Detail hráče Bohumil Klouda

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů117 6750
Počet sad257 145112
Počet her2113 1134979

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
LTC SVOBODA PRAHA B - TK MONTÁŽE Bohumil Klouda Václav Homola 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Miloš Válek Bohumil Klouda 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Jiří Císařovský Libor Čeleda 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Miloš Klikar Bohumil Klouda
LTC SVOBODA PRAHA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Bohumil Klouda Petr Postránecký 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - LTC SVOBODA PRAHA B Petr Neřold Bohumil Klouda 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - LTC SVOBODA PRAHA B Miloš Táborský Bohumil Klouda 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Zdeněk Soukup Jiří Drvota
2019
LTC SVOBODA PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Bohumil Klouda Artur Křečko 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Bohumil Klouda Roman Franta 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Karel Fára Jan Mráz
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC SVOBODA PRAHA B Ladislav Hauptman Bohumil Klouda 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC SVOBODA PRAHA B Pavel Chuchla Bohumil Klouda 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Tomáš Oulický Vlastimil Kolář
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OREL PRAHA B Bohumil Klouda Vladimír Fábry 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OREL PRAHA B Pavla Rosolová Romana Široká 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Klouda Robert Ondračka
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Vlastislav Černý Bohumil Klouda 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Vlastimil Nesrsta Michal Kuchař 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Martin Hora Bohumil Klouda
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Pavel Fikar Bohumil Klouda 5:7 0:6 5 13 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Miloslav Šmolík Přemysl Plaček 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Pavel Fikar Bohumil Klouda
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC SVOBODA PRAHA B Petr Bareš Bohumil Klouda 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC SVOBODA PRAHA B Václav Vavroch Bohumil Klouda 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Andrea Nicod Pavla Rosolová
2018
SK ŽIŽKOV A - LTC SVOBODA PRAHA B Václav Mádr Bohumil Klouda 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - LTC SVOBODA PRAHA B Ivo Mach Bohumil Klouda 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
Daniela Weisserová Věra Kottová
LTC SVOBODA PRAHA B - TENIS KLÁNOVICE A Bohumil Klouda Jiří Dostál 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - TENIS KLÁNOVICE A Bohumil Klouda Ondřej Štrouf 3:6 6:4 1:0 10 10 2 1 1 0
Kristián Kott Michal Kutzendorfer
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Josef Piškula Bohumil Klouda 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Petr Machovec Bohumil Klouda 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Věra Kottová
LTC SVOBODA PRAHA B - PSK OLYMP PRAHA Jan Šesták Jan Večeř 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Dušan Kozár
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OÁZA ŘÍČANY A Bohumil Klouda Ladislav Hauptman 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OÁZA ŘÍČANY A Libor Čeleda Libor Nehasil 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Klouda František Sedláček
2016
LTC MODŘANY 2005 - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Matoušek Bohumil Klouda 7:6 6:3 13 9 2 0 1 0
LTC MODŘANY 2005 - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zuzana Eliášová Petra Divišek 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0 super tiebreak 10/7
David Krejčík Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Bohumil Klouda Jan Šesták 7:6 6:3 13 9 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Karel Fára Libor Čeleda 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Bohumil Klouda Pavel Pataši
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Ettler Bohumil Klouda 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Mirko Grossmann Radek Ziethammer 6:3 6:7 1:0 13 10 2 1 1 0 10:7
Pavel Novák Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Bohumil Klouda Pavel Hůla 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Michal Kuchař Pavel Hůla 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Bohumil Klouda Zdeněk Žofka
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - BANÍK PRAHA Bohumil Klouda Vlastislav Černý 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - BANÍK PRAHA Karel Fára Marek Vykopal 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Jan Brabec
TK OREL PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Čestmír Braniš Bohumil Klouda 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
TK OREL PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Alice Riklová Bohumil Klouda 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Ondřej Macek Petra Divišek
2015
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Vlastislav Černý Bohumil Klouda 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Bohumil Klouda 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Helena Vildová Petra Divišek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Bohumil Klouda Jan Sestak 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Petra Divišek Kamila Allertová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Marek Wollner
BANÍK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Miroslav Bouček Bohumil Klouda 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
BANÍK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Marek Vykopal Bohumil Klouda 6:2 3:6 0:1 9 9 1 2 0 1
David Krejčík Radek Ziethammer
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK KONSTRUKTIVA A Bohumil Klouda Jiří Ettler 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK KONSTRUKTIVA A Petra Divišek Ivana Stauchová 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Jiří Ettler
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Pavel Hůla Bohumil Klouda 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Miroslav Cafourek Bohumil Klouda 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Kateřina Vašinová Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS KLÁNOVICE A Bohumil Klouda Pavel Moravec 5:7 6:0 1:0 12 7 2 1 1 0 10/5
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS KLÁNOVICE A Petra Divišek Uršula Kittrichová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Bohumil Klouda Michal Kutzendorfer
2014
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Marek Wollner Bohumil Klouda 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Helena Sukova Jana Sedláčková 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Marek Wollner Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Bohumil Klouda Pavel Sojka 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Sedláčková Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Bohumil Klouda Pavel Sojka
LTC MICHLE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Němec Bohumil Klouda 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jolana Volfová Jana Sedláčková 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Petr Němec Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Bohumil Klouda Vítězslav Pařízek 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Pavla Mrázová 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Miroslav Cafourek
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zdeněk Mazák Bohumil Klouda 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Fiedler Bohumil Klouda 7:5 0:6 0:1 7 12 1 2 0 1
Petr Pokorný Michal Kuchař
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TO SPRINT PRAHA A Milena Freibergová Helena Vildová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Ondřej Tvrský
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Daniela Hrbasová Jana Sedláčková 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Bohumil Klouda
2013
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK KONSTRUKTIVA A Bohumil Klouda Mirko Grossmann 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK KONSTRUKTIVA A Jana Sedláčková Daniela Hrbasová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Mirko Grossmann
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Libor Nehasil Bohumil Klouda 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Libor Nehasil Martin Vítek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Dalibor Špaček Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - I. ČLTK PRAHA Milena Freibergová Lucie Hubačová 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0 dohráno 21. 5. 2013
Bohumil Klouda David Reichl
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Michal Kuchař Bohumil Klouda 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Toman Jan Blažek 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Jan Šesták Bohumil Klouda
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Michal Kuchař Bohumil Klouda 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Kamila Allertová Milena Freibergová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Pavla Mrázová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Miroslav Cafourek
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Pavlína Brabcová Jana Sedláčková 1:6 7:5 1:0 9 11 2 1 1 0
Karel Netolický Bohumil Klouda
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Bohumil Klouda 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Strožík Bohumil Klouda 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Jana Sedláčková
2012
SK OÁZA PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Osvald Duda Bohumil Klouda 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Bohumil Klouda Martin Lavička 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jan Blažek Roman Jareš 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Bohumil Klouda Martin Lavička
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jiří Volf Bohumil Klouda 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Petr Musil Bohumil Klouda 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Pavla Rosolová Milena Freibergová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SK ŽIŽKOV A Jana Sedláčková Jana Kozlerová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Bohumil Klouda Stanislav Černovský
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Bořivoj Bašta Bohumil Klouda 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jiří Vrňák Bohumil Klouda 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
Jitka Chvojková Milena Freibergová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK ROZTOKY Bohumil Klouda Martin Pastyřík 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK ROZTOKY Milena Freibergová Helena Benáčková 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Zdeněk Benáček
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - LTC MICHLE B Milena Freibergová Jolana Volfová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Andrej Pomahač
2011
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Ludmila Unčovská Marta Lorencová 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Bohumil Klouda Milan Novák
TK ROZTOKY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Helena Benáčková Jana Sedláčková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Zdeněk Vlasák Bohumil Klouda
SK OÁZA PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martina Kropáčková Ludmila Unčovská 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Ivan Toužimský Bohumil Klouda
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Mirko Grossmann Ladislav Maršík 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Bohumil Klouda
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Petr Šota Bohumil Klouda 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1 dohrávka 27.4.
Markéta Lhotáková Ludmila Unčovská
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaroslav Bulant Bohumil Klouda 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Monika Rajdlová Jana Sedláčková
2010
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Kutil Bohumil Klouda 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Pokorný Radek Ziethammer 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1 9/11
Petr Kutil Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TC SPOŘILOV Jana Sedláčková Nataša Faschingbauerová 7:6 7:5 14 11 2 0 1 0
Bohumil Klouda Karel Piskáček
SK MOTORLET - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Mareš Bohumil Klouda 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0 10/6
SK MOTORLET - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Mareš Bohumil Klouda 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Miloš Vohradník Martin Vítek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Helena Sukova 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Milan Šrejber
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Fiedler Bohumil Klouda 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Karel Netolický Bohumil Klouda 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Barbora Koutná Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Martin Vítek Zdeněk Mazák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Bohumil Klouda Vladimír Lacina
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TGC KUNRATICE A Bohumil Klouda Ivan Kurz 7:6 6:7 0:1 13 14 1 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TGC KUNRATICE A Martin Vítek Michal Bauer 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
Bohumil Klouda Ivan Kurz
2009
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK MOTORLET Bohumil Klouda Dušan Joppa 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK MOTORLET Martin Vítek Pavel Houdek 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Saša Vejnovič
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Musil Bohumil Klouda 7:6 6:7 1:0 14 13 2 1 1 0 10/8
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jiří Fiedler Martin Vítek 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Jiří Ettler Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Bohumil Klouda Jan Šimeček 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jana Sedláčková Milena Pauerova 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Bohumil Klouda Jan Šimeček
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Milan Šrejber Bohumil Klouda 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Milan Šrejber Bohumil Klouda 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Kateřina Vašinová Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Bohumil Klouda Miloš Válek 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Bohumil Klouda Roman Buzek
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jan Růžanský Bohumil Klouda 7:6 1:6 1:0 9 12 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Michal Bauer Bohumil Klouda 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Ilona Poláková Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Bohumil Klouda Jiri Prucha 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Martin Vítek Michal Kuchař 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0 10/6
Bohumil Klouda Zdeněk Mazák

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915