Detail hráče Jana Sedláčková

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů103 5647
Počet sad219 117102
Počet her1766 921845

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2018
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Karolina Perglová Jana Sedláčková 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
BANÍK PRAHA - TK RUZYNĚ Roman Krejčík Petr Szlifka 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Karolina Perglová Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - TO SPRINT PRAHA Jana Sedláčková Monika Rajdlová 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - TO SPRINT PRAHA Petr Szlifka Miloš Zbořil 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Jana Sedláčková Monika Rajdlová
LTC MODŘANY 2005 - TK RUZYNĚ Ivana Stauchová Jana Sedláčková 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
LTC MODŘANY 2005 - TK RUZYNĚ Jan Vodička Petr Szlifka 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Eva Švíglerová Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - TK OREL PRAHA A Jana Sedláčková Radka Kocandová 0:6 0 6 0 1 0 1 za stavu 0/6 skrečovala Sedláčková, bod pro hosty
TK RUZYNĚ - TK OREL PRAHA A Jiří Škubal Vojtěch Flégl 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Jana Sedláčková Radka Kocandová
TK OREL PRAHA B - TK RUZYNĚ Markéta Lhotáková Jana Sedláčková 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TK RUZYNĚ Robert Ondračka Petr Szlifka 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Jana Sedláčková Petra Furtwängler 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Vladislav Hanus Josef Gürlich 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jana Sedláčková Petra Furtwängler
LTC SVOBODA PRAHA A - TK RUZYNĚ Petra Divišek Jana Sedláčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC SVOBODA PRAHA A - TK RUZYNĚ Filip Lesch Zdeněk Šrajer 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Petra Divišek Jana Sedláčková
2017
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Martina Kropáčková Jana Sedláčková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TK RUZYNĚ Miloš Válek Vladislav Hanus 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Martina Kropáčková Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - LTC RADOTÍN B Jana Sedláčková Helena Šilhánová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - LTC RADOTÍN B Ladislav Kůrka Miloš Táborský 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jana Sedláčková Helena Šilhánová
TENIS KLÁNOVICE A - TK RUZYNĚ Uršula Kittrichová Jana Sedláčková 6:1 4:6 0:1 10 8 1 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TK RUZYNĚ Michal Kutzendorfer Karel Straka 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Alena Erbenová Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - SOKOL DEJVICE I Jana Sedláčková Irena Máchalová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - SOKOL DEJVICE I Petr Szlifka Jiří Hortenský 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Jana Sedláčková Irena Máchalová
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Kateřina Potužníková Jana Sedláčková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Josef Piškula Petr Szlifka 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA A Jana Sedláčková Daniela Hrbasová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA A Petr Szlifka Jiří Ettler 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jana Sedláčková Daniela Hrbasová
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Jana Sedláčková Zuzana Hlubocká 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
TK RUZYNĚ - TK START PRAHA TOPOLKA A Petr Szlifka Zdeněk Mazák 6:1 6:7 0:1 12 9 1 2 0 1
Jana Sedláčková Zuzana Hlubocká
2016
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Jana Sedláčková Jana Ksandrová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Jiří Škubal Jiří Vondráček 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
Jana Sedláčková Jana Ksandrová
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Kateřina Potužníková Jana Sedláčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Petr Szlifka 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Kateřina Potužníková Jana Sedláčková
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Marta Lorencová Jana Sedláčková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Marta Lorencová Jana Sedláčková 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Jan Šimeček Karel Pavlíček
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Jana Sedláčková Jana Kahl 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK KONSTRUKTIVA B Jana Sedláčková Dušan Joppa 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Petr Szlifka Ivana Pokorná
TO SPRINT PRAHA - TK RUZYNĚ Monika Rajdlová Jana Sedláčková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - TK RUZYNĚ Ivan Vyvadil Vladislav Hanus 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Gabriela Krbcová Jana Sedláčková
TK RUZYNĚ - TENIS KLÁNOVICE A Jana Sedláčková Uršula Kittrichová 5:7 5:7 10 14 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - TENIS KLÁNOVICE A Jana Sedláčková Uršula Kittrichová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Petr Szlifka Ondřej Štrouf
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Zuzana Hlubocká Jana Sedláčková 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK RUZYNĚ Zuzana Hlubocká Jana Sedláčková 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Kopp Petr Szlifka
2015
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Kateřina Vašinová Jana Sedláčková 5:7 6:4 0:1 11 12 1 2 0 1
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Miroslav Cafourek Bohumil Klouda 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Kateřina Vašinová Jana Sedláčková
2014
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Kamila Allertová Jana Sedláčková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Helena Sukova Jana Sedláčková 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Marek Wollner Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Sedláčková Kateřina Potužníková 7:6 1:6 1:0 9 12 2 1 1 0 10:7
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jana Sedláčková Kateřina Potužníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Bohumil Klouda Pavel Sojka
LTC MICHLE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jolana Volfová Jana Sedláčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jolana Volfová Jana Sedláčková 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Petr Němec Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Pavla Mrázová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Pavla Mrázová 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Bohumil Klouda Miroslav Cafourek
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Barbora Koutná Jana Sedláčková 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Barbora Koutná Jana Sedláčková 6:0 2:6 1:0 9 6 2 1 1 0
Zdeněk Mazák Radek Ziethammer
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Daniela Hrbasová Jana Sedláčková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Daniela Hrbasová Jana Sedláčková 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Bohumil Klouda
2013
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK KONSTRUKTIVA A Jana Sedláčková Daniela Hrbasová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Mirko Grossmann
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Radek Ziethammer 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Helena Vildová Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Pavla Mrázová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Miroslav Cafourek
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Pavlína Brabcová Jana Sedláčková 1:6 7:5 1:0 9 11 2 1 1 0
Karel Netolický Bohumil Klouda
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Václav Strožík Bohumil Klouda 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Jana Sedláčková
2012
SK OÁZA PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Osvald Duda Bohumil Klouda 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jana Sedláčková Jana Ksandrová 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jana Sedláčková Jana Ksandrová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Radek Ziethammer Roman Jareš
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SK ŽIŽKOV A Jana Sedláčková Jana Kozlerová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SK ŽIŽKOV A Jana Sedláčková Jana Kozlerová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Bohumil Klouda Stanislav Černovský
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK ROZTOKY Jana Sedláčková Helena Benáčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
2011
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jana Sedláčková Milena Pauerova 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Helena Benáčková Jana Sedláčková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Zdeněk Vlasák Bohumil Klouda
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jana Sedláčková Jana Burešová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jana Sedláčková Jana Burešová 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jan Blažek Roman Franta
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jan Blažek Miloš Válek
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Monika Rajdlová Jana Sedláčková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaroslav Bulant Bohumil Klouda 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Monika Rajdlová Jana Sedláčková
2010
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Olina Marková Jana Sedláčková 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Olina Marková Jana Sedláčková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Petr Matoušek Ladislav Maršík
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TC SPOŘILOV Jana Sedláčková Nataša Faschingbauerová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TC SPOŘILOV Jana Sedláčková Nataša Faschingbauerová 7:6 7:5 14 11 2 0 1 0
Bohumil Klouda Karel Piskáček
SK MOTORLET - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Pavla Mrázová Jana Sedláčková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SK MOTORLET - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Dušan Joppa Ladislav Maršík 7:5 7:5 14 10 2 0 1 0
Pavla Mrázová Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Kateřina Vašinová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK HANSPAULKA Jana Sedláčková Helena Sukova 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Klouda Milan Šrejber
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Barbora Koutná Jana Sedláčková 6:7 6:2 1:0 13 9 2 1 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Karel Netolický Bohumil Klouda 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
Barbora Koutná Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Jana Sedláčková Kamila Allertová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Jana Sedláčková Kamila Allertová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Jan Blažek Jiří Loos
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TGC KUNRATICE A Jana Sedláčková Ilona Poláková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TGC KUNRATICE A Jana Sedláčková Ilona Poláková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Jan Blažek Ladislav Žitný
2009
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK MOTORLET Jana Sedláčková Radomila Martinicová 6:7 6:1 1:0 13 8 2 1 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK MOTORLET Jana Sedláčková Radomila Martinicová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Ladislav Maršík Dušan Joppa
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ivana Pokorná Jana Sedláčková 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ivana Pokorná Jana Sedláčková 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Petr Musil Ladislav Maršík
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jana Sedláčková Milena Pauerova 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jana Sedláčková Milena Pauerova 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Bohumil Klouda Jan Šimeček
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Kateřina Vašinová Jana Sedláčková 6:3 0:6 0:1 6 10 1 2 0 1
TK HANSPAULKA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Milan Šrejber Bohumil Klouda 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Kateřina Vašinová Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK LOKOMOTIVA A Jana Sedláčková Eva Grafová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Bohumil Klouda Roman Buzek
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ilona Poláková Jana Sedláčková 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Michal Bauer Bohumil Klouda 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Ilona Poláková Jana Sedláčková
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Jana Sedláčková Kamila Allertová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS CIBULKA Jana Sedláčková Kamila Allertová 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
Ladislav Maršík Tomáš Vydra

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915