Detail hráče Zdeněk Suchomel

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů106 7630
Počet sad233 15776
Počet her1755 1081674

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ - TJ SOLIDARITA B Milan Krejza Zdeněk Suchomel 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ - TJ SOLIDARITA B Michal Hamerník Zdeněk Suchomel 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Evžen Ondráček Pavel Suchánek
TJ SOLIDARITA A - SK ŽIŽKOV A Zdeněk Suchomel Ondřej Fatka 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - SK ŽIŽKOV A Zdeněk Suchomel Jiří Horký 6:7 6:2 1:0 13 9 2 1 1 0
Ladislav Číž Ivo Mach
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Jaroslav Kocourek Zdeněk Suchomel 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
SPOJE PRAHA SA - TJ SOLIDARITA A Jiří Šibrava Zdeněk Suchomel 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Pavel Lang Jiří Štětina
TJ SOLIDARITA B - TJ SPARTAK MODŘANY Zdeněk Suchomel Miloslav Pytlík 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - TJ SPARTAK MODŘANY Zdeněk Suchomel Jan Václavík 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0
Josef Zábranský Petr Neumann
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Zdeněk Suchomel Miloš Válek 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Zdeněk Suchomel Miloš Klikar 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
Ladislav Číž Jan Tomeček
TK OÁZA ŘÍČANY B - TJ SOLIDARITA B Ladislav Hauptman Zdeněk Suchomel 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY B - TJ SOLIDARITA B Robert Šindelář Josef Zábranský 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Milan Čížek Zdeněk Suchomel
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Zdeněk Suchomel Pavel Lang 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Zdeněk Suchomel Pavel Lang 0:6 6:1 1:0 7 7 2 1 1 0
Jiří Štětina Martin Tůma
SK ŽIŽKOV B - TJ SOLIDARITA B Leoš Marvan Zdeněk Suchomel 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1 S.T 8/10
SK ŽIŽKOV B - TJ SOLIDARITA B Ivo Mach Zdeněk Suchomel 2:6 6:0 0:1 8 7 1 2 0 1
Michal Rokos Jiří Štětina
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Zdeněk Suchomel Stanislav Stupka 4:6 6:0 1:0 11 6 2 1 1 0 10 / 8
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Josef Zábranský Marek Veselý 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Miroslav Pašek
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ SOLIDARITA A Pavel Peroutka Zdeněk Suchomel 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - LTC RUDNÁ Zdeněk Suchomel Jan Brabec 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
2019
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Zdeněk Suchomel Miloš Klikar 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK MONTÁŽE SA - TJ SOLIDARITA A Vladimír Macoun Zdeněk Suchomel 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK MONTÁŽE SA - TJ SOLIDARITA A Vladimír Macoun Zdeněk Suchomel 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Milan Šíma Ladislav Číž
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOLIDARITA B Bohumil Vild Zdeněk Suchomel 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOLIDARITA B František Potužník Pavel Suchánek 7:6 3:6 1:0 11 12 2 1 1 0
Martin Voříšek Zdeněk Suchomel
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Zdeněk Suchomel Luboš Navrátil 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Zdeněk Suchomel Luboš Navrátil 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
Ladislav Číž Roman Kudla
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ SOLIDARITA A Jan Vodňanský Zdeněk Suchomel 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA B Zdeněk Suchomel Ivan Vyvadil 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA B Jiří Štětina Pavel Novák 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Jiří Krejčí
2016
TK KONSTRUKTIVA B - TENIS KLÁNOVICE A Zdeněk Suchomel Jiří Konrád 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Zdeněk Suchomel Leoš Tlapa 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Jiří Mareš David Jarolímek 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Martin Rokos
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Karel Pavlíček Zdeněk Suchomel 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Libor Kahánek Zdeněk Suchomel 6:4 6:7 1:0 13 11 2 1 1 0
Martin Houdek Jiří Mareš
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE A Zdeněk Suchomel Jiří Bumbálek 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE A Dušan Joppa Jan Šimeček 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Lubor Hobza
2015
TK HANSPAULKA - TK KONSTRUKTIVA A Pavel Hůla Zdeněk Suchomel 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL ŘEPORYJE Zdeněk Suchomel Rudolf Krajč 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL ŘEPORYJE Pavel Novák Vlastimil Kolář 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Rudolf Krajč
TK KONSTRUKTIVA B - LTC SVOBODA PRAHA A Zdeněk Suchomel Richard Moravec 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC SVOBODA PRAHA A Tomáš Vlásek Filip Lesch 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel David Reichl
2014
TK KONSTRUKTIVA B - TENIS KLÁNOVICE B Zdeněk Suchomel Zdeněk Rudyš 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TENIS KLÁNOVICE B Zdeněk Suchomel Ivan Utěšil 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
Tomáš Vlásek Michal Kutzendorfer
TK KONSTRUKTIVA B - PSK OLYMP PRAHA Zdeněk Suchomel Václav Ševčík 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SOKOL ŘEPORYJE - TK KONSTRUKTIVA B Rudolf Krajč Zdeněk Suchomel 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zdeněk Suchomel Pavel Ševčík 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0 10/8
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Daniela Hrbasová Jana Sedláčková 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Bohumil Klouda
2013
TK KONSTRUKTIVA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Zdeněk Suchomel Jiří Štoček 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Pavel Novák Jiří Jerhot 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Miroslav Slavík
TK KONSTRUKTIVA A - TK OREL PRAHA B Zdeněk Suchomel Vladimír Fábry 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TK OREL PRAHA B Dušan Joppa Vojtěch Flégl 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1 TB (4)
Zdeněk Suchomel Josef Pěnkava
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Zdeněk Suchomel Michal Buňata 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Zdeněk Suchomel František Svoboda 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Miroslav Kopřiva Petr Svoboda
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Zdeněk Suchomel Pavel Křtěn 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0
Zdeněk Suchomel Pavel Křtěn
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA B Jiří Bumbálek Zdeněk Suchomel 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA B Jan Šimeček Pavel Novák 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1 3/10
Lubor Hobza Zdeněk Suchomel
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TK KONSTRUKTIVA B Josef Volák Zdeněk Suchomel 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
2012
TK KONSTRUKTIVA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Petr Musil Bořivoj Bašta 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1 scr
Zdeněk Suchomel Jiří Vrňák
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Zdeněk Suchomel Jan Blažek 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Zdeněk Suchomel Martin Vítek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Miroslav Kopřiva Jan Blažek
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Miloš Klikar Zdeněk Suchomel 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Osvald Duda Pavel Novák 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Ivan Toužimský Zdeněk Suchomel
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Zdeněk Suchomel Jiří Bohm 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Petr Musil Miroslav Votápek 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Martin Lavička
LTC MICHLE B - TK KONSTRUKTIVA B Jaroslav Vondruška Zdeněk Suchomel 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TK KONSTRUKTIVA B Petr Bartík Miroslav Kopřiva 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Andrej Pomahač Zdeněk Suchomel
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Dalibor Špaček Zdeněk Suchomel 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TK KONSTRUKTIVA A Libor Nehasil Jiří Fiedler 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Dalibor Špaček Zdeněk Suchomel
2011
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Zdeněk Suchomel Josef Volák 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Tomáš Neubauer Miloš Kubánek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Vladimír Zázvůrek
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK KONSTRUKTIVA B Zdeněk Neumann Zdeněk Suchomel 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK KONSTRUKTIVA B Martin Lavička Pavel Novák 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Bohm Zdeněk Suchomel
TK KONSTRUKTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Zdeněk Suchomel Josef Slavík 6:1 4:6 0:1 10 8 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - LTC RADOTÍN B Zdeněk Suchomel Roman Táborský 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC RADOTÍN B Zdeněk Suchomel Jiří Bartoníček 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1
Miroslav Kopřiva Roman Táborský
TK KONSTRUKTIVA A - TENIS CIBULKA Zdeněk Suchomel Jan Šesták 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - TENIS CIBULKA Ivana Pokorná Denisa Linhartová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Michal Kuchař
TK KONSTRUKTIVA B - TK START PRAHA TOPOLKA A Zdeněk Suchomel Petr Bareš 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
2010
TK ROZTOKY - TK KONSTRUKTIVA B Zdeněk Benáček Zdeněk Suchomel 6:2 4:6 0:1 10 9 1 2 0 1
TK ROZTOKY - TK KONSTRUKTIVA B Martin Pastyřík Zdeněk Suchomel 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Zdeněk Benáček Miroslav Kopřiva
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Zdeněk Suchomel Michal Buňata 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ivana Pokorná Irena Pechová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Josef Sáblík
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Moravec Zdeněk Suchomel 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Vlastislav Černý 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Luboš Navrátil Zdeněk Suchomel
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE B Zdeněk Suchomel Rudolf Erben 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE B Pavla Rosolová Eva Burkertová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Rudolf Erben
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zdeněk Suchomel Jan Blažek 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Pavel Novák Martin Vítek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Radek Ziethammer
TK START PRAHA TOPOLKA B - TK KONSTRUKTIVA B Petr Bareš Zdeněk Suchomel 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - SK OÁZA PRAHA Zdeněk Suchomel Miloš Klikar 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA B Jaromír Kopťár Zdeněk Suchomel 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA B Eva Grafová Pavla Rosolová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Bohumil Pikhart Zdeněk Suchomel
2009
TK KONSTRUKTIVA B - LTC RADOTÍN B Zdeněk Suchomel Tomáš Šobr 7:5 4:6 1:0 12 11 2 1 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC RADOTÍN B Zdeněk Suchomel Rudolf Muller 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Eva Hanzlíčková Kamila Procházková
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zdeněk Suchomel Richard Jelínek 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - SK MOTORLET Zdeněk Suchomel Jiří Drahorád 7:5 4:6 1:0 12 11 2 1 1 0
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA A Rudolf Erben Zdeněk Suchomel 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Zdeněk Mencl Zdeněk Suchomel 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Petr Holý Zdeněk Suchomel 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Pavla Rosolová
TK KONSTRUKTIVA A - TK HANSPAULKA Zdeněk Suchomel František Stejskal 4:6 6:4 1:0 11 10 2 1 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA A Pavel Raboch Zdeněk Suchomel 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TK KONSTRUKTIVA A Eva Grafová Barbora Koutná 3:6 6:3 0:1 9 10 1 2 0 1 TB 6:10
Bohumil Pikhart Zdeněk Suchomel
TK KONSTRUKTIVA A - TGC KUNRATICE A Zdeněk Suchomel Pavel Křtěn 5:7 0:6 5 13 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - TGC KUNRATICE A Zdeněk Suchomel František Pojezný 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Jiří Mareš Jan Růžanský

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915