Detail hráče Rudolf Ullrich

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů124 8044
Počet sad269 17099
Počet her2104 1221883

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Rudolf Ullrich Artur Křečko 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Rudolf Ullrich Artur Křečko 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Lenka TIchá Radka Havlová
SOKOL DEJVICE I - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Konrád Rudolf Ullrich 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - SOKOL KRÁLOVICE A Petr Vitásek Martin Tříška 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Ondřej Svoboda Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OÁZA ŘÍČANY A Rudolf Ullrich Luboš Holub 1:6 6:3 1:0 8 9 2 1 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OÁZA ŘÍČANY A Jan Hybl Pavel Dušek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich David Muhlbach
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL KRÁLOVICE A Richard Jelínek Rudolf Ullrich 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL KRÁLOVICE A Emil Vojta Martin Tříška 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Ladislav Maršík Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC MICHLE A Rudolf Ullrich Josef Slavík 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC MICHLE A Jan Hybl Jan Šimeček 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Petr Šota
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Novák Rudolf Ullrich 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Novák Petr Bezděk 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Tomáš Vlásek Rudolf Ullrich
SK RAPID PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Vlastislav Černý Rudolf Ullrich 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
2019
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Rudolf Ullrich Leoš Tlapa 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Rudolf Ullrich Milan Kosejk 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Lenka TIchá Irena Pechová
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE A Miroslav Velenský Rudolf Ullrich 4:6 6:0 0:1 10 7 1 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE A Robert Janča Martin Tříška 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Luděk Roth Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN A Rudolf Ullrich Jan Plíva 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN A Petr Bezděk Miroslav Pašek 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Rudolf Ullrich Roman Vališ
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Jaromír Běláček Rudolf Ullrich 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Martin Tůma Rudolf Ullrich 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
Václav Tichý Petr Bezděk
2018
TK KONSTRUKTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Košler Rudolf Ullrich 6:3 6:7 0:1 12 11 1 2 0 1 8
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ RADLICE Rudolf Ullrich Jan Malinský 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ RADLICE Rudolf Ullrich Jaroslav Ridvan 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Dana Čiháková Alena Luňáčková
2017
TK ROZTOKY - SOKOL KRÁLOVICE A Martin Pastyřík Rudolf Ullrich 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK ROZTOKY - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Slanec Jaroslav Kolář 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Martin Pastyřík Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Rudolf Ullrich Pavel Šimeček 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ RADLICE Rudolf Ullrich Jan Malinský 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Petr Nemynář Rudolf Ullrich 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Tomáš Vlásek Jaroslav Kolář 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Pavel Šlemín Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Rudolf Ullrich Josef Cvach 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Rudolf Ullrich Martin Krištofovic 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Jiří Štoček Tomáš Maršík
2016
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Rudolf Ullrich Jan Florián 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Hortenský Rudolf Ullrich 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0
SOKOL DEJVICE I - SOKOL KRÁLOVICE A Otakar Trska Jan Hübner 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Pavel Trska Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Rudolf Ullrich Pavel Šimeček 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jaroslav Kolář Oldřich Dvořák 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Pavel Šetka
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Farník Rudolf Ullrich 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Rudolf Ullrich Vlado Fabry 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Rudolf Ullrich Vlado Fabry 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Jaroslav Kolář Robert Ondračka
TJ SOLIDARITA B - SOKOL KRÁLOVICE A Zbyněk Husárek Rudolf Ullrich 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
2015
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Richard Jelínek Rudolf Ullrich 3:6 6:4 1:0 10 10 2 1 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Blažek Jan Hübner 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Josef Turek Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Rudolf Ullrich Jiří Vavroch 7:6 6:0 13 6 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Rudolf Ullrich Martin Rokos 0:6 7:5 1:0 8 11 2 1 1 0
Jan Hübner Petr Chilý
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE A Miroslav Slavík Rudolf Ullrich 7:5 2:6 1:0 10 11 2 1 1 0 ST 10/7
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Jerhot Jaroslav Kolář 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Boris Sedláček Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Rudolf Ullrich Stanislav Plecitý 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jan Hübner Oldřich Dvořák 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Pavel Šetka
SOKOL KRÁLOVICE A - SOKOL DEJVICE I Rudolf Ullrich Jiří Hortenský 6:3 4:6 1:0 11 9 2 1 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - SOKOL DEJVICE I Jan Hübner Vít Gloser 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0
Rudolf Ullrich Jiří Hortenský
2014
LTC ZBRASLAV - SOKOL KRÁLOVICE A Antonín Bolardt Rudolf Ullrich 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Rudolf Ullrich Jaroslav Hlava 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Hübner Radek Blaško 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Petr Štěpánek
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE A Zbyněk Richter Rudolf Ullrich 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE A Josef Dobeš Rudolf Ullrich 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Petr Polcar Jan Hübner
SOKOL KRÁLOVICE A - SK ŽIŽKOV B Rudolf Ullrich Pavel Citta 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - SK ŽIŽKOV B Rudolf Ullrich Leoš Marvan 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Jan Hübner Ondřej Fatka
SOKOL KRÁLOVICE A - TO DUKLA Rudolf Ullrich Zdeněk Beneš 5:6 5 6 0 1 0 1
TO SPRINT PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Tomeček Rudolf Ullrich 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Tomeček Rudolf Ullrich 7:5 3:6 1:0 11 11 2 1 1 0 tb 10/6
Libor Snoza Jaroslav Šimon
2013
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC ZBRASLAV Rudolf Ullrich Miloš Brůna 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC ZBRASLAV Jan Hübner Hynek Doležal 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Rudolf Ullrich Jan Majcher
SK ŽIŽKOV B - SOKOL KRÁLOVICE A Václav Šámal Rudolf Ullrich 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV B - SOKOL KRÁLOVICE A David Štorek Jaroslav Šimon 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1 s.t. 4/10
Jiří Horký Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TK KONSTRUKTIVA C Rudolf Ullrich Jan Borůvka 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK KONSTRUKTIVA C Jaroslav Šimon Václav Uher 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Ullrich Vladimír Velenský
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE A Zdeněk Neumann Rudolf Ullrich 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOLIDARITA B Rudolf Ullrich Miloslav Bret 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Jan Farník Rudolf Ullrich 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Barvíř Jan Hübner 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Roman Vališ Rudolf Ullrich
2012
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Rudolf Ullrich Jaromír Běláček 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Rudolf Ullrich Pavel Gruber 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Igor Čihák Pavel Lang
SK ŽIŽKOV B - SOKOL KRÁLOVICE A Miroslav Novák Rudolf Ullrich 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV B - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Horký Jan Hübner 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Václav Šámal Rudolf Ullrich
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Jaroslav Novák Rudolf Ullrich 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Igor Vít Jan Hübner 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Roman Vališ Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - BANÍK PRAHA Rudolf Ullrich Michal Kotas 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - BANÍK PRAHA Rudolf Ullrich Michal Kotas 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Eduard Endl Jaroslav Prosek
TK LOKOMOTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Karel Poživil Rudolf Ullrich 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Raboch Jan Hübner 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Jan Szlauer Rudolf Ullrich
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Rudolf Ullrich Karel Dolejška 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Rudolf Ullrich Antonín Semecký 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Jaroslav Šimon František Glazar
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE A Zdeněk Dryák Rudolf Ullrich 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Matějka Jan Hübner 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Jan Malinský Rudolf Ullrich
2011
TO DUKLA - TK SPORT KOLOVRATY František Fridrich Rudolf Ullrich 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TK SPORT KOLOVRATY Jaroslav Bohatý Slavomír Bušek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
František Fridrich Rudolf Ullrich
TK SPORT KOLOVRATY - I. ČLTK PRAHA Rudolf Ullrich Jan Kurz 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK SPORT KOLOVRATY Miroslav Jakoubek Rudolf Ullrich 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK SPORT KOLOVRATY Ladislav Číž Rudolf Ullrich 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Petr Vlasák Slavomír Bušek
TK SPORT KOLOVRATY - LTC RADOTÍN A Rudolf Ullrich Vladimír Hilgart 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - LTC RADOTÍN A Rudolf Ullrich Roman Vališ 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Slavomír Bušek Igor Vít
TK SPORT KOLOVRATY - TJ KARLÍN TESLA Rudolf Ullrich Tomáš Toman 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
TK SPORT KOLOVRATY - TJ KARLÍN TESLA Jaroslav Šimon Milan Král 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Rudolf Ullrich Bohuslav Filip
TJ RADLICE - TK SPORT KOLOVRATY Martin Braun Rudolf Ullrich 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TJ RADLICE - TK SPORT KOLOVRATY Martin Braun Rudolf Ullrich 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
Zdeněk Dryák Slavomír Bušek
2010
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK SPORT KOLOVRATY František Glazar Rudolf Ullrich 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK SPORT KOLOVRATY Jiří Škop Rudolf Ullrich 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Antonín Semecký Slavomír Bušek
TK SPORT KOLOVRATY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Rudolf Ullrich Petr Sedláček 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Hana Vlastníková Jiřina Laurová 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Ladislav Maršík
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK SPORT KOLOVRATY Jiří Jerhot Rudolf Ullrich 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK SPORT KOLOVRATY Jiří Jerhot Rudolf Ullrich 1:6 7:5 0:1 8 12 1 2 0 1
Jiří Štoček Slavomír Bušek
TK SPORT KOLOVRATY - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Rudolf Ullrich Miloš Kvasnička 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Rudolf Ullrich Daniel Gotlich 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Slavomír Bušek Milan Zelenka
TK SPORT KOLOVRATY - TC HAMR Rudolf Ullrich Miloš Kubánek 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TC HAMR Rudolf Ullrich Miloš Kubánek 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Slavomír Bušek Miloš Stuchl
LTC RADOTÍN B - TK SPORT KOLOVRATY Zdeněk Klán Rudolf Ullrich 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TK SPORT KOLOVRATY Jiří Drvota Slavomír Bušek 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Roman Táborský Rudolf Ullrich
TK SPORT KOLOVRATY - TENIS KLÁNOVICE A Rudolf Ullrich Marko Hájek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TENIS KLÁNOVICE A Slavomír Bušek Karel Laža 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1
Rudolf Ullrich Miroslav Chlubna
2009
LTC RUDNÁ - TK SPORT KOLOVRATY Vladimír Pelikán Rudolf Ullrich 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
LTC RUDNÁ - TK SPORT KOLOVRATY Vladimír Pelikán Rudolf Ullrich 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
Miroslav Křivonoska Slavomír Bušek
TK SPORT KOLOVRATY - VŠTJ EKONOM PRAHA Rudolf Ullrich Jiří Steiner 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Hana Vlastníková Eva Sedláková
TK SPORT KOLOVRATY - VŠTJ EKONOM PRAHA Rudolf Ullrich Jiří Dvořák 6:7 6:2 0:1 12 10 1 2 0 1
Slavomír Bušek Jiří Holas
TK SPORT KOLOVRATY - TJ REPUBLIKÁN Rudolf Ullrich Jiří Holáň 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TJ REPUBLIKÁN Rudolf Ullrich Karel Kukačka 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Hana Vlastníková Martina Rajnišová
TJ SOLIDARITA A - TK SPORT KOLOVRATY Miroslav Jakoubek Rudolf Ullrich 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK SPORT KOLOVRATY Ladislav Číž Jaroslav Šimon 4:6 6:4 1:0 11 10 2 1 1 0
Jiří Kaplan Rudolf Ullrich
TK SPORT KOLOVRATY - TJ PANKRÁC B Rudolf Ullrich Jan Hilgert 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TJ PANKRÁC B Rudolf Ullrich Martin Vágner 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Slavomír Bušek Vratislav Rodr
TJ SPARTAK MODŘANY - TK SPORT KOLOVRATY Petr Votruba Rudolf Ullrich 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK SPORT KOLOVRATY Jaromír Horák Rudolf Ullrich 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1
Vojtěch Zobal Slavomír Bušek
TK SPORT KOLOVRATY - TC HAMR Rudolf Ullrich Miloš Kubánek 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TC HAMR Hana Vlastníková Iva Láchová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Vladimír Zázvůrek

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915