1 0:1 7 8 1 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Miloš Válek Milan Zelenka 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Karolína Beranová Andrea Dolanská
PSK OLYMP PRAHA - SK OÁZA PRAHA Jiří Řezník Miloš Válek 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - SK OÁZA PRAHA Jan Večeř Miloš Válek 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Michaela Cidlinová Karolína Beranová
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA SA Michal Brajer Miloš Válek 6:3 0:6 0:1 6 10 1 2 0 1 7:10
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA SA Ivo Mach Miloš Válek 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Renata Jandová Martina Kropáčková
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Jaroslav Kocourek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Jaromír Musil 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová
SK OÁZA PRAHA - TK MONTÁŽE Miloš Válek Pavel Šroba 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK MONTÁŽE Miloš Válek Pavel Šroba 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Karolína Beranová Jana Zemanová
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Ondřej Tvrský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Andrej Bobák 6:7 6:4 1:0 13 11 2 1 1 0
Karolína Beranová Elena Schafferová
2019
SOKOL DEJVICE I - SK OÁZA PRAHA Jiří Hortenský Miloš Válek 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - SK OÁZA PRAHA Jiří Hortenský Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Jana Švarcová Karolína Beranová
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Karel Fiala 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Bohumil Kettner 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová
SK OÁZA PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Válek Dan Kittrich 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Válek Pavel Moravec 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
Karolína Beranová Uršula Kittrichová
SK OÁZA SA - TK KONSTRUKTIVA D Miloš Válek Vladimír Velenský 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK OÁZA SA - TK KONSTRUKTIVA D Miloš Válek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Martina Kropáčková
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Miloš Válek Miroslav Votápek 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Miloš Válek Vilém Ungermann 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Karolína Beranová Jana Ksandrová
TK RUZYNĚ - SK OÁZA PRAHA Luděk Císař Miloš Válek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - SK OÁZA PRAHA Petr Szlifka Miloš Válek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Lucie Čapková Martina Kropáčková
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Miloš Válek Luboš Navrátil 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Miloš Válek Vratislav Rodr 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Milena Krůpová Květa Eichlerová
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Ondřej Tvrský 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Karolína Beranová Dana Honzková 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Miloš Válek Zdeněk Soukup
TK MONTÁŽE - SK OÁZA PRAHA Pavel Šroba Miloš Válek 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
TK MONTÁŽE - SK OÁZA PRAHA Pavel Šroba Miloš Válek 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1 8/10
Jiří Uhl Jiří Císařovský
SK OÁZA PRAHA - SK ŽIŽKOV A Miloš Válek Marek Wollner 7:6 1:6 0:1 8 13 1 2 0 1
2018
SK OÁZA PRAHA - PSK OLYMP PRAHA Miloš Válek Jiří Řezník 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - PSK OLYMP PRAHA Miloš Válek Jiří Řezník 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Karolína Beranová Michaela Cidlinová
LTC SVOBODA PRAHA B - SK OÁZA PRAHA Kristián Kott Miloš Válek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
LTC SVOBODA PRAHA B - SK OÁZA PRAHA Kristián Kott Karolína Beranová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Věra Kottová Miloš Válek
SK OÁZA PRAHA - TK ROZTOKY Miloš Válek Jan Slanec 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TK ROZTOKY Miloš Válek Jan Slanec 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Pavel Martinec Pavel Pecha
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK OÁZA PRAHA Pavel Dušek Miloš Válek 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK OÁZA PRAHA Pavel Chuchla Miloš Válek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Martina Čížková Martina Kropáčková
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA PRAHA Michal Brajer Miloš Válek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA PRAHA Tomáš Krůta Miloš Válek 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Daniela Weisserová Karolína Beranová
SK OÁZA PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Válek Ondřej Štrouf 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Válek Ondřej Štrouf 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
Karolína Beranová Uršula Kittrichová
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martin Hora Miloš Válek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martin Hora Miloš Válek 1:6 6:2 1:0 8 8 2 1 1 0
Petra Lotentzon-Staňková Martina Kropáčková
2017
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Miloš Válek Libor Kahánek 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Miloš Válek Vladislav Hanus 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Martina Kropáčková Jana Sedláčková
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK OÁZA PRAHA Jiří Fiedler Miloš Válek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK OÁZA PRAHA Petr Bareš Miloš Válek 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Zuzana Hlubocká Karolína Beranová
LTC RADOTÍN B - SK OÁZA PRAHA Ondřej Tvrský Miloš Válek 6:4 1:6 1:0 8 10 2 1 1 0
LTC RADOTÍN B - SK OÁZA PRAHA Helena Šilhánová Karolína Beranová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Miloš Táborský Miloš Válek
TK KONSTRUKTIVA A - SK OÁZA PRAHA Mirko Grossmann Miloš Válek 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - SK OÁZA PRAHA Mirko Grossmann Miloš Válek 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Daniela Hrbasová Martina Kropáčková
2016
SK OÁZA PRAHA - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Miloš Válek Miroslav Grygar 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Miloš Válek Miroslav Grygar 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Milena Krůpová Iveta Udržalová
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Miloš Válek Miroslav Votápek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Martina Kropáčková Milena Zeithamlova 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Miloš Válek Jiří Matas
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Miloš Válek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Miloš Válek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Martina Kropáčková
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Miloš Válek Martin Rajtora 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Miloš Válek Svatomír Hejzák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Martina Kropáčková Helena Hejzáková
SK ŽIŽKOV B - SK OÁZA PRAHA Jiří Jeníček Miloš Válek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV B - SK OÁZA PRAHA Renata Jandová Miloš Válek 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Radim Hájek Milena Krůpová
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Miloš Válek Milan Zima 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Miloš Válek Jiří Škop 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Milena Krůpová Marijana Škopová
2015
SK OÁZA PRAHA - TJ RADLICE Miloš Válek Jiří Matějka 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ RADLICE Martina Kropáčková Eva Růžičková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Miloš Válek Jiří Matějka
TJ PANKRÁC A - SK OÁZA PRAHA Roman Kudla Miloš Válek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - SK OÁZA PRAHA Jiřina Medřická Martina Kropáčková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Roman Kudla Miloš Válek
TO SPRINT PRAHA - SK OÁZA PRAHA Jan Vodička Miloš Válek 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martina Kropáčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1 Hráčka Sprintu nenastoupila - rehabilitace po zranění
Miloš Válek
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Miloš Válek Miroslav Votápek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Milena Krůpová Milena Zeithamlova 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Miloš Válek Petr Postránecký
2014
TK OREL PRAHA B - SK OÁZA PRAHA Josef Jašek Miloš Válek 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - SK OÁZA PRAHA Robert Ondračka Miloš Válek 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Martina Kropáčková
SK OÁZA PRAHA - BANÍK PRAHA Miloš Válek Martin Tofi 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - BANÍK PRAHA Martina Kropáčková Pavlína Brabcová 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
Miloš Válek Jan Brabec
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Jiří Bartoníček 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Martina Kropáčková Elena Schafferová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Miloš Válek Martin Rys
LTC MICHLE A - SK OÁZA PRAHA Jan Šimeček Miloš Válek 5:7 6:2 0:1 11 10 1 2 0 1
LTC MICHLE A - SK OÁZA PRAHA Lubor Hobza Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Milan Novák Pavel Martinec
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Miloš Válek Jan Růžanský 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Miloš Válek Jan Růžanský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Květa Eichlerová
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA PRAHA Michal Brajer Miloš Válek 6:0 4:6 0:1 10 7 1 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA PRAHA Ivo Mach Miloš Válek 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Gabriela Mrklovská Martina Kropáčková
SK OÁZA PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA B Miloš Válek Jiří Němec 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA B Miloš Válek Bohumil Kopp 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Milena Krůpová Zuzana Eliášová
2013
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Miloš Válek 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Květa Eichlerová Martina Kropáčková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
František Pojezný Miloš Válek
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Válek Jiří Mareš 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Válek Jiří Mareš 4:6 6:0 1:0 11 6 2 1 1 0 2.,3. set scr
Martina Kropáčková Pavla Rosolová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SK OÁZA PRAHA Jiří Vrňák Miloš Válek 6:4 1:6 1:0 8 10 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SK OÁZA PRAHA Zuzana Královcová Martina Kropáčková 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
Jiří Pohunek Miloš Válek
SK OÁZA PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Miloš Válek Bohumil Vild 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Osvald Duda Bohumil Vild 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Miloš Válek Jiří Jerhot
SK OÁZA PRAHA - LTC MICHLE A Miloš Válek Jan Šimeček 5:7 6:4 0:1 11 12 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Jan Brabec Miloš Válek 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Josef Piškula Miloš Válek 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
František Svoboda Osvald Duda
SK OÁZA PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Válek Ondřej Štrouf 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
2012
LTC MICHLE B - SK OÁZA PRAHA Andrej Pomahač Miloš Válek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - SK OÁZA PRAHA Petr Bartík Osvald Duda 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Andrej Pomahač Miloš Válek
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SK OÁZA PRAHA Miroslav Votápek Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Válek Pavel Novák 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Martina Kropáčková Pavla Rosolová 7:5 6:0 13 5 2 0 1 0
Miloš Válek Jiří Volf
SK ŽIŽKOV A - SK OÁZA PRAHA Stanislav Černovský Miloš Válek 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Miloš Válek Luděk Laboutka 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Martina Kropáčková Iva Láchová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Miloš Válek Jiří Vrňák
TK ROZTOKY - SK OÁZA PRAHA Jan Slanec Miloš Válek 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK ROZTOKY - SK OÁZA PRAHA Helena Benáčková Martina Kropáčková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Martin Pastyřík Miloš Válek
2011
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Válek Václav Uher 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 D
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Válek Václav Uher 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0 D
Aleš Vykopal Vladimír Velenský
TO SPRINT PRAHA A - TK LOKOMOTIVA A Jaroslav Bulant Miloš Válek 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK LOKOMOTIVA A Jaroslav Bulant Aleš Vykopal 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0 TB 10:6
Miroslav Hlubucek Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE A Miloš Válek Václav Strožík 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1 H
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE A Miloš Válek Václav Strožík 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1 H
Aleš Vykopal Jan Šimeček
TK ROZTOKY - TK LOKOMOTIVA A Jan Slanec Miloš Válek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK ROZTOKY - TK LOKOMOTIVA A Ludmila Papoušková Jitka Vyskočilová 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Zdeněk Vlasák Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Miloš Válek Roman Franta 6:4 5:7 0:1 11 12 1 2 0 1 H (5:10)
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eva Grafová Jana Burešová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1 H
Miloš Válek Roman Franta
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Radek Ziethammer Miloš Válek 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jan Blažek Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - SK OÁZA PRAHA Miloš Válek Osvald Duda 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - SK OÁZA PRAHA Miloš Válek Osvald Duda 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0 10:4
Aleš Vykopal Miloš Klikar
2010
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK LOKOMOTIVA A Josef Sáblík Miloš Válek 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK LOKOMOTIVA A Josef Piškula Miloš Válek 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Milan Maleček Roman Buzek
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE B Miloš Válek Lubomír Zelenka 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE B Miloš Válek Ivan Kolařík 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Roman Buzek Lubomír Zelenka
SK OÁZA PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Osvald Duda Miloš Válek 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Osvald Duda Miloš Válek 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Tomáš Krčma Aleš Vykopal
TK LOKOMOTIVA A - TK ROZTOKY Miloš Válek Martin Pastyřík 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK ROZTOKY Miloš Válek Martin Pastyřík 7:6 6:0 13 6 2 0 1 0
Aleš Vykopal Zdeněk Benáček
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Vlastimil Nesrsta Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Vlastimil Nesrsta Aleš Vykopal 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - TK START PRAHA TOPOLKA B Miloš Válek Tomáš Hampl 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK START PRAHA TOPOLKA B Miloš Válek Tomáš Hampl 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Aleš Vykopal Bohumil Kopp
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Válek Vlastislav Černý 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Válek Tomáš Neubauer 7:5 3:6 0:1 10 12 1 2 0 1
Aleš Vykopal Vlastislav Černý
2009
TK LOKOMOTIVA A - TK HANSPAULKA Miloš Válek Pavel Hůla 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK HANSPAULKA Roman Buzek Milan Šrejber 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Miloš Válek František Stejskal
TGC KUNRATICE A - TK LOKOMOTIVA A Jan Růžanský Miloš Válek 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - TK LOKOMOTIVA A Michal Bauer Roman Buzek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1 scr ve prospěch hostů za stavu 2:4
Pavel Křtěn Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - TENIS CIBULKA Miloš Válek Jiri Prucha 6:1 4:6 0:1 10 8 1 2 0 1 TB 8:10
TK LOKOMOTIVA A - TENIS CIBULKA Miloš Válek Jiri Prucha 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Roman Buzek Václav Toman
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Bohumil Klouda Miloš Válek 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Radek Ziethammer Bohumil Pikhart 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Martin Vítek Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA A Miloš Válek Jiří Fiedler 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA A Miloš Válek Jiří Fiedler 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Aleš Vykopal Jiří Ettler
LTC MICHLE A - TK LOKOMOTIVA A Jan Šimeček Miloš Válek 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915