Detail hráče Jaroslav Tintěra

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů71 4328
Počet sad159 9663
Počet her1263 689574

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2017
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Jaroslav Tintěra Vlado Fabry 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Vladimír Lacina Petr Šota 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Josef Jašek
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Jaroslav Tintěra Rudolf Krajč 6:7 6:2 1:0 13 9 2 1 1 0 10:5
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B JIŘÍ ČEŠPIVO Vratislav Rodr 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
Ladislav Maršík Jaroslav Tintěra
2016
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Pavel Fikar David Štorek 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0 nastoupil Jiří Horký, který není na soupisce
Jaroslav Tintěra
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Roman Franta Jaroslav Tintěra 6:2 6:7 0:1 12 10 1 2 0 1
Radek Blaško Milan Krejza
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Pavel Fikar Vlastimil Kolář 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
Jaroslav Tintěra Rudolf Krajč
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Pavel Fikar Jan Večeř 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Vladimír Sosna
LTC MICHLE B - TJ PANKRÁC B Petr Bartík Jaroslav Tintěra 6:7 6:2 1:0 13 9 2 1 1 0
Josef Gürlich Jan Hilgert
2015
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV B Jaroslav Tintěra Leoš Marvan 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV B Jaroslav Tintěra Leoš Marvan 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Jitka Turková Michaela Karolová
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Miroslav Holeček Jaroslav Tintěra 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Renata Petrová Jitka Turková 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Martin Kristofovič Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Jaroslav Tintěra Pavel Barvíř 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Jitka Turková Blanka Oulická 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Jaroslav Tintěra Roman Vališ
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Jaroslav Tintěra Pavel Jockel 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Pavel Fikar Pavel Jockel 7:5 7:5 14 10 2 0 1 0
Jaroslav Tintěra Pavel Pecha
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Pavel Dušek Jaroslav Tintěra 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Milena Špačková Jitka Turková 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Tomáš Oulický Jaroslav Tintěra
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Jiří Štětina Jaroslav Tintěra 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Eva Burkertová Jitka Turková 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Jiří Štětina Jaroslav Tintěra
2014
TJ RADLICE - TJ PANKRÁC B Jaroslav Ridvan Jaroslav Tintěra 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ RADLICE - TJ PANKRÁC B Eva Růžičková Jitka Turková 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
Daniel Ehlen Jaroslav Tintěra
2013
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Jaroslav Tintěra Martin Tofi 3:6 7:6 0:1 10 13 1 2 0 1
Jitka Turková Zorka Holá
TC SPOŘILOV - TJ PANKRÁC B Miloš Kubánek Jaroslav Tintěra 6:7 6:2 1:0 13 9 2 1 1 0 10/3
Lenka Mačicová Jitka Turková
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Jaroslav Tintěra Petr Hartmann 4:6 7:5 1:0 12 11 2 1 1 0
Jitka Turková Jolana Volfová
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Robert Jehne Jaroslav Tintěra 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Monika Rajdlová Jitka Turková
TJ PANKRÁC B - TK START PRAHA TOPOLKA B Jaroslav Tintěra Jiří Němec 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Jitka Turková Zuzana Eliášová
SK ŽIŽKOV A - TJ PANKRÁC B Gabriela Mrklovská Jitka Turková 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
Dušan Jurčík Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Jitka Turková Zuzana Vachová 5:7 6:2 0:1 11 10 1 2 0 1
Jaroslav Tintěra Dušan Kozár
2012
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Dušan Kozár Jaroslav Tintěra 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Zuzana Vachová Jitka Turková 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Jaroslav Pitra Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaroslav Tintěra Roman Franta 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaroslav Tintěra Roman Franta 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jitka Turková Jana Burešová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Josef Piškula Jaroslav Tintěra 6:0 2:6 0:1 8 7 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Irena Pechová Jitka Turková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Petr Svoboda Jaroslav Tintěra
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Ladislav Maršík Jaroslav Tintěra 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Jitka Turková 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Josef Turek Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Jaroslav Tintěra Jan Šimeček 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Jaroslav Tintěra Milan Novák 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Jitka Turková Marta Lorencová
TENIS KLÁNOVICE B - TJ PANKRÁC B Ivan Utěšil Jaroslav Tintěra 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
2011
TJ PANKRÁC B - TJ PANKRÁC A Jaroslav Tintěra Vladimír Filip 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Jaroslav Tintěra Michal Kotas 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Josef Sysel Michal Kotas 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jaroslav Tintěra Pavel Tuik
TJ REPUBLIKÁN - TJ PANKRÁC B Ivan Ondryáš Jaroslav Tintěra 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ REPUBLIKÁN - TJ PANKRÁC B Jan Forejt Jan Hilgert 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Ivan Ondryáš Jaroslav Tintěra
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Chrudoš Tajtl Jaroslav Tintěra 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1 3/10
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Jan Tomeček Jan Hilgert 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Ivan Vyvadil Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA B Jaroslav Tintěra Pavel Suchánek 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - TJ PANKRÁC B Karel Laža Jaroslav Tintěra 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - SOKOL DEJVICE I Jaroslav Tintěra Jiří Hortenský 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SOKOL DEJVICE I Josef Sysel Jiří Hortenský 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Jaroslav Tintěra Otakar Mojžíš
2010
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Jaroslav Tintěra Jiří Volf 6:0 3:6 0:1 9 7 1 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Jaroslav Tintěra Bohumil Pikhart 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Vlastimil Nesrsta Aleš Vykopal 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Miloš Válek
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Josef Piškula Jaroslav Tintěra 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Jaroslav Tintěra Andrej Pomahač 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Andrej Pomahač 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Lubomír Zelenka
2009
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Petr Votruba Jaroslav Tintěra 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Miloš Mičan Jaroslav Tintěra 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Karel Máj Jan Hilgert
TJ PANKRÁC B - TC HAMR Jaroslav Tintěra Miloš Kubánek 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TC HAMR Jan Hilgert Jiří Valečko 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Vladimír Zázvůrek
LTC RUDNÁ - TJ PANKRÁC B Jaroslav Dryml Jaroslav Tintěra 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
LTC RUDNÁ - TJ PANKRÁC B Jaroslav Dryml Jan Hilgert 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Ladislav Kostohryz Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - VŠTJ EKONOM PRAHA Jaroslav Tintěra Jaroslav Kocourek 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
TJ PANKRÁC B - VŠTJ EKONOM PRAHA Jaroslav Tintěra Jiří Dvořák 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Holas
TK SPORT KOLOVRATY - TJ PANKRÁC B Jaroslav Šimon Jaroslav Tintěra 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA A Jaroslav Tintěra Zdeněk Jetmar 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA A Jaroslav Tintěra Jiří Kaplan 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
Martin Vágner Ladislav Číž
TJ PANKRÁC B - TJ REPUBLIKÁN Jaroslav Tintěra Jiří Holáň 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ REPUBLIKÁN Jaroslav Tintěra Ivan Ondryáš 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
Miloš Rašek Jan Forejt

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915