Detail hráče Karel Sadil

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů85 3154
Počet sad182 69113
Počet her1400 595805

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Karel Sadil Bohumil Vild 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Václav Uher František Potužník 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
Karel Sadil Bohumil Vild
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Karel Sadil Eduard Endl 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Karel Sadil Stanislav Monček 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Václav Uher Roman Špaček
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Jiří Matějka Karel Sadil 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Jaroslav Ridvan Václav Uher 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Jan Malinský Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA D - TK MONTÁŽE SA Karel Sadil Vladimír Macoun 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TK MONTÁŽE SA Zoltán Bán Vladimír Macoun 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Karel Sadil Petr Nemynář
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Josef Tůša Karel Sadil 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Michal Buňata Václav Uher 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Josef Tůša Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil Roman Mikula 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Václav Uher Leoš Tlapa 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Chilý
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL CHUCHLE Karel Sadil Svatomír Hejzák 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL CHUCHLE Martin Šimák Martin Rozumek 4:6 4:6 0:1 8 13 0 3 0 1
Karel Sadil Robert Janča
2019
SPOJE PRAHA SA - TK KONSTRUKTIVA D Pavel Lang Karel Sadil 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TK KONSTRUKTIVA D Pavel Valčuha Karel Sadil 6:0 5:7 1:0 12 7 2 1 1 0 TB 10:5
Bohumil Kettner Vladislav Tomandl
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Karel Sadil Rudolf Halčín 5:0 5:2 10 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Karel Sadil Svatomír Hejzák 1:6 1:5 2 11 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Helena Hejzáková
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Karel Sadil Michal Buňata 6:2 4:0 10 2 2 0 1 0 Buňata skrečoval pro zranění
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Václav Uher Josef Tůša 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Šíma
TK KONSTRUKTIVA C - TK OÁZA ŘÍČANY B Karel Sadil Milan Čížek 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Jiří Hořejší Karel Sadil 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Václav Homola Václav Uher 2:6 7:6 0:1 9 13 1 2 0 1 7/10
Jiří Hořejší Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Karel Sadil Jindřich Klůfa 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOLIDARITA A Václav Uher Tomáš Holický 6:2 1:6 1:0 8 8 2 1 1 0
Karel Sadil Ladislav Číž
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Vladimír Filip Karel Sadil 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Vratislav Rodr Václav Uher 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Martin Vágner Karel Sadil
2018
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Karel Sadil Jiří Jerhot 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Zoltán Bán Jiří Jerhot 7:6 1:6 0:1 8 13 1 2 0 1 6:10
Karel Sadil František Potužník
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Tomáš Révész Karel Sadil 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Tomáš Révész Václav Uher 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Luboš Navrátil Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Karel Sadil Leoš Marvan 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Petra Gaurová Ondřej Fatka 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
Karel Sadil Michaela Karolová
TK OÁZA ŘÍČANY B - TK KONSTRUKTIVA C Robert Šindelář Karel Sadil 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil Petr Chilý 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil Milan Kosejk 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Martin Jirásek Jana Pochobratská
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Karel Sadil Rudolf Halčín 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Martin Jirásek Rudolf Halčín 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Karel Sadil Miloš Kvasnička
2017
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Gregor Karel Sadil 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Gregor Karel Sadil 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Tomáš Rieb Martin Jirásek
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil Josef Sáblík 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil František Svoboda 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Petra Sadilová Irena Pechová
2016
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Karel Sadil Leoš Marvan 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Miloš Válek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Miloš Válek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Martina Kropáčková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Karel Sadil Roman Jareš 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
2014
TK KONSTRUKTIVA C - TK ROZTOKY Karel Sadil Pavel Jockel 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TK ROZTOKY Karel Sadil Zdeněk Vlasák 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Jana Kahl Helena Benáčková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil Josef Sáblík 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil František Svoboda 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Sylvie Šimáková Irena Pechová
TK OÁZA ŘÍČANY A - TK KONSTRUKTIVA C Tomáš Oulický Karel Sadil 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
2013
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK KONSTRUKTIVA C Roman Jareš Karel Sadil 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK KONSTRUKTIVA C Roman Jareš Karel Sadil 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Martin Lavička Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Karel Sadil Pavel Suchánek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Václav Uher Karel Laža 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Karel Sadil Miloslav Bret
TK KONSTRUKTIVA C - SK ŽIŽKOV B Karel Sadil Leoš Marvan 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
2012
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Martin Rajtora Karel Sadil 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Martin Rajtora Karel Sadil 6:7 7:6 1:0 14 13 2 1 1 0
Miroslav Velenský Václav Uher
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA C Helena Hejzáková Helena Lemerová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Svatomír Hejzák Karel Sadil
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Petr Votruba Karel Sadil 5:7 6:3 1:0 12 10 2 1 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Eliška Řezníčková Eva Hanzlíčková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Martin Kristofovič Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Karel Sadil Milan Zelenka 3:6 6:1 0:1 9 8 1 2 0 1
2011
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA C Roman Buzek Karel Sadil 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0 D
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Karel Sadil Luboš Holub 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Václav Uher Luboš Holub 6:1 7:5 13 6 2 0 1 0
Karel Sadil Miroslav Milota
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA C Libor Nehasil Eva Hanzlíčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Monika Rajdlová Karel Sadil
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA C Milan Novák Karel Sadil 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Ivan Toužimský 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
2010
TK KONSTRUKTIVA C - TJ PANKRÁC A Karel Sadil Pavel Malinský 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Jeníček Václav Uher 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Luboš Lauterbach Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ KARLÍN TESLA Václav Uher Martin Bečka 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Karel Sadil Vladimír Mašín
SLAVOJ PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Milan Skyva Karel Sadil 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
SLAVOJ PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Pavel Baudyš Václav Uher 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Zbyněk Flanderka Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Karel Sadil Ferdinand Vulkán 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOLIDARITA B Karel Sadil Miloslav Bret 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Alena Šidlová Miroslava Kodýmová
2009
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA C Karel Laža Karel Sadil 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA C Karel Laža Václav Uher 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Ferdinand Vulkán Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Karel Sadil Petr Žemlička 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Vít Mareš 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Karel Sadil Petr Žemlička
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Jiří Hortenský Karel Sadil 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TK KONSTRUKTIVA C Otakar Trska Václav Uher 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Vít Gloser Karel Sadil
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Karel Sadil Roman Franta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Karel Sadil Miroslav Milota 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Václav Uher Radek Blaško
TK KONSTRUKTIVA C - TENIS KLÁNOVICE A Karel Sadil Miroslav Chlubna 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ RADLICE Karel Sadil Jaroslav Ridvan 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915