Detail hráče Martina Čížková

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů115 6846
Počet sad244 14599
Počet her1885 1072813

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2024
TK SPORT KOLOVRATY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Čížková Irena Pechová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TK SPORT KOLOVRATY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Čížková Radek Dvořák 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Robert Šindelář Veronika Strejčovská
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK SPORT KOLOVRATY Petr Polcar Alan Toppisch 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Iveta Udržalová Martina Čížková
TK SPORT KOLOVRATY - KLOKANI VYŠEHRAD Alan Toppisch Zdeněk Vosátka 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Martina Čížková Olga Mokošová
SK ŽIŽKOV B - TK SPORT KOLOVRATY Ivo Mach Jan Kalenda 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Olga Krupičková Martina Čížková
2023
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK SPORT KOLOVRATY Veronika Strejčovská Martina Čížková 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK SPORT KOLOVRATY Roman Hakl Robert Šindelář 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Irena Pechová Martina Čížková
TK SPORT KOLOVRATY - TO DUKLA Martina Čížková Romana Matasová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TO TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Ivana Kliková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK SPORT KOLOVRATY - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Čížková Andrea Dolanská 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
2022
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Iva Hárovníková Martina Čížková 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
Tomáš Janda David Muhlbach
TK HANSPAULKA - SPORT KLUB KOLOVRATY B Evžen Zörkler David Muhlbach 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
Kristina Koulová Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TK MONTÁŽE Petr Drábek Pavel Šroba 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Martina Čížková Martina Malíková
2021
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Roman Franta Ondřej Vích 0 0 0 0 0 0
Radka Havlová Martina Čížková
2020
SPORT KLUB KOLOVRATY B - SK ŽIŽKOV B Martina Čížková Petra Gaurová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - SPORT KLUB KOLOVRATY B Blanka Oulická Martina Čížková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - SPORT KLUB KOLOVRATY B Blanka Oulická Martina Čížková 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Roman Vališ David Muhlbach
SOKOL KRÁLOVICE A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Lenka TIchá Martina Čížková 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Jaroslav Kolář Luboš Holub 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
Lenka TIchá Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - SK RAPID PRAHA Martina Čížková Kateřina Potužníková 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SPORT KLUB KOLOVRATY A - SK RAPID PRAHA Luboš Holub Petr Machovec 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Martina Čížková Kateřina Potužníková
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Iva Hárovníková Martina Čížková 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Otakar Kott Tomáš Oulický 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Radka Havlová Martina Čížková
LTC RUDNÁ - SPORT KLUB KOLOVRATY B Denisa Kračmanová Martina Čížková 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
LTC RUDNÁ - SPORT KLUB KOLOVRATY B Václav Svatoň Bořivoj Bašta 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
Zuzana Dlouhá Martina Čížková
SPOJE PRAHA A - SPORT KLUB KOLOVRATY B Jitka Vyskočilová Martina Čížková 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
SPOJE PRAHA A - SPORT KLUB KOLOVRATY B Jitka Vyskočilová Martina Čížková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Pavel Lang Bořivoj Bašta
2019
LTC MICHLE A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Radomila Martinicová Martina Čížková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Lubor Hobza Bořivoj Bašta
SPORT KLUB KOLOVRATY A - LTC SVOBODA PRAHA B Martina Čížková Pavla Rosolová 6:0 4:6 1:0 11 6 2 1 1 0
SPORT KLUB KOLOVRATY A - LTC SVOBODA PRAHA B Bořivoj Bašta Libor Čeleda 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Martina Čížková Pavla Rosolová
TK START PRAHA TOPOLKA A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Andrea Nicod Martina Čížková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Petr Bareš Bořivoj Bašta 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
Andrea Nicod Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Martina Čížková Iva Hárovníková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TJ PANKRÁC B Martina Čížková Květa Eichlerová 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - SPORT KLUB KOLOVRATY A Markéta Lhotáková Martina Čížková 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
SPORT KLUB KOLOVRATY A - SK RAPID PRAHA Martina Čížková Petra Lotentzon-Staňková 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
2018
TENIS KLÁNOVICE A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Uršula Kittrichová Martina Čížková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Pavel Krtek Pavel Dušek 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Alena Erbenová Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TK ROZTOKY Milan Čížek Jan Slanec 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Martina Čížková Ludmila Papoušková
SK RAPID PRAHA - SPORT KLUB KOLOVRATY A Kateřina Potužníková Martina Čížková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - SPORT KLUB KOLOVRATY A Petr Machovec Pavel Baudyš 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - SK OÁZA PRAHA Pavel Chuchla Miloš Válek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Martina Čížková Martina Kropáčková
PSK OLYMP PRAHA - SPORT KLUB KOLOVRATY A Michaela Cidlinová Martina Čížková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - SPORT KLUB KOLOVRATY A Michaela Cidlinová Pavel Baudyš 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jiří Řezník Martina Čížková
LTC SVOBODA PRAHA B - SPORT KLUB KOLOVRATY A Věra Kottová Martina Čížková 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
2017
TJ SOLIDARITA B - SPORT KLUB KOLOVRATY A Jana Suchanová Martina Čížková 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Zbyněk Husárek František Sedláček
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO František Sedláček Bohumil Vild 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Martina Čížková Pavla Vildová
SK ŽIŽKOV B - SPORT KLUB KOLOVRATY A David Štorek Tomáš Oulický 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
Renata Jandová Martina Čížková
SPORT KLUB KOLOVRATY A - SOKOL DOLNÍ POČERNICE František Sedláček Josef Havlík 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Martina Čížková Klára Havlíková
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SPORT KLUB KOLOVRATY A Milena Zeithamlova Martina Čížková 7:6 6:7 1:0 14 13 2 1 1 0
Miroslav Votápek Tomáš Oulický
SPORT KLUB KOLOVRATY A - LTC RADOTÍN A Pavel Dušek Roman Vališ 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Martina Čížková Blanka Oulická
2016
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Renata Janečková Martina Čížková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Renata Janečková Martina Čížková 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Daniel Hořejš Jiří Pohunek
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK ROZTOKY Martina Čížková Helena Benáčková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK ROZTOKY Bořivoj Bašta Zdeněk Benáček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Martina Čížková Helena Benáčková
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Martina Ambrusová Martina Čížková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Roman Špaček Jiří Pohunek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Martina Čížková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - LTC RADOTÍN B Martina Čížková Radka Jarošová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - LTC RADOTÍN B Bořivoj Bašta Miloš Táborský 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Martina Čížková Radka Jarošová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Stanislav Plecitý Martin Kristofovič
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Eva Růžičková Martina Čížková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jaroslav Ridvan Stanislav Plecitý 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Eva Růžičková Martina Čížková
2015
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK KONSTRUKTIVA B Martina Čížková Pavla Rosolová 6:1 7:5 13 6 2 0 1 0
Jiří Pohunek Dušan Joppa
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Zuzana Eliášová Martina Čížková 6:7 6:7 12 14 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Petr Bareš Bořivoj Bašta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Zuzana Eliášová Martina Čížková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL ŘEPORYJE Bořivoj Bašta Vlastimil Kolář 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Martina Čížková Věra Kottová
SK ŽIŽKOV A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B David Štorek Jiří Pohunek 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Daniela Weisserová Martina Čížková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC SVOBODA PRAHA A Martina Čížková Terezie Pavlíková 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC SVOBODA PRAHA A Bořivoj Bašta Filip Lesch 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Martina Čížková Terezie Pavlíková
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Květa Eichlerová Martina Čížková 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Růžanský Bořivoj Bašta 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Květa Eichlerová Martina Čížková
2014
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK KONSTRUKTIVA C Martina Čížková Jana Kahl 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Bořivoj Bašta Vladislav Tomandl
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Milan Čížek Martin Kristofovič 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martina Čížková Renata Petrová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TO TJ SPARTAK MODŘANY Milan Čížek Renata Petrová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martina Čížková Martin Kristofovič
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Zuzana Královcová Martina Čížková 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SPORT KLUB KOLOVRATY A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C František Sedláček Milan Čížek 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Zuzana Královcová Martina Čížková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK ROZTOKY Martina Čížková Ludmila Papoušková 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TK ROZTOKY Martina Čížková Jan Slanec 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
Bořivoj Bašta Ludmila Papoušková
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Martina Ambrusová Martina Čížková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Vladimír Faflík Emil Medřický
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Čížková Irena Pechová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Bořivoj Bašta František Svoboda 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Martina Čížková Irena Pechová
2013
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOLIDARITA A Martina Čížková Eva Burkertová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Emil Medřický Petr Vlasák
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Zedníková Martina Čížková 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Zedníková Martina Čížková 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Richard Jelínek Emil Medřický
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Čížková Hana Hamršmídová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Čížková Miloš Kvasnička 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Bořivoj Bašta Eva Kubátová
TO DUKLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Helena Zábrodská Martina Čížková 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
TO DUKLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Miloš Matouš Bořivoj Bašta 1:6 7:5 1:0 9 11 2 1 1 0
Helena Zábrodská Martina Čížková
TK LOKOMOTIVA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Vyskočilová Martina Čížková 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jitka Vyskočilová Martina Čížková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Luboš Holub
TJ UHŘÍNĚVES - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Kamila Kovářová Martina Čížková 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
David Rojko Luboš Holub
2012
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA A Dana Čiháková Martina Čížková 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jan Hübner Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA A - LTC RADOTÍN A Martina Čížková Blanka Oulická 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Jaromír Běláček Pavel Barvíř
BANÍK PRAHA - SPOJE PRAHA A Zorka Holá Martina Čížková 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
BANÍK PRAHA - SPOJE PRAHA A Zorka Holá Martina Čížková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Petr Král Jan Florián
SPOJE PRAHA A - TK LOKOMOTIVA A Martina Čížková Jitka Vyskočilová 6:2 6:7 0:1 12 10 1 2 0 1 TB 8:10
Jan Florián Bohumil Kettner
SPOJE PRAHA A - TJ RADLICE Martina Čížková Alena Lunáčková 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1 TB 8:10
Jaromír Běláček Jiří Matějka
SPOJE PRAHA A - SK ŽIŽKOV B Martina Čížková Renata Jandová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
2011
TK OREL PRAHA B - SLAVOJ PRAHA Martina Čížková Lenka Bulíčková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - SLAVOJ PRAHA Martina Čížková Milan Skyva 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Robert Ondračka Marie Králová
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL CHUCHLE Martina Čížková Helena Hejzáková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL CHUCHLE Martina Čížková Helena Hejzáková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jaromír Běláček Svatomír Hejzák
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Martina Čížková Jana Zemanová 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0 TB 10:6
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Martina Čížková Jana Zemanová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jaromír Běláček Václav Homola
2010
TK OREL PRAHA B - BANÍK PRAHA Martina Čížková Zorka Holá 6:2 1:6 1:0 8 8 2 1 1 0 dohrávka 16.5.2010
TK OREL PRAHA B - BANÍK PRAHA Petr Šota Michal Kotas 6:1 7:6 13 7 2 0 1 0 hráno 16.5.2010
Martina Čížková Zorka Holá
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA A Martina Čížková Renáta Zugarková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA A Martina Čížková Renáta Zugarková 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Jiří Štětina Pavel Suchánek
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B Jana Kozlerová Martina Čížková 5:7 6:3 1:0 12 10 2 1 1 0
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B David Štorek Jaromír Běláček 2:6 7:5 1:0 10 11 2 1 1 0
Jana Kozlerová Martina Čížková
TK OREL PRAHA B - TJ RADLICE Martina Čížková Pavla Hovorková 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TJ RADLICE Jiří Štětina Martin Braun 2:6 7:6 1:0 10 12 2 1 1 0 TB 11:9
Martina Čížková Pavla Hovorková

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915