Detail hráče Vratislav Rodr

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů124 9034
Počet sad274 18985
Počet her2120 1306814

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ PANKRÁC A - TJ RADLICE B Vratislav Rodr Zdeněk Dryák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TJ RADLICE B Jiřina Medřická Alena Luňáčková 5:7 5:7 10 14 0 2 0 1
Vratislav Rodr Jiří Matějka
TK MONTÁŽE SA - TJ PANKRÁC A Václav Homola Vratislav Rodr 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK MONTÁŽE SA - TJ PANKRÁC A Jana Zemanová Hana Kopřivová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Václav Homola Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Vratislav Rodr Josef Tůša 6:2 3:6 0:1 9 9 1 2 0 1 9 / 11
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Josef Tůša
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Vladimír Velenský Vratislav Rodr 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Ivana Pokorná Květa Eichlerová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Václav Papež Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - SK ŽIŽKOV A Vratislav Rodr Ladislav Sochor 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - SK ŽIŽKOV A Květa Eichlerová Renata Jandová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Horký
2019
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ PANKRÁC A Miloš Kvasnička Vratislav Rodr 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ PANKRÁC A Helena Hejzáková Jiřina Medřická 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Vratislav Rodr Michal Buňata 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Zdenka Batiková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Petr Šíma
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Zbyněk Husárek Vratislav Rodr 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Renáta Zugarková Květa Eichlerová 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1
Jiří Štětina Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA SA Vratislav Rodr Pavel Raboch 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA SA Jiřina Medřická Jitka Vyskočilová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Pavel Lang
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Pavel Buřič Vratislav Rodr 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Miloš Válek Vratislav Rodr 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Milena Krůpová Květa Eichlerová
TJ PANKRÁC A - TK MONTÁŽE SA Vratislav Rodr Jaroslav Skalník 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Květa Eichlerová Jana Zemanová
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Vratislav Rodr Vladislav Tomandl 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Vratislav Rodr Václav Uher 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Martin Vágner Karel Sadil
2018
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Martina Košanová 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Josef Turek Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Květa Eichlerová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Martin Jirásek
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Radomila Martinicová Květa Eichlerová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Jan Šimeček Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Pavel Hakl Karel Kačaba 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Pavel Saic
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Jana Suchanová Jiřina Medřická 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Zbyněk Husárek Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Luboš Navrátil Petr Bartík 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Josef Gürlich
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Pavel Fikar Jaromír Běláček 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Pavel Gruber
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Josef Tůša
2017
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Eliška Řezníčková Hana Kopřivová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Vratislav Rodr
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Jan Večeř Vratislav Rodr 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Lucie Veselá Jitka Turková
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Vratislav Rodr Kristián Kott 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Květa Eichlerová Zuzana Vančuříková
TK ČERNOŠICE - TJ PANKRÁC A Radomír Purmann Vratislav Rodr 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Ivana Hlaváčková Hana Kopřivová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Artur Křečko Vratislav Rodr 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Petr Štěpánek Vratislav Rodr 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Radek Blaško Petr Matyáš
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Vratislav Rodr Ivo Mach 4:6 6:1 0:1 10 8 1 2 0 1 8/10
Květa Eichlerová Daniela Weisserová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B JIŘÍ ČEŠPIVO Vratislav Rodr 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
Ladislav Maršík Jaroslav Tintěra
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Vratislav Rodr Josef Slavík 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Květa Eichlerová Marta Lorencová
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Květa Eichlerová Milena Pauerova 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Milan Novák
2016
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Vratislav Rodr Václav Mádr 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Jaroslav Hlava Vratislav Rodr 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Vratislav Rodr Rudolf Krajč 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ PANKRÁC B Pavel Křtěn Vratislav Rodr 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ PANKRÁC B Pavel Křtěn Pavel Fikar 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Vladimír Lacina Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Vratislav Rodr Jaroslav Pitra 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Jitka Turková Jana Křečková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Dušan Kozár
2015
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV B Vratislav Rodr Miroslav Novák 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV B Pavel Hakl Michal Rokos 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Horký
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Bohuslav Poslt Vratislav Rodr 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Vratislav Rodr Jan Farník 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Pavel Fikar Pavel Barvíř 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Vratislav Rodr Igor Vít
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Vratislav Rodr Martin Pastyřík 6:3 6:7 0:1 12 11 1 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Hana Kopřivová Helena Benáčková 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Vratislav Rodr Ludvík Staněk
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Ladislav Hauptman Vratislav Rodr 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Pavel Dušek Pavel Fikar 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Lubor Lágner Vratislav Rodr
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Zbyněk Husárek Vratislav Rodr 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Pavel Suchánek Vratislav Rodr 1:6 6:4 0:1 7 11 1 2 0 1
Jindřich Klůfa Pavel Hakl
2014
TJ RADLICE - TJ PANKRÁC B Martin Braun Pavel Hakl 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
Jaroslav Ridvan Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK MONTÁŽE Vratislav Rodr Václav Homola 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TK MONTÁŽE Martin Vágner Václav Homola 6:0 4:6 0:1 10 7 1 2 0 1
Vratislav Rodr Jaroslav Skalník
SPOJE PRAHA - TJ PANKRÁC B Jaromír Běláček Vratislav Rodr 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jarmila Kymplová Jitka Turková
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA A Jitka Turková Terezie Pavlíková 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
Vratislav Rodr Pavel Pataši
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Ferdinand Vulkán Vratislav Rodr 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Nataša Nikodémová Jitka Turková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Vratislav Rodr
2013
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Vratislav Rodr Michal Kotas 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Vlastimil Nesrsta Josef Sysel 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1
Vratislav Rodr Michal Kotas
TC SPOŘILOV - TJ PANKRÁC B Čestmír Braniš Vratislav Rodr 6:2 2:6 1:0 9 8 2 1 1 0 10/8
TC SPOŘILOV - TJ PANKRÁC B Čestmír Braniš Jan Hilgert 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
Vladimír Urbanec Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vratislav Rodr Josef Gürlich 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Petr Bartík 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Vratislav Rodr Petr Hartmann
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Jan Tomeček Vratislav Rodr 6:4 5:7 0:1 11 12 1 2 0 1 tb 7
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Libor Snoza Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1 Utkání bylo v původním termínu přerušeno a dohráváno 7. 6. 13
Ivan Vyvadil Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK START PRAHA TOPOLKA B Vratislav Rodr Bohumil Kopp 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
SK ŽIŽKOV A - TJ PANKRÁC B Ladislav Sochor Vratislav Rodr 6:7 2:6 8 13 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - TJ PANKRÁC B Ivo Mach Jan Hilgert 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
Václav Mádr Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Vratislav Rodr Václav Ševčík 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Vlastimil Nesrsta Jaroslav Pitra 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
Vratislav Rodr Jan Večeř
2012
TJ PANKRÁC B - I. ČLTK PRAHA Vratislav Rodr Jan Kurz 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Jitka Turková Iva Šimůnková
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Jiří Láska Vratislav Rodr 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Dušan Kozár Vlastimil Nesrsta 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Jan Večeř Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vratislav Rodr Vlastislav Černý 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Hilgert Miroslav Milota 6:0 7:5 13 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Vlastislav Černý
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Michal Buňata Vratislav Rodr 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Josef Piškula Vlastimil Nesrsta 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Jan Brabec Vratislav Rodr
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Richard Jelínek Vratislav Rodr 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Ladislav Maršík Vratislav Rodr 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Roman Pražák Vlastimil Nesrsta
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Vratislav Rodr Pavel Hájek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Vlastimil Nesrsta Jan Šimeček 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
Vratislav Rodr Milan Novák
TENIS KLÁNOVICE B - TJ PANKRÁC B Martin Papoušek Vratislav Rodr 6:0 2:6 0:1 8 7 1 2 0 1
Michal Kutzendorfer Vlastimil Nesrsta
TENIS KLÁNOVICE B - TJ PANKRÁC B Ivan Utěšil Vratislav Rodr 7:5 3:6 0:1 10 12 1 2 0 1
Petra Brzáková Jitka Turková
2011
TJ PANKRÁC B - TJ PANKRÁC A Vratislav Rodr Pavel Malinský 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ PANKRÁC A Josef Sysel Jiří Hanuš 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Pavel Malinský
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Vratislav Rodr Jaroslav Prosek 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Hana Kopřivová Zorka Holá 6:1 3:6 1:0 10 7 2 1 1 0
Vratislav Rodr Petr Král
TJ REPUBLIKÁN - TJ PANKRÁC B Jiří Soukup Vratislav Rodr 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ REPUBLIKÁN - TJ PANKRÁC B Martina Rajnišová Hana Kopřivová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Soukup Vratislav Rodr
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Jan Tomeček Vratislav Rodr 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Chrudoš Tajtl Hana Kopřivová 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Milada Bittarová Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA B Vratislav Rodr Miloslav Rybáček 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA B Hana Kopřivová Jitka Greplová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Trš
TENIS KLÁNOVICE A - TJ PANKRÁC B Miroslav Chlubna Vratislav Rodr 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TJ PANKRÁC B Edita Hejdová Vratislav Rodr 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jiří Kotek Hana Kopřivová
TJ PANKRÁC B - SOKOL DEJVICE I Vratislav Rodr Otakar Mojžíš 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
2010
SK OÁZA PRAHA - TJ PANKRÁC B Osvald Duda Vratislav Rodr 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Tomáš Krčma Vlastimil Nesrsta
SK OÁZA PRAHA - TJ PANKRÁC B Ivan Toužimský Vratislav Rodr 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Martina Kropáčková Hana Kopřivová
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Vlastimil Nesrsta Zdeněk Benáček 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0
Vratislav Rodr Martin Pastyřík
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Hana Kopřivová Helena Benáčková 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
Vratislav Rodr Vladimír Fábry
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Hana Kopřivová Ivana Pokorná 6:2 4:6 0:1 10 9 1 2 0 1
Vratislav Rodr Jiří Volf
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ PANKRÁC B Zuzana Folprechtová Hana Kopřivová 6:1 7:6 13 7 2 0 1 0
Petr Matoušek Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Hana Kopřivová Jitka Vyskočilová 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Vratislav Rodr Bohumil Pikhart
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Milan Maleček Vratislav Rodr 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Hana Kopřivová
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Hana Kopřivová Anna Hájková 5:7 6:7 11 14 0 2 0 1
Vratislav Rodr Ivan Kolařík
2009
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Vojtěch Zobal Vratislav Rodr 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Renata Petrová Hana Kopřivová
TJ PANKRÁC B - TC HAMR Hana Kopřivová Iva Láchová 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0
Vratislav Rodr Miloš Kubánek
LTC RUDNÁ - TJ PANKRÁC B Vladimír Pelikán Vratislav Rodr 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Hana Kostohryzová Hana Kopřivová
TJ PANKRÁC B - VŠTJ EKONOM PRAHA Hana Kopřivová Jája Linková 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Holas
TJ PANKRÁC B - VŠTJ EKONOM PRAHA Jaroslav Tintěra Jiří Dvořák 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Holas
TK SPORT KOLOVRATY - TJ PANKRÁC B Rudolf Ullrich Martin Vágner 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Slavomír Bušek Vratislav Rodr
TK SPORT KOLOVRATY - TJ PANKRÁC B Vlasta Hrachovcová Hana Kopřivová 1:6 6:3 0:1 7 10 1 2 0 1
Slavomír Bušek Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TJ SOLIDARITA A Hana Kopřivová Renáta Zugarková 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Zdeněk Jetmar
TJ PANKRÁC B - TJ REPUBLIKÁN Vratislav Rodr Jan Forejt 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ REPUBLIKÁN Hana Kopřivová Martina Rajnišová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Soukup

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915