Detail hráče Pavla Vildová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů53 2427
Počet sad117 5760
Počet her917 464453

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Martin Jirásek Boris Sedláček 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Boris Sedláček Boris Nový 6:7 7:5 0:1 13 13 1 2 0 1
Pavla Vildová Irena Pechová
TO DUKLA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Suchánková Pavla Vildová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Daneš Sedláček Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ RADLICE Martin Voříšek Jaroslav Ridvan 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Pavla Vildová Lucie Fojtíková
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Petr Černý Boris Sedláček 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL CHUCHLE Pavla Vildová Svatomír Hejzák 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Bohumil Vild Květa Sovíková
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Markéta Brožová Pavla Vildová 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
Vratislav Jandák Boris Sedláček
2019
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ RADLICE Pavla Vildová Alena Kovařová 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ RADLICE Bohumil Vild Luboš Korbelář 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
Pavla Vildová Eva Růžičková
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Andrea Dolanská Pavla Vildová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Andrea Dolanská Pavla Vildová 5:7 7:6 1:0 13 13 2 1 1 0
Milan Zelenka Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOLIDARITA B Pavla Vildová Nataša Nikodémová 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOLIDARITA B Bohumil Vild Jiří Štětina 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
Pavla Vildová Nataša Nikodémová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE B Pavla Vildová Martina Ambrusová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE B Boris Sedláček Petr Černý 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Pavla Vildová Martina Ambrusová
TK KONSTRUKTIVA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Hana Konečná Pavla Vildová 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
2018
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eliška Řezníčková Pavla Vildová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jiří Haško Bohumil Vild 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TO DUKLA Pavla Vildová Romana Matasová 7:6 3:6 0:1 10 13 1 2 0 1 7/4, 7/10
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TO DUKLA Bohumil Vild Stanislav Tesárek 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1 7/10
Pavla Vildová Jitka Suchánková
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jana Švarcová Pavla Vildová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Pavel Michálek Jiří Jerhot 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jana Švarcová Pavla Vildová
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jana Švarcová Pavla Vildová 0 0 0 0 0 0
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Pavel Michálek Jiří Jerhot 0 0 0 0 0 0
Jana Švarcová Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV B Boris Sedláček Jiří Horký 6:7 6:4 1:0 13 11 2 1 1 0 5/7, 10/8
Pavla Vildová Renata Jandová
TK OÁZA ŘÍČANY B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Robert Šindelář Boris Sedláček 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
Lenka Bulíčková Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Pavla Vildová Irena Pechová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Bohumil Vild Milan Kosejk 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Pavla Vildová Jana Pochobratská
2017
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Petra Karochová Pavla Vildová 7:6 6:3 13 9 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO František Sedláček Bohumil Vild 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Martina Čížková Pavla Vildová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV B Pavla Vildová Renata Jandová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV B Pavla Vildová Renata Jandová 0:6 6:4 0:1 6 11 1 2 0 1 6/10
Bohumil Vild Leoš Marvan
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavla Vildová Jana Ksandrová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
František Potužník Miroslav Votápek
LTC RADOTÍN A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Blanka Oulická Pavla Vildová 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOLIDARITA B Pavla Vildová Jana Suchanová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
2015
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Zuzana Bernklaunová Pavla Vildová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Jiří Hortenský Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Pavla Vildová Jiřina Laurová 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0 T 7/5; ST 10/7
Luboš Karas Richard Jelínek
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE A Pavla Vildová Dana Čiháková 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Bohumil Vild Igor Čihák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Oldřich Dvořák Bohumil Vild 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Věra Klokočníková Pavla Vildová
2014
TK LOKOMOTIVA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Vyskočilová Pavla Vildová 6:3 6:7 0:1 12 11 1 2 0 1
Bohumil Kettner Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ PANKRÁC A Luboš Karas Jan Bartuška 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Pavla Vildová Anna Vrbovcová
SLAVOJ PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Lenka Boulíčková Pavla Vildová 2:6 1:6 0:0 3 12 0 2 0 1
Pavel Baudyš Boris Sedláček
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC RADOTÍN A Bohumil Vild Roman Vališ 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Pavla Vildová Petra Matoušová
2013
SK OÁZA PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jiří Štoček 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Pavla Vildová
2012
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ PANKRÁC A Bohumil Vild Vladimír Filip 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Pavla Vildová Daniela Šmolíková
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL CHUCHLE Bohumil Vild Svatomír Hejzák 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Pavla Vildová Helena Hejzáková
TO DUKLA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Helena Zábrodská Pavla Vildová 6:2 2:6 1:0 9 8 2 1 1 0
Miloš Matouš Luboš Karas
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Bohumil Vild Tomáš Rieb 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Pavla Vildová Hana Hamršmídová
TJ SOLIDARITA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jan Sommer Bohumil Vild 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Renáta Zugarková Pavla Vildová
2010
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Pavlíková Pavla Vildová 5:7 0:6 5 13 0 2 0 1
Daniel Gotlich Bohumil Vild
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK SPORT KOLOVRATY Bohumil Vild Jan Kraus 4:6 6:0 1:0 11 6 2 1 1 0
Pavla Vildová Vlasta Hrachovcová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TENIS KLÁNOVICE A Jiří Jerhot Jaroslav Huďa 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Pavla Vildová Irena Kocourková - Bednaříková
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Milan Zima Bohumil Vild 6:2 5:7 1:0 12 9 2 1 1 0
Andrea Steinerová Pavla Vildová

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915