Detail hráče Ondřej Tvrský

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů115 9223
Počet sad252 19260
Počet her1976 1223753

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2021
LTC RADOTÍN B - SK RAPID PRAHA Ondřej Tvrský Petr Machovec 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
LTC RADOTÍN B - SK RAPID PRAHA Ondřej Tvrský Vlastislav Černý 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Zdeněk Soukup Martin Hora
TJ SPARTAK MODŘANY SS - LTC RADOTÍN SA Libor Snoza Ondřej Tvrský 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY SS - LTC RADOTÍN SA Ivana Kliková Elena Schafferová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Bohuslav Poslt Ondřej Tvrský
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN B Martin Tříška Ondřej Tvrský 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN B Petr Bezděk Ondřej Tvrský 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Dagmar Šlégrová Elena Schafferová
LTC RADOTÍN SA - TJ PANKRÁC A Ondřej Tvrský Jan Bartuška 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC RADOTÍN SA - TJ PANKRÁC A Ondřej Tvrský Vratislav Rodr 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Elena Schafferová Květa Eichlerová
TK KONSTRUKTIVA D - LTC RADOTÍN SA Václav Uher Ondřej Tvrský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - LTC RADOTÍN SA Václav Uher Zdeněk Soukup 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Miloš Zbořil Ondřej Tvrský
LTC RADOTÍN SA - SPOJE PRAHA SA Ondřej Tvrský Petr Musil 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN SA - SPOJE PRAHA SA Ondřej Tvrský Petr Musil 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Petr Neřold Jaromír Musil
2020
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - LTC RADOTÍN B Jiří Gregor Ondřej Tvrský 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ondřej Tvrský Boris Kočí 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ondřej Tvrský Miroslav Votápek 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
Elena Schafferová Jana Ksandrová
PSK OLYMP PRAHA - LTC RADOTÍN B Jiří Řezník Ondřej Tvrský 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - LTC SVOBODA PRAHA B Ondřej Tvrský Tomáš Endris 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0
LTC RADOTÍN B - LTC SVOBODA PRAHA B Ondřej Tvrský Tomáš Endris 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Elena Schafferová Věra Kottová
TK MONTÁŽE - LTC RADOTÍN B Pavel Šroba Ondřej Tvrský 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TK MONTÁŽE - LTC RADOTÍN B Vladimír Macoun Ondřej Tvrský 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0 10:2
Milan Šíma Zdeněk Soukup
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Ondřej Tvrský Miloslav Šmolík 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Ondřej Tvrský Pavel Fikar 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Petr Neřold Petr Matyáš
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Ondřej Tvrský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Jiří Císařovský Ondřej Tvrský 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Pavel Martinec Zdeněk Soukup
2019
TK MONTÁŽE - LTC RADOTÍN B Pavel Šroba Ondřej Tvrský 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0 10:8
TK MONTÁŽE - LTC RADOTÍN B Vladimír Macoun Ondřej Tvrský 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1 4:10
Jana Zemanová Radka Jarošová
LTC RADOTÍN B - SK ŽIŽKOV A Ondřej Tvrský Robert Hejduk 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Elena Schafferová Michaela Karolová
SOKOL DEJVICE I - LTC RADOTÍN B Jakub Moravec Ondřej Tvrský 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - LTC RADOTÍN B Pavel Michálek Ondřej Tvrský 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Jana Švarcová Radka Jarošová
LTC RADOTÍN B - TENIS KLÁNOVICE A Ondřej Tvrský Ondřej Štrouf 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Miloš Válek Ondřej Tvrský 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - LTC RADOTÍN B Jiří Císařovský Ondřej Tvrský 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Pavel Martinec Miloš Táborský
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ondřej Tvrský Boris Kočí 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ondřej Tvrský Tomáš Flekal 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Dana Honzková Jitka Bartošová
2018
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Jan Šimeček Ondřej Tvrský 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Radka Hračová Elena Schafferová 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Lubor Hobza Ondřej Tvrský
LTC RADOTÍN B - TK KONSTRUKTIVA B Ondřej Tvrský Mirko Grossmann 2:6 7:5 1:0 10 11 2 1 1 0
LTC RADOTÍN B - TK KONSTRUKTIVA B Ondřej Tvrský 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Dana Honzková Daniela Hrbasová
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Ondřej Tvrský Petr Hudák 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0 skreč za stavu 5:2
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Ondřej Tvrský Pavel Lang 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Dana Honzková Jitka Vyskočilová
LTC RADOTÍN B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Ladislav Maršík 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Josef Turek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Helena Vildová Jiřina Laurová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC RADOTÍN B Miroslav Votápek Ondřej Tvrský 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC RADOTÍN B Milena Zeithamlova Dana Honzková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Miroslav Votápek Ondřej Tvrský
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Ondřej Tvrský Miloslav Šmolík 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Ondřej Tvrský Miloslav Šmolík 7:6 6:1 13 7 2 0 1 0
Rudolf Muller Pavel Fikar
2017
LTC RADOTÍN B - SK OÁZA PRAHA Ondřej Tvrský Miloš Válek 6:4 1:6 1:0 8 10 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC RADOTÍN B Jiří Fiedler Ondřej Tvrský 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - LTC RADOTÍN B Ivan Utěšil Ondřej Tvrský 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - LTC RADOTÍN B Ivan Utěšil Ondřej Tvrský 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
Michal Kutzendorfer Petr Neřold
LTC RADOTÍN B - SOKOL DEJVICE I Ondřej Tvrský Otakar Trska 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - SOKOL DEJVICE I Barbora Mašková Olga Růžičková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Ondřej Tvrský Vít Gloser
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Martin Hora Ondřej Tvrský 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Josef Sysel Ondřej Tvrský 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Marie Staňková Barbora Mašková
2016
TK ROZTOKY - LTC RADOTÍN B Jan Slanec Ondřej Tvrský 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
TK ROZTOKY - LTC RADOTÍN B Zdeněk Benáček Ondřej Tvrský 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jan Slanec Miloš Táborský
LTC RADOTÍN B - SOKOL KRÁLOVICE B Ondřej Tvrský Roman Špaček 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - SOKOL KRÁLOVICE B Ondřej Tvrský Roman Špaček 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Elena Schafferová Martina Ambrusová
LTC RADOTÍN B - TJ SPARTAK MODŘANY Ondřej Tvrský Libor Janouš 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SPARTAK MODŘANY Ondřej Tvrský Miloslav Pytlík 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Elena Schafferová Renata Petrová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - LTC RADOTÍN B Bořivoj Bašta Ondřej Tvrský 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - LTC RADOTÍN B Jiří Pohunek Ondřej Tvrský 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
Michal Slezák Zdeněk Soukup
LTC RADOTÍN B - TJ RADLICE Ondřej Tvrský Jaroslav Ridvan 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ RADLICE Ondřej Tvrský Jaroslav Ridvan 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Elena Schafferová Eva Růžičková
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC RADOTÍN B Pavel Dušek Ondřej Tvrský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Ondřej Tvrský Zbyněk Sommer 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Ondřej Tvrský Zbyněk Sommer 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Petr Neřold Tomáš Rieb
2015
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Michal Kuchař 1:6 6:1 1:0 8 7 2 1 1 0 10-6
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Bohumil Klouda 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Helena Vildová Petra Divišek
TENIS KLÁNOVICE A - TO SPRINT PRAHA A Ivan Utěšil Ondřej Tvrský 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TO SPRINT PRAHA A Uršula Kittrichová Helena Vildová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Martin Papoušek Ondřej Tvrský
TENIS CIBULKA - TO SPRINT PRAHA A Tomáš Vydra Roman Jetel 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
Václav Toman Ondřej Tvrský
TO SPRINT PRAHA A - BANÍK PRAHA Ondřej Tvrský David Krejčík 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - BANÍK PRAHA Ondřej Tvrský David Krejčík 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Irena Fialová
TK KONSTRUKTIVA A - TO SPRINT PRAHA A Ivana Stauchová Helena Vildová 6:7 2:6 8 13 0 2 0 1
Mirko Grossmann Ondřej Tvrský
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Vítězslav Pařízek 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Miroslav Cafourek 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1 TB 7-10
Helena Vildová Pavla Mrázová
2014
TO SPRINT PRAHA A - LTC MICHLE B Ondřej Tvrský Petr Hartmann 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - LTC MICHLE B Ondřej Tvrský Andrej Pomahač 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Helena Vildová Jolana Volfová
TK START PRAHA TOPOLKA A - TO SPRINT PRAHA A Jiří Fiedler Ondřej Tvrský 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0 11/9
TK START PRAHA TOPOLKA A - TO SPRINT PRAHA A Zuzana Eliášová Helena Vildová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Fiedler Ondřej Tvrský
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Ondřej Tvrský Mirko Grossmann 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0 10/6
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Ondřej Tvrský Jiří Ettler 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Helena Vildová Daniela Hrbasová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Martin Hora Ondřej Tvrský 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Martin Hora Ondřej Tvrský 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Helena Vildová
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Miroslav Cafourek 6:2 4:6 0:1 10 9 1 2 0 1 8:10
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Vladimír Hepner 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Alice Rousková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TO SPRINT PRAHA A Radek Ziethammer Ondřej Tvrský 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1 7/10
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TO SPRINT PRAHA A Milena Freibergová Helena Vildová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Ondřej Tvrský
TENIS CIBULKA - TO SPRINT PRAHA A Václav Toman Ondřej Tvrský 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TO SPRINT PRAHA A Denisa Linhartová Helena Vildová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Tomáš Vydra Ondřej Tvrský
2013
TK HANSPAULKA - TO SPRINT PRAHA A Miroslav Cafourek Ondřej Tvrský 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK HANSPAULKA - TO SPRINT PRAHA A Miroslav Cafourek Ondřej Tvrský 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Pavla Mrázová Helena Vildová
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Radek Ziethammer 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Radek Ziethammer 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Jana Sedláčková
TK OREL PRAHA B - TO SPRINT PRAHA A Vojtěch Flégl Ondřej Tvrský 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TO SPRINT PRAHA A Vojtěch Flégl Ondřej Tvrský 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Helena Vildová
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Ondřej Tvrský Bohumil Pikhart 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Ondřej Tvrský Jiří Ettler 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Daniela Hrbasová
TO SPRINT PRAHA A - TK START PRAHA TOPOLKA A Ondřej Tvrský Karel Netolický 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TK START PRAHA TOPOLKA A Ondřej Tvrský Karel Netolický 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Helena Vildová Dana Kábová
TO SPRINT PRAHA A - TENIS CIBULKA Ondřej Tvrský Václav Toman 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TENIS CIBULKA Ondřej Tvrský Tomáš Vydra 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Denisa Linhartová
2012
TC SPOŘILOV - TO SPRINT PRAHA A Vladimír Urbanec Ondřej Tvrský 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TC SPOŘILOV - TO SPRINT PRAHA A Čestmír Braniš Ondřej Tvrský 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0
Vladimír Urbanec Dalibor Špaček
TO SPRINT PRAHA A - SK MOTORLET Ondřej Tvrský Bohumil Pikhart 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - SK MOTORLET Ondřej Tvrský Bohumil Pikhart 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1 STB 8:10
Libor Nehasil Roman Krejčík
TGC KUNRATICE A - TO SPRINT PRAHA A Michal Bauer Jaroslav Bulant 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
Ivan Kurz Ondřej Tvrský
TO SPRINT PRAHA A - TENIS CIBULKA Helena Vildová Jana Navratilova 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Ondřej Tvrský Tomáš Vydra
TK START PRAHA TOPOLKA A - TO SPRINT PRAHA A Petr Pokorný Ondřej Tvrský 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TO SPRINT PRAHA A Petr Pokorný Ondřej Tvrský 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Petr Bareš Libor Nehasil
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Ondřej Tvrský Jiří Fiedler 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Helena Vildová Daniela Hrbasová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Ondřej Tvrský Petr Musil
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Miroslav Cafourek 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA A - TK HANSPAULKA Ondřej Tvrský Pavel Hůla 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0
Libor Nehasil Vítězslav Pařízek

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915