Detail hráče Eliška Řezníčková

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů112 6250
Počet sad242 135107
Počet her1803 959844

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eliška Řezníčková Irena Povolná 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Martin Jirásek Boris Sedláček 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Pavla Vildová
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Eliška Řezníčková Martina Ambrusová 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Eliška Řezníčková Martina Ambrusová 2:6 6:2 0:1 8 9 1 2 0 1
Martin Jirásek Petr Černý
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Pavla Hovorková Eliška Řezníčková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ RADLICE B - TK KONSTRUKTIVA D Pavla Hovorková Eliška Řezníčková 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
Zdeněk Fajc Martin Jirásek
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Markéta Brožová Eliška Řezníčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Vratislav Jandák Martin Jirásek 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Markéta Brožová Eliška Řezníčková
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Zdenka Batiková Eliška Řezníčková 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Zdeněk Neumann Martin Jirásek 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Slávka Langmajerová Eliška Řezníčková
TJ RADLICE - TK KONSTRUKTIVA C Alena Luňáčková Eliška Řezníčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ RADLICE - TK KONSTRUKTIVA C Luboš Korbelář Ivan Vyvadil 3:6 7:5 1:0 11 11 2 1 1 0
Alena Luňáčková Eliška Řezníčková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL CHUCHLE Eliška Řezníčková Květa Sovíková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL CHUCHLE Eliška Řezníčková Květa Sovíková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martin Jirásek Svatomír Hejzák
2019
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Eliška Řezníčková Renata Petrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Martin Jirásek Miroslav Holeček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Renata Petrová
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Klára Havlíková Eliška Řezníčková 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK KONSTRUKTIVA C Klára Havlíková Eliška Řezníčková 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Vratislav Jandák Martin Jirásek
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Eliška Řezníčková Květa Sovíková 1:6 1:5 2 11 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Karel Sadil Svatomír Hejzák 1:6 1:5 2 11 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Helena Hejzáková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Eliška Řezníčková Jiřina Laurová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martin Jirásek Richard Jelínek 1:5 6:4 1:0 8 9 2 1 1 0
Eliška Řezníčková Jiřina Laurová
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Jana Zemanová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK MONTÁŽE SA - TK KONSTRUKTIVA D Vladimír Macoun Václav Papež 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jana Zemanová Eliška Řezníčková
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Renata Jandová Eliška Řezníčková 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV B - TK KONSTRUKTIVA C Ondřej Fatka Martin Jirásek 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Michaela Karolová Eliška Řezníčková
2018
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eliška Řezníčková Pavla Vildová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jiří Haško Bohumil Vild 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Pavla Vildová
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Květa Eichlerová Eliška Řezníčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Květa Eichlerová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Martin Jirásek
LTC MICHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Milena Pauerova Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC MICHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Milena Pauerova Eliška Řezníčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jiří Víta Jaroslav Fantyš
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Slávka Langmajerová Eliška Řezníčková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Slávka Langmajerová Jiří Polák 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Petr Šíma Eliška Řezníčková
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Jitka Suchánková Eliška Řezníčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TK KONSTRUKTIVA C Jitka Suchánková Eliška Řezníčková 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Petr Svoboda Martin Jirásek
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Eliška Řezníčková Zuzana Kosová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TJ SOKOL CHUCHLE SA Vladimír Velenský Miroslav Velenský 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Zuzana Kosová
2017
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Eliška Řezníčková Hana Kopřivová 6:3 0:6 0:1 6 10 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Eliška Řezníčková Hana Kopřivová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Vladimír Velenský Vratislav Rodr
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA B Kristina Poledníková Eliška Řezníčková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA B Martin Krištofovic Pavel Šlemín 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Kristina Poledníková Eliška Řezníčková
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Eliška Řezníčková Milena Pauerova 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Vladislav Tomandl Jiří Víta 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Milena Pauerova
TC SPOŘILOV - TK KONSTRUKTIVA D Jiřina Korbelářová Eliška Řezníčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TC SPOŘILOV - TK KONSTRUKTIVA D František Forgács Jiří Polák 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jiřina Korbelářová Eliška Řezníčková
TK KONSTRUKTIVA B - TK ROZTOKY Eliška Řezníčková Helena Benáčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jiří Volf Zdeněk Benáček
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Jitka Bartošová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TK KONSTRUKTIVA D Jitka Bartošová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Michal Buňata Vladimír Velenský
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Eliška Řezníčková Ivana Hlaváčková 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Václav Uher Jan Kofol 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
Eliška Řezníčková Ivana Hlaváčková
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Květa Sovíková Eliška Řezníčková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TK KONSTRUKTIVA D Květa Sovíková Eliška Řezníčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Václav Uher
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA B Květa Sovíková Eliška Řezníčková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TK KONSTRUKTIVA B Květa Sovíková Eliška Řezníčková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Jan Schonbauer Jiří Krejčí
2016
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Eva Burkertová Eliška Řezníčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Eva Burkertová Eliška Řezníčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Aleš Vykopal Václav Uher
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Eliška Řezníčková Ivana Hlaváčková 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA D - TK ČERNOŠICE Vladimír Velenský Jan Kofol 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Ivana Hlaváčková
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Eliška Řezníčková Martina Kropáčková 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SK OÁZA PRAHA Karel Sadil Miloš Válek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Martina Kropáčková
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Eliška Řezníčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - LTC MICHLE SA Eliška Řezníčková Jiří Víta 7:6 6:1 13 7 2 0 1 0
Jiří Haško Anna Hájková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Eliška Řezníčková Jitka Bartošová 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Eliška Řezníčková Milena Zeithamlova 5:7 6:2 0:1 11 10 1 2 0 1
Václav Uher Miroslav Votápek
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Eliška Řezníčková Iva Hárovníková 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Vladislav Tomandl Jiří Brejcha 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Iveta Udržalová
2015
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eliška Řezníčková Jiřina Laurová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Vladislav Tomandl Jiřina Laurová 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1 TB 7
Eliška Řezníčková Josef Turek
2014
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Eliška Řezníčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Eliška Řezníčková
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Eliška Řezníčková 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1
Vladimír Faflík Martin Kristofovič
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eliška Řezníčková Irena Pechová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eliška Řezníčková Irena Pechová 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
Vojtěch Zobal Josef Sáblík
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Eliška Řezníčková Jana Kahl 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Vojtěch Zobal Martin Jirásek 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Ivana Pokorná
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ SPARTAK MODŘANY Zuzana Královcová Eliška Řezníčková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ SPARTAK MODŘANY Pavel Dušek Bohuslav Poslt 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Zuzana Královcová Eliška Řezníčková
2013
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Eliška Řezníčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Eliška Řezníčková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Roman Franta Martin Kristofovič
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Eliška Řezníčková Jarmila Kymplová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Eliška Řezníčková Jarmila Kymplová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Martin Kristofovič Jaromír Běláček
SOKOL ŘEPORYJE - TJ SPARTAK MODŘANY Zuzana Vančuříková Eliška Řezníčková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
SOKOL ŘEPORYJE - TJ SPARTAK MODŘANY Tomáš Neubauer Martin Kristofovič 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Zuzana Vančuříková Eliška Řezníčková
TJ SPARTAK MODŘANY - TK MONTÁŽE Eliška Řezníčková Jana Zemanová 7:6 7:5 14 11 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK MONTÁŽE Eliška Řezníčková Jana Zemanová 5:7 7:6 0:1 12 14 1 2 0 1
Martin Kristofovič Václav Homola
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Veronika Bubáková Eliška Řezníčková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Veronika Bubáková Eliška Řezníčková 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
Josef Pavlík Petr Votruba
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Eliška Řezníčková Helena Hejzáková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Eliška Řezníčková Helena Hejzáková 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Martin Kristofovič Svatomír Hejzák
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC A Eliška Řezníčková Jindra Kotková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC A Vojtěch Zobal Pavel Malinský 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Jindra Kotková
2012
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Eliška Řezníčková Eva Burkertová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Petr Votruba Miroslav Jakoubek 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
Eliška Řezníčková Eva Burkertová
TJ PANKRÁC A - TJ SPARTAK MODŘANY Daniela Šmolíková Eliška Řezníčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - TJ SPARTAK MODŘANY Daniela Šmolíková Eliška Řezníčková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Jan Hybš Martin Kristofovič
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Eliška Řezníčková Zuzana Zvoníčková 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA C Eliška Řezníčková Eva Hanzlíčková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Martin Kristofovič Karel Sadil
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eliška Řezníčková Soňa Petříková 1:6 6:3 0:1 7 10 1 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eliška Řezníčková Soňa Petříková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Martin Kristofovič Luboš Karas
TO DUKLA - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Zábrodská Eliška Řezníčková 2:6 6:2 0:1 8 9 1 2 0 1
TO DUKLA - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Zábrodská Eliška Řezníčková 5:7 6:7 11 14 0 2 0 1
Zdeněk Beneš Petr Votruba
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ SPARTAK MODŘANY Hana Hamršmídová Eliška Řezníčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
2011
LTC RADOTÍN A - TJ SPARTAK MODŘANY Blanka Oulická Eliška Řezníčková 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SPARTAK MODŘANY Blanka Oulická Eliška Řezníčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Vladimír Hilgart Petr Votruba
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ KARLÍN TESLA Eliška Řezníčková Jana Kahl 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ KARLÍN TESLA Eliška Řezníčková Jana Kahl 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martin Kristofovič Milan Král
TO DUKLA - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Zábrodská Eliška Řezníčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Zábrodská Eliška Řezníčková 6:2 4:6 0:1 10 9 1 2 0 1 9:11
Zdeněk Beneš Petr Votruba
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Eliška Řezníčková Renáta Zugarková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Petr Votruba Petr Vlasák 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Renáta Zugarková
TJ SPARTAK MODŘANY - I. ČLTK PRAHA Eliška Řezníčková Iva Šimůnková 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - I. ČLTK PRAHA Petr Votruba Luboš Zahradník 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Eliška Řezníčková Iva Šimůnková

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915