Detail hráče Jitka Vyskočilová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů119 7049
Počet sad258 149109
Počet her1984 1091893

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
SPOJE PRAHA - LTC RUDNÁ Jitka Vyskočilová Denisa Kračmanová 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - LTC RUDNÁ Pavel Lang Jan Brabec 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Pavlína Brabcová
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Jitka Vyskočilová Renáta Zugarková 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Bohumil Kettner Tomáš Holický 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Renáta Zugarková
TJ SOKOL CHUCHLE SA - SPOJE PRAHA SA Květa Sovíková Jitka Vyskočilová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - SPOJE PRAHA SA Helena Hejzáková Jitka Vyskočilová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Jaromír Musil
SPOJE PRAHA SA - SK ŽIŽKOV A Jitka Vyskočilová Renata Jandová 6:7 6:3 1:0 13 10 2 1 1 0 TB 10:7
SPOJE PRAHA SA - SK ŽIŽKOV A Jitka Vyskočilová Renata Jandová 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1 TB 5:10
Pavel Lang Ondřej Fatka
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Lenka Novická Jitka Vyskočilová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Lenka Novická Jitka Vyskočilová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Josef Zábranský Jaromír Musil
SPOJE PRAHA - TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ Jitka Vyskočilová Martina Zelenková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ Jitka Vyskočilová Martina Zelenková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Pavel Lang Evžen Ondráček
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Jaromír Musil 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová
SPOJE PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY B Jitka Vyskočilová Martina Čížková 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY B Jitka Vyskočilová Martina Čížková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Pavel Lang Bořivoj Bašta
2019
SPOJE PRAHA SA - TK KONSTRUKTIVA D Jitka Vyskočilová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 TKK neměl ženu
SPOJE PRAHA SA - TK KONSTRUKTIVA D Jitka Vyskočilová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 utkání se hrálo 1. 5. 19
Pavel Lang
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SK OÁZA SA - SPOJE PRAHA SA Miloš Válek Bohumil Kettner 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Martina Kropáčková Jitka Vyskočilová
SPOJE PRAHA - TO DUKLA Jitka Vyskočilová Jitka Suchánková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - TO DUKLA Jitka Vyskočilová Jitka Suchánková 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Martin Tůma Luboš Ondráček
SPOJE PRAHA SA - TK MONTÁŽE SA Jitka Vyskočilová Jana Zemanová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TK MONTÁŽE SA Bohumil Kettner Václav Homola 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Jana Zemanová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Eva Bláhová Jitka Vyskočilová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Josef Sáblík Pavel Lang 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Vyskočilová
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA SA Jiřina Medřická Jitka Vyskočilová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA SA Jiřina Medřická Jitka Vyskočilová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Pavel Lang
SPOJE PRAHA SA - TJ SOKOL CHUCHLE SA Jitka Vyskočilová Sylvie Hrušková 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TJ SOKOL CHUCHLE SA Bohumil Kettner Svatomír Hejzák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Helena Hejzáková
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Jitka Vyskočilová Renáta Zugarková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Bohumil Kettner Jiří Štětina 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Renáta Zugarková
2018
SPOJE PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Jitka Vyskočilová Andrea Nicod 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Jitka Vyskočilová Andrea Nicod 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Pavel Lang Tomáš Chodora
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1 STB 6:10
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaromír Musil Josef Turek 7:6 2:6 1:0 10 12 2 1 1 0 STB 12:10
Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Dana Honzková Jitka Vyskočilová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Ondřej Tvrský Pavel Lang 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Dana Honzková Jitka Vyskočilová
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jitka Vyskočilová Jitka Bartošová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jitka Vyskočilová Milena Zeithamlova 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Petr Hudák Miroslav Votápek
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Květa Eichlerová Jitka Vyskočilová 5:7 6:4 1:0 12 11 2 1 1 0 TB 10:8
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Jan Růžanský Jaromír Musil 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Květa Eichlerová Jitka Vyskočilová
SPOJE PRAHA - LTC MICHLE A Jitka Vyskočilová Radka Hračová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - LTC MICHLE A Pavel Lang Petr Bartík 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Radka Hračová
2017
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jitka Vyskočilová Blanka Vachová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jitka Vyskočilová Blanka Vachová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Pavel Lang Milan Zelenka
TO DUKLA - SPOJE PRAHA Jitka Suchánková Jitka Vyskočilová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TO DUKLA - SPOJE PRAHA Jitka Suchánková Jitka Vyskočilová 7:5 1:6 0:1 8 12 1 2 0 1
Stanislav Tesárek Pavel Lang
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Irena Pechová Jitka Vyskočilová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA František Svoboda Pavel Lang 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Vyskočilová
2016
LTC MICHLE SB - TK LOKOMOTIVA A Milena Pauerova Jitka Vyskočilová 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
LTC MICHLE SB - TK LOKOMOTIVA A Lubomír Zelenka Bohumil Kettner 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Milena Pauerova Jitka Vyskočilová
TC SPOŘILOV - TK LOKOMOTIVA A Milena Špačková Jitka Vyskočilová 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
TC SPOŘILOV - TK LOKOMOTIVA A Karel Piskáček Jiří Šibrava 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Milena Špačková Jitka Vyskočilová
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jitka Vyskočilová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jitka Vyskočilová Irena Pechová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Josef Piškula
LTC MICHLE SA - TK LOKOMOTIVA A Radomila Martinicová Jitka Vyskočilová 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
LTC MICHLE SA - TK LOKOMOTIVA A Josef Slavík Bohumil Kettner 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
Radomila Martinicová Jitka Vyskočilová
2014
TK LOKOMOTIVA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Vyskočilová Dagmar Šlégrová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Vyskočilová Pavla Vildová 6:3 6:7 0:1 12 11 1 2 0 1
Bohumil Kettner Bohumil Vild
SLAVOJ PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Lenka Boulíčková Jitka Vyskočilová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SLAVOJ PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Pavel Baudyš Bohumil Kettner 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Marie Králová Jitka Vyskočilová
TK LOKOMOTIVA A - LTC RADOTÍN A Jitka Vyskočilová Blanka Oulická 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - LTC RADOTÍN A Jitka Vyskočilová Roman Vališ 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Bohumil Kettner Blanka Oulická
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jitka Vyskočilová Hana Hamršmídová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jitka Vyskočilová Renata Janečková 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
Bohumil Kettner Tomáš Rieb
TJ PANKRÁC A - TK LOKOMOTIVA A Jindra Kotková Jitka Vyskočilová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
2013
TK LOKOMOTIVA A - TJ UHŘÍNĚVES Jitka Vyskočilová Kamila Kovářová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TJ UHŘÍNĚVES Jitka Vyskočilová Marcela Trmalová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Roman Buzek Roman Trmal
TJ SOLIDARITA A - TK LOKOMOTIVA A Renáta Zugarková Jitka Vyskočilová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK LOKOMOTIVA A Renáta Zugarková Jitka Vyskočilová 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
Ladislav Číž Bohumil Kettner
TK LOKOMOTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Richard Jelínek
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK LOKOMOTIVA A Hana Hamršmídová Jitka Vyskočilová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK LOKOMOTIVA A Eva Kubátová Jitka Vyskočilová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Miloš Kvasnička Bohumil Kettner
TK LOKOMOTIVA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Vyskočilová Martina Čížková 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Vyskočilová Martina Čížková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Luboš Holub
TO DUKLA - TK LOKOMOTIVA A Helena Zábrodská Jitka Vyskočilová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TK LOKOMOTIVA A Helena Zábrodská Jitka Vyskočilová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Jaroslav Bohatý Bohumil Kettner
TK RUZYNĚ - TK LOKOMOTIVA A Milada Bittarová Jitka Vyskočilová 6:1 7:6 13 7 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK LOKOMOTIVA A Josef Tůša Bohumil Kettner 7:6 1:6 0:1 8 13 1 2 0 1
Pravoslava Langmajer Jitka Vyskočilová
2012
TK LOKOMOTIVA A - SK ŽIŽKOV B Bohumil Kettner Miroslav Novák 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Renata Jandová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK LOKOMOTIVA A Andrea Steinerová Jitka Vyskočilová 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK LOKOMOTIVA A Milan Zima David Vyskočil 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Andrea Steinerová Jitka Vyskočilová
TK LOKOMOTIVA A - TJ RADLICE Jitka Vyskočilová Alena Lunáčková 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TJ RADLICE Bohumil Kettner Jaroslav Ridvan 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Eva Růžičková
SPOJE PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Petra Karochová Jitka Vyskočilová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Martina Čížková Jitka Vyskočilová 6:2 6:7 0:1 12 10 1 2 0 1 TB 8:10
Jan Florián Bohumil Kettner
TK LOKOMOTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Jitka Vyskočilová Dana Čiháková 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Jitka Vyskočilová Dana Čiháková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Bohumil Kettner Igor Čihák
LTC RADOTÍN A - TK LOKOMOTIVA A Blanka Oulická Jitka Vyskočilová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TK LOKOMOTIVA A Blanka Oulická Jitka Vyskočilová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Petr Kindl Bohumil Kettner
2011
TK LOKOMOTIVA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Jitka Vyskočilová Andrea Steinerová 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B David Vyskočil Milan Zima 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Andrea Steinerová
TO SPRINT PRAHA A - TK LOKOMOTIVA A Monika Rajdlová Jitka Vyskočilová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK LOKOMOTIVA A Monika Rajdlová Jitka Vyskočilová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Jan Pisko Roman Buzek
TK LOKOMOTIVA B - TK OREL PRAHA B Jitka Vyskočilová Markéta Lhotáková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA B - TK OREL PRAHA B Bohumil Kettner Robert Ondračka 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Markéta Lhotáková
TK ROZTOKY - TK LOKOMOTIVA A Ludmila Papoušková Jitka Vyskočilová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TK LOKOMOTIVA A Ludmila Papoušková Jitka Vyskočilová 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Zdeněk Vlasák Miloš Válek
TK LOKOMOTIVA B - SLAVOJ PRAHA Jitka Vyskočilová Helena Dušková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA B - SLAVOJ PRAHA Bohumil Kettner Pavel Brosinger 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jitka Vyskočilová Helena Dušková
TK MONTÁŽE - TK LOKOMOTIVA B Jana Zemanová Jitka Vyskočilová 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0
TK MONTÁŽE - TK LOKOMOTIVA B Jaroslav Chalupa Bohumil Kettner 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jana Zemanová Jitka Vyskočilová
2010
LTC RADOTÍN A - TK LOKOMOTIVA B Blanka Oulická Jitka Vyskočilová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA B - TJ RADLICE Jitka Vyskočilová Pavla Hovorková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA B - TJ RADLICE Bohumil Kettner Martin Braun 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
Jitka Vyskočilová Pavla Hovorková
TJ SOLIDARITA A - TK LOKOMOTIVA B Renáta Zugarková Jitka Vyskočilová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TK LOKOMOTIVA B Renáta Zugarková Jitka Vyskočilová 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1
Miroslav Jakoubek David Vyskočil
TK LOKOMOTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Jitka Vyskočilová Iva Láchová 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
TK LOKOMOTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Jitka Vyskočilová Iva Láchová 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
David Vyskočil Pavel Sojka
TK LOKOMOTIVA A - TK ROZTOKY Jitka Vyskočilová Helena Benáčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Hana Kopřivová Jitka Vyskočilová 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Hana Kopřivová Jitka Vyskočilová 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Bohumil Pikhart
TK LOKOMOTIVA B - BANÍK PRAHA Jitka Vyskočilová Zuzana Michálková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - TK LOKOMOTIVA B Jana Kozlerová Jitka Vyskočilová 6:1 7:6 13 7 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV A - TK LOKOMOTIVA B Ivo Mach Bohumil Kettner 6:2 6:7 0:1 12 10 1 2 0 1
Jana Kozlerová Jitka Vyskočilová
2009
SK MOTORLET - TK LOKOMOTIVA A Radomila Martinicová Jitka Vyskočilová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SK MOTORLET - TK LOKOMOTIVA A Jiří Drahorád Roman Buzek 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Radomila Martinicová Jitka Vyskočilová

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915