Detail hráče Kateřina Potužníková

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů98 5839
Počet sad215 12590
Počet her1686 929757

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Kateřina Potužníková Hana Konečná 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Aleš Vykopal Jiří Volf 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Hana Konečná
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK RAPID PRAHA Iva Hárovníková Kateřina Potužníková 3:6 6:2 0:1 9 9 1 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK RAPID PRAHA Otakar Kott Petr Machovec 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Radka Havlová Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Kateřina Potužníková Jana Švarcová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Aleš Vykopal Jiří Hortenský 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Jana Švarcová
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Martina Čížková Kateřina Potužníková 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Luboš Holub Petr Machovec 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Martina Čížková Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Kateřina Potužníková Linda Tůmová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Petr Machovec Josef Turek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Linda Tůmová
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Radka Hračová Kateřina Potužníková 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Radka Hračová Kateřina Potužníková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Andrej Pomahač Josef Piškula
2019
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Kateřina Potužníková Markéta Lhotáková 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0 10/6
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Petr Machovec Robert Ondračka 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Markéta Lhotáková
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Květa Eichlerová Kateřina Potužníková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Jan Růžanský Petr Machovec 3:6 6:1 1:0 10 7 2 1 1 0
Květa Eichlerová Kateřina Potužníková
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Radka Hračová Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Radka Hračová Kateřina Potužníková 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Lubor Hobza Petr Machovec
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Kateřina Potužníková Pavla Rosolová 1:6 6:0 1:0 8 6 2 1 1 0
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Petr Machovec Libor Čeleda 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Pavla Rosolová
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Jacques Nicod Kateřina Potužníková 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Petr Bareš Petr Machovec 6:1 1:6 0:1 7 8 1 2 0 1
Andrea Nicod Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Kateřina Potužníková Iva Hárovníková 3:6 6:1 0:1 9 8 1 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Petr Machovec Petr Dašek 4:6 6:0 1:0 11 6 2 1 1 0
Kateřina Potužníková Radka Havlová
2018
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Daniela Weisserová Kateřina Potužníková 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Josef Chaloupka Petr Machovec 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Daniela Weisserová Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Kateřina Potužníková Uršula Kittrichová 7:6 3:6 1:0 11 12 2 1 1 0
SK RAPID PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Petr Machovec Ivan Utěšil 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Alena Erbenová
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Kateřina Potužníková Martina Čížková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Petr Machovec Pavel Baudyš 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Martina Čížková
PSK OLYMP PRAHA - SK RAPID PRAHA Michaela Cidlinová Kateřina Potužníková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - SK RAPID PRAHA Jiří Řezník Jiří Vrňák 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Michaela Cidlinová Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Kateřina Potužníková Věra Kottová 5:7 6:2 1:0 12 9 2 1 1 0 10:3
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Petr Machovec Bohumil Klouda 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Věra Kottová
TK ROZTOKY - SK RAPID PRAHA Ludmila Papoušková Kateřina Potužníková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK ROZTOKY - SK RAPID PRAHA Ludmila Papoušková Kateřina Potužníková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Zdeněk Benáček Petr Machovec
2017
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Uršula Kittrichová Kateřina Potužníková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Alena Erbenová Kateřina Potužníková 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Ondřej Štrouf Martin Hora
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Kateřina Potužníková Irena Máchalová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Kateřina Potužníková Zuzana Folprechtová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Martin Hora Bohumil Kopp 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Zuzana Folprechtová
TK KONSTRUKTIVA A - SK RAPID PRAHA Daniela Hrbasová Kateřina Potužníková 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - SK RAPID PRAHA Mirko Grossmann Josef Tobek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Daniela Hrbasová Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Kateřina Potužníková Jana Sedláčková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Josef Piškula Petr Szlifka 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Jana Sedláčková
SK OÁZA PRAHA - SK RAPID PRAHA Karolína Beranová Kateřina Potužníková 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - SK RAPID PRAHA Pavel Martinec Jiří Vrňák 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Karolína Beranová Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Kateřina Potužníková Barbora Mašková 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
2016
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA Monika Rajdlová Kateřina Potužníková 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA Monika Rajdlová Martin Hora 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Petr Musil Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Kateřina Potužníková Jana Sedláčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Petr Szlifka 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Jana Sedláčková
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Alena Erbenová Kateřina Potužníková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Alena Erbenová Kateřina Potužníková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Martin Papoušek Martin Hora
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Kateřina Potužníková Radka Hračová 6:7 6:3 1:0 13 10 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Andrea Nicod Kateřina Potužníková 6:3 4:6 1:0 11 9 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Zdeněk Mazák Martin Hora 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Jacques Nicod Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Kateřina Potužníková Jana Kahl 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Martin Hora Dušan Joppa 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Jana Kahl
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - SK RAPID PRAHA Jana Ksandrová Kateřina Potužníková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - SK RAPID PRAHA Jana Ksandrová Kateřina Potužníková 6:0 7:5 13 5 2 0 1 0
Jiří Vondráček Jiří Vrňák
2015
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Kateřina Potužníková Zuzana Vachová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Martin Hora Jan Večeř 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Zuzana Vachová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Burešová Kateřina Potužníková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Burešová Kateřina Potužníková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Petr Dašek Martin Hora
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Kateřina Potužníková Radka Hračová 6:4 6:7 0:1 12 12 1 2 0 1 4:10
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Martin Hora Milan Novák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Marta Lorencová
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Markéta Lhotáková Kateřina Potužníková 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Robert Ondračka Martin Hora 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Kateřina Potužníková
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Milada Bittarová Kateřina Potužníková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Milada Bittarová Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Karel Pavlíček Martin Hora
2014
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TK KONSTRUKTIVA A Kateřina Potužníková Daniela Hrbasová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TK KONSTRUKTIVA A Kateřina Potužníková Pavel Novák 6:7 3:1 9 8 1 1 0 0 utkání pro tmu nedohráno (stav 6/7, 3/1) dle dohody kapitánů se nebude započítavat do zápasu, nebot o vítězi je rozhodnuto
Jiří Vrňák Daniela Hrbasová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Sedláčková Kateřina Potužníková 7:6 1:6 1:0 9 12 2 1 1 0 10:7
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Sedláčková Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Bohumil Klouda Pavel Sojka
TK HANSPAULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Pavla Mrázová Kateřina Potužníková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK HANSPAULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Vítězslav Pařízek Luděk Laboutka 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
Pavla Mrázová Kateřina Potužníková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Kateřina Potužníková Helena Vildová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Martin Hora Ondřej Tvrský 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Helena Vildová
TENIS CIBULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Kamila Allertová Kateřina Potužníková 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Helena Sukova Kateřina Potužníková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Marek Wollner Luděk Laboutka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE B Kateřina Potužníková Jolana Volfová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE B Jiří Vrňák Petr Bartík 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Jolana Volfová
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Barbora Koutná Kateřina Potužníková 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Barbora Koutná Kateřina Potužníková 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
Zdeněk Mazák Martin Hora
2013
TK KONSTRUKTIVA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Pavla Rosolová Kateřina Potužníková 7:6 5:7 1:0 13 13 2 1 1 0 TB:10/2
TK KONSTRUKTIVA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Pavla Rosolová Kateřina Potužníková 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1 TB:10/12
Dušan Joppa Luboš Karas
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Kateřina Potužníková Petra Karochová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Luboš Karas Pavel Sojka 5:7 6:2 1:0 12 9 2 1 1 0 10/5
Kateřina Potužníková Petra Karochová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC MICHLE A Kateřina Potužníková Marta Lorencová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC MICHLE A Luboš Karas Milan Novák 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Marta Lorencová
SK OÁZA PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Kateřina Potužníková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Kateřina Potužníková Irena Pechová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Luboš Karas Josef Sáblík 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Irena Pechová
TENIS KLÁNOVICE A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Uršula Kittrichová Kateřina Potužníková 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Petra Brzáková Kateřina Potužníková 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Martin Papoušek Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Kateřina Potužníková Květa Eichlerová 2:6 6:0 1:0 9 6 2 1 1 0 10/8
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Kateřina Potužníková Květa Eichlerová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Vild Jan Růžanský

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915