Detail hráče Václav Uher

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů165 7887
Počet sad369 183186
Počet her2867 14831384

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Václav Uher František Potužník 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Václav Uher František Potužník 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
Karel Sadil Bohumil Vild
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Luboš Ondráček Václav Uher 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Ladislav Dostál Václav Uher 6:0 2:6 0:1 8 7 1 2 0 1
Daneš Sedláček Martin Jirásek
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Václav Uher Petr Černý 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Karel Sadil Stanislav Monček 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Václav Uher Roman Špaček
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Jaroslav Ridvan Václav Uher 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Jaroslav Ridvan Václav Uher 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Jan Malinský Karel Sadil
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Petr Poltar Václav Uher 4:6 0:6 4 12 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Pavel Boček Václav Uher 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Štěpán Lukeš Miloš Zbořil
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Zdeněk Neumann Václav Uher 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Michal Buňata Václav Uher 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Josef Tůša Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Roman Hakl 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Leoš Tlapa 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Chilý
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Václav Uher Luboš Navrátil 6:0 4:6 1:0 11 6 2 1 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Václav Uher Vladimír Lacina 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Zoltán Bán Petr Dorazil
TJ RADLICE - TK KONSTRUKTIVA C Luboš Korbelář Václav Uher 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ RADLICE - TK KONSTRUKTIVA C Petr Svoboda Václav Uher 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Jaroslav Ridvan Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL CHUCHLE Václav Uher Martin Rozumek 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
2019
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Václav Uher Martin Krištofovic 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Václav Uher Martin Krištofovic 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Martin Šimák Vladimír Vott
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Brejcha Václav Uher 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Václav Uher Jan Vodňanský 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Uher Ladislav Maršík 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Uher Josef Turek 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Ladislav Maršík
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Václav Uher Petr Šíma 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Václav Uher Josef Tůša 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Šíma
TK KONSTRUKTIVA C - TK OÁZA ŘÍČANY B Václav Uher Luboš Holub 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TK OÁZA ŘÍČANY B Václav Uher Robert Šindelář 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
Martin Šimák David Muhlbach
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Vladimír Macoun Václav Uher 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Václav Homola Václav Uher 2:6 7:6 0:1 9 13 1 2 0 1 7/10
Jiří Hořejší Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Václav Uher Tomáš Holický 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Václav Uher Tomáš Holický 6:2 1:6 1:0 8 8 2 1 1 0
Karel Sadil Ladislav Číž
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Leoš Marvan Václav Uher 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Luboš Navrátil Václav Uher 2:6 7:6 1:0 10 12 2 1 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Vratislav Rodr Václav Uher 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Martin Vágner Karel Sadil
2018
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Luboš Navrátil Václav Uher 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Tomáš Révész Václav Uher 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Luboš Navrátil Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Václav Uher Tomáš Holický 5:7 7:5 0:1 12 13 1 2 0 1 11:13
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Václav Uher Jiří Kaplan 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1 8:10
Jaroslav Fantyš Jaroslav Staněk
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Václav Uher Jiří Jeníček 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Václav Uher Leoš Marvan 5:7 6:4 1:0 12 11 2 1 1 0
Zoltán Bán Jiří Horký
LTC MICHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Jiří Bumbálek Václav Uher 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
LTC MICHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Zdeněk Flemming Václav Uher 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Lubomír Zelenka Zoltán Bán
TK OÁZA ŘÍČANY B - TK KONSTRUKTIVA C Milan Čížek Václav Uher 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY B - TK KONSTRUKTIVA C František Sedláček Zoltán Bán 6:1 7:5 13 6 2 0 1 0
Tomáš Oulický Václav Uher
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Boris Nový 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Boris Nový 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Petra Gaurová Eva Bláhová
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Petr Šíma Václav Uher 2:6 7:6 1:0 10 12 2 1 1 0 TB 7
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Aleš Pohořal Václav Uher 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Josef Tůša Václav Papež
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Petr Svoboda Václav Uher 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Ladislav Dostál Václav Uher 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Daneš Sedláček Václav Papež
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Václav Uher Miroslav Velenský 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
2017
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Václav Uher Pavel Malinský 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Václav Uher Jan Hilgert 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Haško Luboš Navrátil
TK KONSTRUKTIVA C - TO DUKLA Václav Uher Petr Svoboda 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TO DUKLA Václav Uher Petr Svoboda 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Jiří Haško Zdeněk Beneš
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Petr Šimon Václav Uher 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Jiří Kaplan Václav Uher 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Ladislav Číž Jiří Haško
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Václav Uher Josef Slavík 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Václav Uher Lubomír Zelenka 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Jiří Haško Milan Novák
TC SPOŘILOV - TK KONSTRUKTIVA D Karel Piskáček Václav Uher 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TC SPOŘILOV - TK KONSTRUKTIVA D Čestmír Braniš Vladislav Tomandl 7:6 6:7 1:0 14 13 2 1 1 0 12/10
Karel Piskáček Václav Uher
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Petr Svoboda 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Petr Svoboda 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Vladislav Tomandl Josef Sáblík
SPOJE PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Martin Tůma Václav Uher 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0 TB 10:4
SPOJE PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Jaromír Musil Václav Uher 6:7 6:1 1:0 13 8 2 1 1 0 TB 10:8
Jaromír Běláček Jiří Haško
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Václav Uher Zdeněk Horn 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Václav Uher Jan Kofol 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
Eliška Řezníčková Ivana Hlaváčková
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Miroslav Velenský Václav Uher 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Květa Sovíková Eliška Řezníčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Václav Uher
2016
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Martin Rajtora Václav Uher 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Aleš Vykopal Václav Uher 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Eva Burkertová Eliška Řezníčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Aleš Vykopal Václav Uher
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Václav Uher Jan Kofol 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Václav Uher Radomír Purmann 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Jiří Haško Josef Václavek
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Václav Uher Jiří Jeníček 7:5 5:7 0:1 12 13 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Václav Uher Leoš Marvan 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Martin Jirásek Ondřej Fatka
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK KONSTRUKTIVA C Milan Zima Václav Uher 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK KONSTRUKTIVA C Antonín Tůma Václav Uher 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Antonín Semecký Jiří Haško
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Václav Uher Miloš Klikar 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Václav Uher Osvald Duda 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
Martin Jirásek Ivan Toužimský
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Václav Uher Josef Gürlich 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Martin Jirásek Petr Bartík
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Matouš Václav Uher 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Matouš Václav Uher 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Stanislav Tesárek Zoltán Bán
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Václav Uher Miroslav Votápek 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Eliška Řezníčková Milena Zeithamlova 5:7 6:2 0:1 11 10 1 2 0 1
Václav Uher Miroslav Votápek
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Václav Uher Antonín Zoubek 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Václav Uher Zbyněk Richter 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1 výsledek upraven KV z 4/4 ve 2. sadě na 4/6
Jiří Haško Antonín Zoubek
2015
TK KONSTRUKTIVA C - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Václav Uher Pavel Šetka 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Vladislav Tomandl Pavel Šetka 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Václav Uher Oldřich Dvořák
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA C Stanislav Šuléř Václav Uher 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA C Martin Rokos Václav Uher 7:6 6:3 13 9 2 0 1 0
Petr Chilý Jiří Haško
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Otakar Trska Václav Uher 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Otakar Trska Václav Uher 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Vít Gloser Martin Jirásek
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Václav Uher Ladislav Maršík 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Václav Uher Jan Blažek 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Zoltán Bán Ladislav Maršík
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK KONSTRUKTIVA C Luboš Karas Václav Uher 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK KONSTRUKTIVA C Dagmar Šlégrová Jana Kahl 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0 ST 10/8
Boris Sedláček Václav Uher
2014
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK KONSTRUKTIVA C Bořivoj Bašta Václav Uher 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK KONSTRUKTIVA C Milan Čížek Václav Uher 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Emil Medřický Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA C - TK ROZTOKY Václav Uher Jan Slanec 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TK ROZTOKY Václav Uher Jan Slanec 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Pavel Jockel
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Václav Uher Jaroslav Dostálek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Václav Uher Stanislav Monček 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Vladimír Velenský Eduard Endl
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Vojtěch Zobal Václav Uher 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Martin Kristofovič Václav Uher 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Vlastimil Zikmund Jiří Haško
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Petr Svoboda 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Petr Svoboda 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Vladislav Tomandl Josef Sáblík
TK OÁZA ŘÍČANY A - TK KONSTRUKTIVA C Pavel Dušek Václav Uher 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - TK KONSTRUKTIVA C Pavel Dušek Václav Uher 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
Lubor Lágner Zoltán Bán
2013
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK KONSTRUKTIVA C Miroslav Votápek Václav Uher 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Václav Uher Ferdinand Vulkán 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Václav Uher Karel Laža 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Karel Sadil Miloslav Bret
SOKOL KRÁLOVICE A - TK KONSTRUKTIVA C Jan Hübner Václav Uher 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TK KONSTRUKTIVA C Jaroslav Šimon Václav Uher 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Ullrich Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Igor Vít 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Pavel Barvíř 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
Jiří Haško Igor Vít
2012
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Svatomír Hejzák Václav Uher 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Martin Rajtora Karel Sadil 6:7 7:6 1:0 14 13 2 1 1 0
Miroslav Velenský Václav Uher
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Václav Uher Luboš Karas 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Václav Uher Luboš Karas 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Jiří Vlček Jiří Jerhot
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Josef Procházka Václav Uher 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Petr Votruba Václav Uher 2:6 6:3 1:0 9 9 2 1 1 0
Jaromír Horák Zoltán Bán
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Václav Uher Václav Němeček 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA C Jan Sommer Václav Uher 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA C Ladislav Číž Václav Uher 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Petr Vlasák Zoltán Bán
TK KONSTRUKTIVA C - TO DUKLA Václav Uher František Fridrich 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TO DUKLA Václav Uher František Fridrich 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Zoltán Bán Vojtěch Mareš
2011
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Válek Václav Uher 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 D
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA C Miloš Válek Václav Uher 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0 D
Aleš Vykopal Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Václav Uher Roman Franta 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Václav Uher Luboš Holub 6:1 7:5 13 6 2 0 1 0
Karel Sadil Miroslav Milota
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA C Libor Nehasil Václav Uher 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA C Jan Pisko Václav Uher 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Leoš Fiala Zoltán Bán
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Uher Radek Ziethammer 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Uher Radek Ziethammer 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Martin Vítek
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA C Jan Šimeček Václav Uher 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Václav Uher Osvald Duda 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Václav Uher Osvald Duda 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Zoltán Bán Miloš Klikar
TK ROZTOKY - TK KONSTRUKTIVA C Martin Pastyřík Václav Uher 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
TK ROZTOKY - TK KONSTRUKTIVA C Martin Pastyřík Václav Uher 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Mario Uvarov Zoltán Bán
2010
TK KONSTRUKTIVA C - TJ PANKRÁC A Václav Uher Jiří Hanuš 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ PANKRÁC A Václav Uher Jiří Hanuš 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vladimír Velenský Josef Kučera
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Jeníček Václav Uher 7:5 7:5 14 10 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Jeníček Václav Uher 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Luboš Lauterbach Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ KARLÍN TESLA Václav Uher Martin Bečka 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ KARLÍN TESLA Václav Uher Martin Bečka 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Karel Sadil Vladimír Mašín
SLAVOJ PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Pavel Baudyš Václav Uher 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Zbyněk Flanderka Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Václav Uher Miloslav Bret 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Václav Uher Dušan Novák 6:1 2:6 0:1 8 8 1 2 0 1
Vladimír Velenský Ferdinand Vulkán
TJ UHŘÍNĚVES - TK KONSTRUKTIVA C Martin Soukup Václav Uher 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0
TJ UHŘÍNĚVES - TK KONSTRUKTIVA C Martin Ryston Václav Uher 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Petr Lipert Vladimír Velenský
2009
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA C Karel Laža Václav Uher 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Ferdinand Vulkán Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Roman Vališ 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Vít Mareš 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Žemlička
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Tomáš Nádvorník Václav Uher 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Otakar Trska Václav Uher 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Vít Gloser Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Václav Uher Radek Blaško 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Karel Sadil Miroslav Milota 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Václav Uher Radek Blaško
TK KONSTRUKTIVA C - TENIS KLÁNOVICE A Václav Uher Jan Brych 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TENIS KLÁNOVICE A Václav Uher Jan Brych 5:3 5:3 10 6 2 0 1 0
Vladimír Velenský Jiří Křížek
TK LOKOMOTIVA B - TK KONSTRUKTIVA C Jan Szlauer Václav Uher 1:6 6:3 0:1 7 10 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ RADLICE Václav Uher Jiří Matějka 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ RADLICE Vladislav Tomandl Jiří Matějka 4:6 6:1 0:1 10 8 1 2 0 1
Václav Uher Jaroslav Ridvan

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915