Detail hráče Vlastimil Nesrsta

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů97 5641
Počet sad217 12493
Počet her1702 916786

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2022
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK RAPID PRAHA Miroslav Votápek Vlastimil Nesrsta 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Jiří Matas Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Vlastimil Nesrsta Ondřej Tvrský 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Martin Hora Petr Neřold
SK RAPID PRAHA - TJ PANKRÁC B Vlastimil Nesrsta Štěpán Jaroch 3:6 6:3 0:1 9 10 1 2 0 1
Josef Piškula Miloslav Šmolík
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Martin Hora Jiří Císařovský 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
Vlastimil Nesrsta Pavel Martinec
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - SK RAPID PRAHA Jiří Gregor Martin Hora 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Milan Radil Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Vlastimil Nesrsta Emil Vojta 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Martin Hora Ladislav Maršík
2020
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Tomáš Vlásek 6:2 5:7 1:0 12 9 2 1 1 0
Josef Piškula Pavel Šlemín
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - SK RAPID PRAHA Jan Mráz Martin Hora 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Petr Štěpánek Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Vlastimil Nesrsta Otakar Trska 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
Josef Piškula Pavel Michálek
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Pavel Dušek Vlastimil Nesrsta 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Roman Jetel Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Vlastimil Nesrsta Emil Vojta 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Josef Piškula Ladislav Maršík
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Jan Šimeček Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Petr Šota Martin Hora
SK RAPID PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Vlastimil Nesrsta Jaroslav Kolář 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Josef Tobek Petr Bezděk
2019
SK RAPID PRAHA - TK OREL PRAHA B Martin Hora Roman Surovčík 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Petr Šota
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Miloslav Šmolík Martin Hora 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
Petr Matyáš Vlastimil Nesrsta
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Milan Novák Martin Hora 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Pataši Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - LTC SVOBODA PRAHA B Vlastimil Nesrsta Michal Kuchař 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Martin Hora Bohumil Klouda
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Jiří Němec Martin Hora 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
Zdeněk Mazák Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vlastimil Nesrsta Roman Franta 3:6 6:0 1:0 10 6 2 1 1 0
Martin Hora Jan Mráz
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Pavel Baudyš Vlastimil Nesrsta 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - SK RAPID PRAHA Libor Nehasil Vlastimil Nesrsta 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Pavel Dušek Vlastislav Černý
2018
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Václav Mádr Vlastimil Nesrsta 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - SK RAPID PRAHA Ivo Mach Martin Hora 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Robert Hejduk Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Vlastimil Nesrsta Pavel Baudyš 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY A Martin Hora Pavel Dušek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Tomáš Oulický
PSK OLYMP PRAHA - SK RAPID PRAHA Vladimír Sosna Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jaroslav Pitra Martin Hora
TK ROZTOKY - SK RAPID PRAHA Zdeněk Benáček Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TK ROZTOKY - SK RAPID PRAHA Jan Slanec Josef Piškula 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Pavel Pecha Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Vlastimil Nesrsta Ivan Toužimský 3:6 7:5 0:1 10 12 1 2 0 1
SK RAPID PRAHA - SK OÁZA PRAHA Josef Piškula Ivan Toužimský 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Milan Krejza
2017
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Jiří Konrád Vlastimil Nesrsta 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Ivan Utěšil Vlastimil Nesrsta 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Michal Kutzendorfer Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Vlastimil Nesrsta Jiří Hortenský 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - SOKOL DEJVICE I Josef Piškula Jiří Hortenský 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Aleš Mrůzek
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Vlastimil Nesrsta Zdeněk Mazák 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SK RAPID PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Josef Piškula Zdeněk Mazák 6:7 2:6 8 13 0 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Jiří Němec
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Vlastimil Nesrsta Vladislav Hanus 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Martin Hora Luděk Císař 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Libor Kahánek
SK OÁZA PRAHA - SK RAPID PRAHA Osvald Duda Martin Hora 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Miloš Klikar Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Vlastimil Nesrsta Rudolf Muller 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Vlastimil Nesrsta Zdeněk Soukup 6:7 6:3 1:0 13 10 2 1 1 0 10.4
Martin Hora Petr Neřold
2016
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA Jan Tomeček Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TO SPRINT PRAHA - SK RAPID PRAHA Ivan Vyvadil Vlastimil Nesrsta 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
David Talpa Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Vlastimil Nesrsta František Hinz 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK RUZYNĚ Josef Piškula Libor Kahánek 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1 7:10
Vlastimil Nesrsta Martin Houdek
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Jiří Konrád Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - SK RAPID PRAHA Ondřej Štrouf Vlastimil Nesrsta 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Martin Papoušek Josef Piškula
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Vlastimil Nesrsta Jiří Bumbálek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Martin Trčka
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Petr Bareš Vlastimil Nesrsta 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - SK RAPID PRAHA Václav Vavroch Josef Sysel 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Jiří Němec Vlastimil Nesrsta
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Jaroslav Kříž 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Jaroslav Kříž 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Miroslav Moravec Jiří Volf
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - SK RAPID PRAHA Leoš Tlapa Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - SK RAPID PRAHA David Jarolímek Vlastimil Nesrsta 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Boris Nový Josef Piškula
2015
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Vlastimil Nesrsta Jaroslav Pitra 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - PSK OLYMP PRAHA Josef Piškula Jaroslav Pitra 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Vladimír Sosna
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Vladimír Fábry Vlastimil Nesrsta 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Vojtěch Flégl Josef Piškula 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Petr Šota Vlastimil Nesrsta
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A František Hinz Vlastimil Nesrsta 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TK RUZYNĚ - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Libor Kahánek Vlastimil Nesrsta 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Jiří Škubal Josef Piškula
2014
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Radek Ziethammer Vlastimil Nesrsta 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Pavel Ševčík Vlastislav Černý 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Radek Ziethammer Vlastimil Nesrsta
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Petr Hartmann 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
Luděk Laboutka Andrej Pomahač
2013
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Vlastimil Nesrsta Josef Sysel 5:7 6:4 1:0 12 11 2 1 1 0
TJ PANKRÁC B - BANÍK PRAHA Vlastimil Nesrsta Josef Sysel 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1
Vratislav Rodr Michal Kotas
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Petr Bartík 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Petr Bartík 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Vratislav Rodr Petr Hartmann
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Robert Jehne Vlastimil Nesrsta 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0 tb 7
TO SPRINT PRAHA - TJ PANKRÁC B Libor Snoza Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1 Utkání bylo v původním termínu přerušeno a dohráváno 7. 6. 13
Ivan Vyvadil Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK START PRAHA TOPOLKA B Vlastimil Nesrsta Petr Pokorný 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK START PRAHA TOPOLKA B Pavel Fikar Petr Pokorný 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Bohumil Kopp
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Vlastimil Nesrsta Jaroslav Pitra 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
Vratislav Rodr Jan Večeř
2012
TJ PANKRÁC B - I. ČLTK PRAHA Vlastimil Nesrsta Luboš Zahradník 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - I. ČLTK PRAHA Jan Hilgert Pavel Mudřík 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
Vlastimil Nesrsta Luboš Zahradník
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Dušan Kozár Vlastimil Nesrsta 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
Jan Večeř Vratislav Rodr
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Jan Brabec Vlastimil Nesrsta 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Josef Piškula Vlastimil Nesrsta 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Jan Brabec Vratislav Rodr
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Ladislav Maršík Vratislav Rodr 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Roman Pražák Vlastimil Nesrsta
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Vlastimil Nesrsta Jan Šimeček 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
Vratislav Rodr Milan Novák
TENIS KLÁNOVICE B - TJ PANKRÁC B Martin Papoušek Vratislav Rodr 6:0 2:6 0:1 8 7 1 2 0 1
Michal Kutzendorfer Vlastimil Nesrsta
2011
TJ REPUBLIKÁN - TJ PANKRÁC B Jan Forejt Vlastimil Nesrsta 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TJ PANKRÁC B Jaromír Bednařík Josef Sysel 6:7 6:7 12 14 0 2 0 1
Karel Laža Vlastimil Nesrsta
2010
SK OÁZA PRAHA - TJ PANKRÁC B Osvald Duda Vlastimil Nesrsta 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TJ PANKRÁC B Osvald Duda Vratislav Rodr 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Tomáš Krčma Vlastimil Nesrsta
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Vlastimil Nesrsta Martin Pastyřík 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TK ROZTOKY Vlastimil Nesrsta Zdeněk Benáček 6:3 3:6 1:0 10 9 2 1 1 0
Vratislav Rodr Martin Pastyřík
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Michael Zmeškal 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Vlastimil Nesrsta Vlastislav Černý 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Luboš Navrátil Zdeněk Suchomel
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ PANKRÁC B Tomáš Hampl Vlastimil Nesrsta 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ PANKRÁC B Petr Bareš Vlastimil Nesrsta 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Vladimír Vaculčiak Luboš Navrátil
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Vlastimil Nesrsta Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK LOKOMOTIVA A Vlastimil Nesrsta Aleš Vykopal 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Miloš Válek
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Josef Sáblík Vlastimil Nesrsta 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Milan Maleček Vlastimil Nesrsta 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
František Svoboda Jan Hilgert
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Ivan Kolařík 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Vlastimil Nesrsta Andrej Pomahač 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jaroslav Tintěra Lubomír Zelenka

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915