Detail hráče Jana Burešová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů112 6547
Počet sad240 140100
Počet her1790 1020770

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2018
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Helena Hejzáková Jana Burešová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Vít Frajer Artur Křečko
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Renata Petrová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Petra Matoušová Jana Burešová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SOKOL KRÁLOVICE A Jana Burešová Dana Čiháková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ RADLICE Jana Burešová Lucie Fojtíková 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
2017
SK ŽIŽKOV A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Daniela Weisserová Jana Burešová 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Radka Hračová Jana Burešová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Jana Burešová Květa Eichlerová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK OREL PRAHA B Jana Burešová Romana Široká 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
2016
LTC SVOBODA PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Věra Kottová Jana Burešová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Rudolf Krajč Jaroslav Hlava 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Zuzana Vančuříková Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Jana Burešová Hana Kopřivová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Jana Burešová Jitka Turková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jaroslav Hlava Jan Hilgert
TGC KUNRATICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Květa Eichlerová Jana Burešová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vlastimil Kvasnička Roman Franta 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Dana Havlíčková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Dana Havlíčková 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Petr Dašek Jaroslav Pitra
LTC MICHLE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jolana Volfová Jana Burešová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
LTC MICHLE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Josef Gürlich Jaroslav Hlava 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Jolana Volfová Jana Burešová
2015
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Markéta Lhotáková Jana Burešová 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1 6/10
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Markéta Lhotáková Jana Burešová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Robert Ondračka Petr Dašek
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Radka Hračová Jana Burešová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Radka Hračová Jana Burešová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Milan Novák Petr Dašek
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Burešová Kateřina Potužníková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Burešová Kateřina Potužníková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Petr Dašek Martin Hora
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Milada Bittarová Jana Burešová 7:5 6:0 13 5 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaromír Klimša Petr Dašek 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Pravoslava Langmajer Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Zuzana Vachová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Zuzana Vachová 6:2 1:6 0:1 7 9 1 2 0 1
Petr Dašek Jaroslav Pitra
2014
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK ŽIŽKOV B Jana Burešová Michaela Karolová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK ŽIŽKOV B Jana Burešová Renata Jandová 6:0 7:5 13 5 2 0 1 0
Petr Dašek Ondřej Fatka
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Dana Čiháková Jana Burešová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Igor Čihák Jana Burešová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Dana Čiháková Petr Dašek
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO SPRINT PRAHA Jana Burešová Monika Rajdlová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO SPRINT PRAHA Petr Dašek Ivan Vyvadil 6:1 0:6 1:0 7 7 2 1 1 0
Jana Burešová Monika Rajdlová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - LTC ZBRASLAV Jana Burešová Dagmar Čondlová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - LTC ZBRASLAV Petr Dašek Hynek Doležal 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Jana Burešová Dagmar Čondlová
TO DUKLA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Helena Zábrodská Jana Burešová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Helena Zábrodská Jana Burešová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Miloš Matouš Petr Dašek
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Klára Havlíková Jana Burešová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jiří Brejcha Petr Dašek 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Iveta Udržalová Jana Burešová
2013
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Eliška Řezníčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Eliška Řezníčková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Roman Franta Martin Kristofovič
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Anna Vrbovcová Jana Burešová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Anna Vrbovcová Roman Franta 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Vladimír Filip Jana Burešová
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jarmila Kymplová Jana Burešová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaromír Běláček Roman Franta 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jarmila Kymplová Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SOKOL ŘEPORYJE Jana Burešová Věra Kottová 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SOKOL ŘEPORYJE Roman Franta Rudolf Krajč 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1
Jana Burešová Věra Kottová
TK MONTÁŽE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Martina Malíková Jana Burešová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TK MONTÁŽE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Václav Homola Roman Franta 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Martina Malíková Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - VŠTJ EKONOM PRAHA Jana Burešová Veronika Bubáková 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - VŠTJ EKONOM PRAHA Roman Franta Josef Pavlík 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Jana Burešová Veronika Bubáková
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Helena Hejzáková Jana Burešová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Helena Hejzáková Jana Burešová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Miroslav Milota
2012
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Zuzana Vachová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - PSK OLYMP PRAHA Jana Burešová Zuzana Vachová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Vlastislav Černý Dušan Kozár
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Irena Pechová Jana Burešová 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A František Svoboda Vlastislav Černý 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
Irena Pechová Jana Burešová
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Hana Kopřivová Jana Burešová 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaroslav Tintěra Roman Franta 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jitka Turková Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 5:7 6:2 1:0 12 9 2 1 1 0
Roman Franta Richard Jelínek
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Marta Lorencová Jana Burešová 7:5 4:6 1:0 12 11 2 1 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Milena Pauerova Jana Burešová 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Jan Šimeček Miroslav Milota
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE B Jana Burešová Petra Brzáková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE B Jana Burešová Petra Brzáková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Jiří Brejcha Zdeněk Rudyš
I. ČLTK PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Iva Šimůnková Jana Burešová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
I. ČLTK PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Iva Šimůnková Jana Burešová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Kurz Miroslav Milota
2011
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK ROZTOKY Jana Burešová Blanka Štěpánková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK ROZTOKY Radek Blaško Zdeněk Vlasák 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
Jana Burešová Helena Benáčková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Zuzana Zvoníčková Jana Burešová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eva Hanzlíčková Jana Burešová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Roman Franta
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jana Sedláčková Jana Burešová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jana Sedláčková Jana Burešová 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jan Blažek Roman Franta
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK OÁZA PRAHA Jana Burešová Martina Kropáčková 4:6 0:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK OÁZA PRAHA Radek Blaško Ivan Toužimský 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jana Burešová Martina Kropáčková
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eva Grafová Jana Burešová 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1 H (7:10)
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eva Grafová Jana Burešová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1 H
Miloš Válek Roman Franta
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO SPRINT PRAHA A Jana Burešová Milada Bittarová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO SPRINT PRAHA A Jana Burešová Leoš Fiala 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Miroslav Milota Milada Bittarová
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Milena Pauerova Jana Burešová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Milena Pauerova Jana Burešová 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Jan Šimeček Miroslav Milota
2010
PSK OLYMP PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Daniela Hrbasová Jana Burešová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Daniela Hrbasová Roman Franta 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Jaroslav Pitra Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO DUKLA Jana Burešová Iveta Pízová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TO DUKLA Jana Burešová Iveta Pízová 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0
Roman Franta Milan Koskuba
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Květa Eichlerová Jana Burešová 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Věra Klokočníková Jana Burešová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Petr Křtěn Roman Franta
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jana Burešová Jana Ksandrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Roman Franta Roman Jareš 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Jana Burešová Jana Ksandrová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK RUZYNĚ Jana Burešová Jana Valinová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK RUZYNĚ Jana Burešová Jana Valinová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Miroslav Milota František Hinz
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Marta Lorencová Jana Burešová 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1 7:10
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Marta Lorencová Jana Burešová 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Milan Novák Jaroslav Hlava
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE B Jana Burešová Jitka Hlinská 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE B Jana Burešová Jitka Hlinská 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
Jaroslav Hlava Ondřej Šlouf
2009
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Blanka Oulická Jana Burešová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Anna Kindlová Jana Burešová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Roman Vališ Roman Franta
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SOKOL DEJVICE I Jana Burešová Lenka Vrbíková 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SOKOL DEJVICE I Radek Blaško Jiří Hortenský 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Jana Burešová Zuzana Bernklaunová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE A Jana Burešová Edita Hejdová 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TENIS KLÁNOVICE A Roman Franta Jaromír Bednařík 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Jana Burešová Irena Kocourková - Bednaříková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Marcela Kušková Jana Burešová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vladislav Tomandl Roman Franta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Sylvie Šimáková Jana Burešová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK LOKOMOTIVA B Jana Burešová Věra Komrsková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK LOKOMOTIVA B Roman Franta David Vyskočil 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jana Burešová Věra Komrsková
TJ RADLICE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eliška Mikulová Jana Burešová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ RADLICE - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Eliška Mikulová Jana Burešová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jiří Matějka Luboš Holub
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SOLIDARITA B Jana Burešová Miroslava Kodýmová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SOLIDARITA B Jana Burešová Miroslava Kodýmová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Roman Franta Miloslav Bret

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915