Detail hráče Robert Ondračka

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů52 745
Počet sad104 1490
Počet her881 305576

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Petr Machovec Robert Ondračka 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Markéta Lhotáková
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OREL PRAHA B Libor Čeleda Vladimír Fábry 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Karel Fára Robert Ondračka
LTC SVOBODA PRAHA B - TK OREL PRAHA B Pavla Rosolová Romana Široká 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Klouda Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TK OÁZA ŘÍČANY A Markéta Lhotáková Zuzana Královcová 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Robert Ondračka Libor Nehasil
TK OREL PRAHA B - TJ PANKRÁC B Markéta Lhotáková Jitka Turková 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Pavel Fikar
2018
TK OREL PRAHA A - TK OREL PRAHA B Vojtěch Flégl Robert Ondračka 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Daniel Vacek Václav Strožík
BANÍK PRAHA - TK OREL PRAHA B Radek Zeithammer Robert Ondračka 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Marek Vykopal Václav Strožík
TK OREL PRAHA B - LTC MODŘANY 2005 Romana Široká Ivana Stauchová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Petr Matoušek
TK OREL PRAHA B - LTC MODŘANY 2005 Vladimír Fábry David Kočí 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Vlastimil Sommer
TK OREL PRAHA B - TK RUZYNĚ Robert Ondračka Petr Szlifka 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Jana Sedláčková
TK OREL PRAHA B - TO SPRINT PRAHA Robert Ondračka Jiří Císařovský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Vladimír Fábry Petr Musil
2017
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Jan Růžanský Robert Ondračka 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Květa Eichlerová Romana Široká
TK OREL PRAHA B - SK ŽIŽKOV A Robert Ondračka Jiří Jeníček 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Tomáš Jindra Václav Mádr
TK OREL PRAHA B - SK ŽIŽKOV A Markéta Lhotáková Stanislav Černovský 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Robert Ondračka Daniela Weisserová
PSK OLYMP PRAHA - TK OREL PRAHA B Jan Večeř Robert Ondračka 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TK OREL PRAHA B Lucie Veselá Markéta Lhotáková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Večeř Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Josef Turek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Richard Jelínek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Romana Široká Jiřina Laurová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK OREL PRAHA B Radka Havlová Romana Široká 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Artur Křečko Robert Ondračka
2016
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Jaroslav Kindl Vlado Fabry 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Petr Kindl Robert Ondračka
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Eva Kneřová Romana Široká 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Roman Vališ Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA B Robert Ondračka Pavel Suchánek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Vlado Fabry Jiří Štětina
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA B Robert Ondračka Henrieta Martincová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Romana Široká Radomír Bartoň
SPOJE PRAHA - TK OREL PRAHA B Pavel Lang Romana Široká 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jarmila Kymplová Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Robert Ondračka Pavel Šimeček 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Denisa Kračmanová Věra Klokočníková
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Rudolf Ullrich Vlado Fabry 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Jaroslav Kolář Robert Ondračka
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Igor Čihák Robert Ondračka 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Dana Čiháková Romana Široká
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK OREL PRAHA B Jiřina Laurová Romana Široká 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Richard Jelínek Robert Ondračka
2015
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Tomáš Jindra Roman Franta 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Petr Štěpánek
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Markéta Lhotáková Jana Burešová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Robert Ondračka Petr Dašek
PSK OLYMP PRAHA - TK OREL PRAHA B Jan Večeř Robert Ondračka 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Zuzana Vachová Romana Široká
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Robert Ondračka Martin Hora 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Kateřina Potužníková
2014
TK OREL PRAHA B - SK OÁZA PRAHA Robert Ondračka Miloš Válek 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Martina Kropáčková
LTC MICHLE A - TK OREL PRAHA B Radomila Martinicová Markéta Lhotáková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Jan Šimeček Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TGC KUNRATICE A Robert Ondračka Pavel Křtěn 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Květa Eichlerová
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B Stanislav Černovský Robert Ondračka 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B Tomáš Krůta Tomáš Jindra 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Václav Mádr Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TK START PRAHA TOPOLKA B Tomáš Jindra Petr Pokorný 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
Robert Ondračka Jacques Nicod
LTC RADOTÍN B - TK OREL PRAHA B Petr Neřold Tomáš Jindra 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Zdeněk Soukup Robert Ondračka
LTC RADOTÍN B - TK OREL PRAHA B Karel Špringer Robert Ondračka 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Elena Schafferová Markéta Lhotáková
2013
TK OREL PRAHA B - TK START PRAHA TOPOLKA A Robert Ondračka Petr Pokorný 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Barbora Koutná
TK OREL PRAHA B - TENIS CIBULKA Markéta Lhotáková Alice Riklova 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Tomáš Vydra
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Bohumil Klouda 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Martin Vítek 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Josef Pěnkava Radek Ziethammer
2012
SLAVOJ PRAHA - TK OREL PRAHA B Pavel Macháček Robert Ondračka 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Marie Králová Romana Široká
2011
VŠTJ EKONOM PRAHA - TK OREL PRAHA B Jája Linková Markéta Lhotáková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Josef Pavlík Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - SLAVOJ PRAHA Martina Čížková Milan Skyva 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Robert Ondračka Marie Králová
TK LOKOMOTIVA B - TK OREL PRAHA B Bohumil Kettner Robert Ondračka 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jitka Vyskočilová Markéta Lhotáková
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK OREL PRAHA B Antonín Semecký Petr Šota 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Karel Dolejška Robert Ondračka
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK OREL PRAHA B Andrea Steinerová Markéta Lhotáková 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Petr Pecka Robert Ondračka
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Mirko Grossmann Ladislav Maršík 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Robert Ondračka Bohumil Klouda
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Petr Šota Vladimír Macoun 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Robert Ondračka Jaroslav Skalník

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915