Detail hráče Martin Hora

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů76 3937
Počet sad172 8983
Počet her1323 667656

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Martin Hora Pavel Šlemín 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK RAPID PRAHA Petr Štěpánek Martin Hora 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK RAPID PRAHA Jan Mráz Martin Hora 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Petr Štěpánek Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Martin Hora Otakar Trska 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Pavel Dušek Martin Hora 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martin Hora Ladislav Maršík 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Andrej Pomahač Martin Hora 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Jan Šimeček Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Petr Šota Martin Hora
SK RAPID PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Martin Hora Jiří Štoček 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Petra Lotentzon-Staňková Dagmar Šlégrová
2019
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Martin Hora Roman Surovčík 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Martin Hora Roman Surovčík 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Petr Šota
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Jan Růžanský Martin Hora 1:6 6:1 0:1 7 8 1 2 0 1 7/10
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Miloslav Šmolík Martin Hora 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
Petr Matyáš Vlastimil Nesrsta
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Lubor Hobza Martin Hora 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Milan Novák Martin Hora 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Pataši Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Martin Hora Michal Kuchař 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Vlastimil Nesrsta Michal Kuchař 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Martin Hora Bohumil Klouda
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Jiří Němec Martin Hora 3:6 6:2 0:1 9 9 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Jiří Němec Martin Hora 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
Zdeněk Mazák Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vlastimil Nesrsta Roman Franta 3:6 6:0 1:0 10 6 2 1 1 0
Martin Hora Jan Mráz
2018
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Stanislav Černovský Martin Hora 6:7 6:4 0:1 12 12 1 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Ivo Mach Martin Hora 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Robert Hejduk Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TENIS KLÁNOVICE A Martin Hora Ondřej Štrouf 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Josef Tobek Michal Kutzendorfer
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Martin Hora Tomáš Oulický 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Martin Hora Pavel Dušek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Tomáš Oulický
PSK OLYMP PRAHA - SK RAPID PRAHA Jiří Řezník Martin Hora 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - SK RAPID PRAHA Vladimír Sosna Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jaroslav Pitra Martin Hora
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Martin Hora Kristián Kott 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Josef Piškula Vlastimil Kolář
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martin Hora Miloš Válek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martin Hora Miloš Válek 1:6 6:2 1:0 8 8 2 1 1 0
Petra Lotentzon-Staňková Martina Kropáčková
2017
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Ondřej Štrouf Martin Hora 0:6 6:2 1:0 7 8 2 1 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Alena Erbenová Kateřina Potužníková 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Ondřej Štrouf Martin Hora
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Martin Hora Pavel Michálek 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Martin Hora Pavel Michálek 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Marie Staňková Alena Součková
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Martin Hora Jiří Fiedler 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Martin Hora Bohumil Kopp 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Zuzana Folprechtová
TK KONSTRUKTIVA A - SK RAPID PRAHA Mirko Grossmann Martin Hora 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - SK RAPID PRAHA Jiří Košler Martin Hora 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jiří Mareš Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Luděk Císař 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Luděk Císař 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Libor Kahánek
SK OÁZA PRAHA - SK RAPID PRAHA Osvald Duda Martin Hora 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - SK RAPID PRAHA Osvald Duda Martin Hora 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Miloš Klikar Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Martin Hora Ondřej Tvrský 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Vlastimil Nesrsta Zdeněk Soukup 6:7 6:3 1:0 13 10 2 1 1 0 10.4
Martin Hora Petr Neřold
2016
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA David Talpa Martin Hora 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA Monika Rajdlová Martin Hora 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Petr Musil Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Libor Kahánek 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Petr Szlifka 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Jana Sedláčková
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Ivan Utěšil Martin Hora 2:6 7:5 1:0 10 11 2 1 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Alena Erbenová Kateřina Potužníková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Martin Papoušek Martin Hora
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Martin Hora Jan Šimeček 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Martin Hora Jan Šimeček 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Simona Weyrová Radka Hračová
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Václav Vavroch Martin Hora 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Zdeněk Mazák Martin Hora 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Jacques Nicod Kateřina Potužníková
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Martin Hora Tomáš Vlásek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Martin Hora Dušan Joppa 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Jana Kahl
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - SK RAPID PRAHA Boris Nový Martin Hora 4:6 1:6 0:1 5 13 0 3 0 1
2015
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Martin Hora Jan Večeř 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Martin Hora Jan Večeř 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Zuzana Vachová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Roman Franta Martin Hora 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Burešová Kateřina Potužníková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Petr Dašek Martin Hora
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Martin Hora Jan Šimeček 6:2 0:6 1:0 7 8 2 1 1 0 14:12
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Martin Hora Milan Novák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Marta Lorencová
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Vojtěch Flégl Martin Hora 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Robert Ondračka Martin Hora 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Kateřina Potužníková
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Libor Kahánek Martin Hora 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Milada Bittarová Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Karel Pavlíček Martin Hora
2014
TK HANSPAULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Miroslav Cafourek Martin Hora 6:3 6:7 1:0 13 10 2 1 1 0 10 5
TK HANSPAULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Miroslav Cafourek Vlastislav Černý 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Pavel Hůla Martin Hora
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Martin Hora Ondřej Tvrský 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TO SPRINT PRAHA A Martin Hora Ondřej Tvrský 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Helena Vildová
TENIS CIBULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Václav Toman Martin Hora 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Tomáš Vydra Martin Hora 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Miroslav Vesely Pavel Sojka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE B Martin Hora Petr Hartmann 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jiří Fiedler Martin Hora 6:7 7:6 1:0 14 13 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Barbora Koutná Kateřina Potužníková 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
Zdeněk Mazák Martin Hora

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915