Detail hráče Libor Kahánek

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů90 7515
Počet sad193 15538
Počet her1481 1016465

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2022
TK KONSTRUKTIVA A - TK RUZYNĚ Jiří Ettler Libor Kahánek 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Mirko Grossmann Jan Szlifka
TK RUZYNĚ - PSK OLYMP PRAHA Libor Kahánek Jan Večeř 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Václav Vavroch Libor Kahánek 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
Jiří Němec Jan Szlifka
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Libor Kahánek Richard Březina 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - LTC MODŘANY 2005 Libor Kahánek Jan Zlesák 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Sander Groen Libor Kahánek 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - LTC SVOBODA PRAHA A Libor Kahánek Libor Čeleda 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
Tereza Hršelová-Helclová Jindra Machačová
2021
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Libor Kahánek Tomáš Chodora 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Zdeněk Ďarmek Petr Štěpánek
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Libor Kahánek Tomáš Chodora 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Zdeněk Ďarmek Petr Štěpánek
2020
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Stefano Torrisi David Krejčík 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Libor Kahánek Petr Hartmann
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Petr Hudeček Stefano Torrisi 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Tomáš Chodora Libor Kahánek
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Radek Zeithammer Luděk Císař 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Tomáš Velek Libor Kahánek
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA A Libor Kahánek Pavel Saic 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA A Václav Hankovec Pavel Saic 7:6 6:3 13 9 2 0 1 0
Libor Kahánek Jiří Ettler
TK RUZYNĚ - LTC MODŘANY 2005 Libor Kahánek Jiří Prutyszyn 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
David Hahn Michael Fiedler
LTC SVOBODA PRAHA A - TK RUZYNĚ Filip Lesch Libor Kahánek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
2019
SK ŽIŽKOV A - TK RUZYNĚ Ivo Mach Libor Kahánek 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Tomáš Krůta Vladislav Hanus
TK RUZYNĚ - SOKOL DEJVICE I Libor Kahánek Jakub Moravec 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - TK RUZYNĚ Ivan Utěšil Libor Kahánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TK RUZYNĚ Ondřej Štrouf Libor Kahánek 3:6 6:3 0:1 9 10 1 2 0 1
Ivan Utěšil Martin Houdek
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Libor Kahánek David Jarolímek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TK RUZYNĚ Petr Neřold Libor Kahánek 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TK RUZYNĚ Jiří Bartoníček Libor Kahánek 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Rudolf Muller Zdeněk Ďarmek
TK RUZYNĚ - TK MONTÁŽE Libor Kahánek Milan Šíma 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
2018
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Radek Zeithammer Libor Kahánek 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Radek Zeithammer Libor Kahánek 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Marek Vykopal Martin Houdek
TK RUZYNĚ - TO SPRINT PRAHA Libor Kahánek Tomáš Cvikl 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Libor Kahánek Richard Březina 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Petr Szlifka Petr Hartmann
LTC SVOBODA PRAHA A - TK RUZYNĚ Michal Muzikant Libor Kahánek 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
2017
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Miloš Válek Libor Kahánek 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Osvald Duda Martin Houdek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Miloš Klikar Libor Kahánek
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Luděk Císař 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Libor Kahánek
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Libor Kahánek Václav Vavroch 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Libor Kahánek Václav Vavroch 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Luděk Císař Petr Pokorný
2016
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Libor Kahánek Stanislav Šuléř 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Libor Kahánek Stanislav Šuléř 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Martin Houdek Boris Nový
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Libor Kahánek 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Josef Piškula Libor Kahánek 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1 7:10
Vlastimil Nesrsta Martin Houdek
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Jan Šimeček Libor Kahánek 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Libor Kahánek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Milan Novák Vladislav Hanus
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Libor Kahánek Jiří Mareš 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Libor Kahánek Zdeněk Suchomel 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0
Martin Houdek Jiří Mareš
TO SPRINT PRAHA - TK RUZYNĚ David Talpa Libor Kahánek 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1 tb 5
TO SPRINT PRAHA - TK RUZYNĚ Tomáš Cvikl Martin Houdek 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
David Talpa Libor Kahánek
TK RUZYNĚ - TENIS KLÁNOVICE A Libor Kahánek Ivan Utěšil 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TENIS KLÁNOVICE A Libor Kahánek Martin Papoušek 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
Jiří Škubal Michal Kutzendorfer
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Jiří Fiedler Libor Kahánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Zdeněk Mazák Libor Kahánek 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0
Jiří Němec Martin Houdek
2015
TK RUZYNĚ - TK OREL PRAHA B Libor Kahánek Vojtěch Flégl 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
TK RUZYNĚ - TK OREL PRAHA B Libor Kahánek Vojtěch Flégl 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Ladislav Kůrka Josef Jašek
PSK OLYMP PRAHA - TK RUZYNĚ Jan Večeř Libor Kahánek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
PSK OLYMP PRAHA - TK RUZYNĚ Jan Večeř Libor Kahánek 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Jaroslav Pitra Jiří Škubal
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Libor Kahánek Roman Franta 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Jan Šimeček Libor Kahánek 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Libor Kahánek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Lubomír Zelenka Jiří Škubal
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Libor Kahánek Martin Hora 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Libor Kahánek Vlastimil Nesrsta 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Jiří Škubal Josef Piškula
2014
TK RUZYNĚ - VŠTJ EKONOM PRAHA Libor Kahánek Zdeněk Bubák 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - VŠTJ EKONOM PRAHA Libor Kahánek Zdeněk Bubák 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
Milada Bittarová Veronika Bubáková
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL CHUCHLE Libor Kahánek Martin Rajtora 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK RUZYNĚ František Glazar Libor Kahánek 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK RUZYNĚ Andrea Steinerová Pravoslava Langmajer 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
František Glazar Libor Kahánek
TK RUZYNĚ - SOKOL DEJVICE I Libor Kahánek Otakar Trska 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - SOKOL DEJVICE I Libor Kahánek Pavel Michálek 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Karel Straka Pavel Trska
TK RUZYNĚ - TJ SOLIDARITA A Libor Kahánek Karel Michel 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
2013
TJ UHŘÍNĚVES - TK RUZYNĚ Martin Soukup Libor Kahánek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ UHŘÍNĚVES - TK RUZYNĚ Martin Soukup Libor Kahánek 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
Martin Ryston Karel Pavlíček
TK RUZYNĚ - TJ SOLIDARITA A Libor Kahánek Karel Michel 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TJ SOLIDARITA A Libor Kahánek Ladislav Číž 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Karel Straka Petr Vlasák
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK RUZYNĚ Ladislav Maršík Libor Kahánek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK RUZYNĚ Josef Turek Libor Kahánek 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Ladislav Maršík Karel Straka
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Libor Kahánek Milan Zelenka 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Libor Kahánek Milan Zelenka 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Karel Straka Tomáš Rieb
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK RUZYNĚ Milan Čížek Libor Kahánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK RUZYNĚ Zdenek Vosecký Libor Kahánek 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Milan Čížek Karel Straka
TK RUZYNĚ - TK LOKOMOTIVA A Libor Kahánek Roman Buzek 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK LOKOMOTIVA A Libor Kahánek Jan Szlauer 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Karel Straka Bohumil Kettner
2010
TK RUZYNĚ - TENIS KLÁNOVICE B Libor Kahánek Ivan Utěšil 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Ladislav Kůrka Michal Kutzendorfer
TK RUZYNĚ - PSK OLYMP PRAHA Libor Kahánek Dušan Kozár 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Karel Pavlíček Pavel Ševčík
2009
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Libor Kahánek Josef Sáblík 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Libor Kahánek Oldřich Lomecký 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
František Hinz Milan Maleček
SK ŽIŽKOV A - TK RUZYNĚ Dušan Jurčík Libor Kahánek 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0
Jana Kozlerová Jitka Zedníková
TK RUZYNĚ - TK ROZTOKY Libor Kahánek Jan Slanec 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK ROZTOKY Libor Kahánek Jan Slanec 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Ladislav Kůrka Martin Pastyřík
LTC ZBRASLAV - TK RUZYNĚ Antonín Bolardt Libor Kahánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
LTC ZBRASLAV - TK RUZYNĚ Antonín Bolardt Libor Kahánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Olga Gruntová Jitka Zedníková
TK RUZYNĚ - TC SPOŘILOV Libor Kahánek Čestmír Braniš 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TC SPOŘILOV Libor Kahánek Čestmír Braniš 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Karel Straka Vladimír Urbanec
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Osvald Duda Libor Kahánek 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Ivan Toužimský Libor Kahánek 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Jitka Zedníková

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915