Detail hráče Květa Eichlerová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů125 8540
Počet sad276 17997
Počet her2129 1243886

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Květa Eichlerová Jana Křečková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - SK OÁZA PRAHA Květa Eichlerová Karolína Beranová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Josef Tůša
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Ivana Pokorná Květa Eichlerová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA D - TJ PANKRÁC A Ivana Pokorná Květa Eichlerová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Václav Papež Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC A - SK ŽIŽKOV A Květa Eichlerová Renata Jandová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Jiří Horký
2019
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Květa Eichlerová Kateřina Potužníková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Jan Růžanský Petr Machovec 3:6 6:1 1:0 10 7 2 1 1 0
Květa Eichlerová Kateřina Potužníková
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Zdenka Batiková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Vratislav Rodr Petr Šíma
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Renáta Zugarková Květa Eichlerová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TJ PANKRÁC A Renáta Zugarková Květa Eichlerová 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1
Jiří Štětina Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Květa Eichlerová Radomila Martinicová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Martina Kropáčková Květa Eichlerová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SK OÁZA SA - TJ PANKRÁC A Miloš Válek Vratislav Rodr 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
Milena Krůpová Květa Eichlerová
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Martina Čížková Květa Eichlerová 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Pavel Dušek Jan Růžanský 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Zuzana Královcová Květa Eichlerová
TJ PANKRÁC A - TK MONTÁŽE SA Květa Eichlerová Jana Zemanová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK MONTÁŽE SA Vratislav Rodr Jaroslav Skalník 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Květa Eichlerová Jana Zemanová
2018
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ PANKRÁC A Helena Hejzáková Květa Eichlerová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ PANKRÁC A Helena Hejzáková Květa Eichlerová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Miloš Kvasnička Vladimír Vondráček
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Květa Eichlerová Jana Ksandrová 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Miloslav Šmolík Tomáš Flekal 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1 Utkání přerušeno pro tmu.
Květa Eichlerová Jana Ksandrová
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Květa Eichlerová Eliška Řezníčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TK KONSTRUKTIVA D Květa Eichlerová Eliška Řezníčková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Martin Jirásek
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Radka Hračová Květa Eichlerová 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Radomila Martinicová Květa Eichlerová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Jan Šimeček Vratislav Rodr
TJ PANKRÁC B - TK KONSTRUKTIVA B Květa Eichlerová Daniela Hrbasová 6:2 0:6 0:1 6 9 1 2 0 1 TB 5
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Květa Eichlerová Marta Lorencová 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0 tie break
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Květa Eichlerová Marta Lorencová 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Vladimír Lacina Josef Gürlich
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Květa Eichlerová Jitka Vyskočilová 5:7 6:4 1:0 12 11 2 1 1 0 TB 10:8
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Jan Růžanský Jaromír Musil 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Květa Eichlerová Jitka Vyskočilová
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Elena Schafferová Květa Eichlerová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Tomáš Šobr Jan Růžanský 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
Elena Schafferová Květa Eichlerová
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Květa Eichlerová Slávka Langmajerová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Josef Tůša
2017
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Květa Eichlerová Markéta Lhotáková 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Jan Růžanský Robert Ondračka 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Květa Eichlerová Romana Široká
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Květa Eichlerová Zuzana Vančuříková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Vratislav Rodr Kristián Kott 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Květa Eichlerová Zuzana Vančuříková
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Jana Burešová Květa Eichlerová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Květa Eichlerová Daniela Weisserová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Vratislav Rodr Ivo Mach 4:6 6:1 0:1 10 8 1 2 0 1 8/10
Květa Eichlerová Daniela Weisserová
TJ PANKRÁC A - TC SPOŘILOV Květa Eichlerová Jiřina Korbelářová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - TC SPOŘILOV Květa Eichlerová Jiřina Korbelářová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Hybš Karel Piskáček
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jitka Zedníková Květa Eichlerová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jan Blažek Miloslav Šmolík 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Jitka Zedníková Květa Eichlerová
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Květa Eichlerová Marta Lorencová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Vratislav Rodr Josef Slavík 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Květa Eichlerová Marta Lorencová
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Květa Eichlerová Milena Pauerova 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC A - LTC MICHLE SA Květa Eichlerová Milena Pauerova 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vratislav Rodr Milan Novák
2016
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE B Květa Eichlerová Petra Furtwängler 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE B Jan Ružansky Andrej Pomahač 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Petra Furtwängler
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A Daniela Weisserová Květa Eichlerová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A Tomáš Krůta Jan Ružansky 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Daniela Weisserová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Květa Eichlerová Jana Burešová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Vlastimil Kvasnička Roman Franta 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Jana Burešová
LTC SVOBODA PRAHA B - TGC KUNRATICE A Věra Kottová Květa Eichlerová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
LTC SVOBODA PRAHA B - TGC KUNRATICE A Kristián Kott Jan Ružansky 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Zuzana Vančuříková Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TJ PANKRÁC B Květa Eichlerová Jitka Turková 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ PANKRÁC B Květa Eichlerová Jitka Turková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Jan Ružansky Luboš Navrátil
PSK OLYMP PRAHA - TGC KUNRATICE A Lucie Veselá Květa Eichlerová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TGC KUNRATICE A Jan Večeř Jan Ružansky 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Lucie Veselá Květa Eichlerová
2015
LTC MICHLE B - TGC KUNRATICE A Jolana Volfová Květa Eichlerová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TGC KUNRATICE A Jolana Volfová Květa Eichlerová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Richard Březina Jan Růžanský
TGC KUNRATICE A - SK ŽIŽKOV A Květa Eichlerová Renata Jandová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - SK ŽIŽKOV A Jan Růžanský Stanislav Černovský 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Květa Eichlerová Renata Jandová
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavla Rosolová Květa Eichlerová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Pavla Rosolová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Květa Eichlerová Terezie Pavlíková 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Pavel Křtěn Libor Čeleda 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Terezie Pavlíková
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE A Zuzana Eliášová Květa Eichlerová 7:6 7:5 14 11 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE A Bohumil Kopp Jan Růžanský 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Zuzana Eliášová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Květa Eichlerová Martina Čížková 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Růžanský Bořivoj Bašta 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Květa Eichlerová Martina Čížková
SOKOL ŘEPORYJE - TGC KUNRATICE A Věra Kottová Květa Eichlerová 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
SOKOL ŘEPORYJE - TGC KUNRATICE A Kristián Kott Libor Havlíček 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
Věra Kottová Květa Eichlerová
2014
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A Daniela Weisserová Květa Eichlerová 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A David Štorek Jan Růžanský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Hana Štorková Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TK START PRAHA TOPOLKA B Květa Eichlerová Zuzana Hlubocká 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TK START PRAHA TOPOLKA B Pavel Křtěn Zdeněk Mazák 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Zuzana Hlubocká
TK OREL PRAHA B - TGC KUNRATICE A Markéta Lhotáková Květa Eichlerová 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TGC KUNRATICE A Robert Ondračka Pavel Křtěn 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Markéta Lhotáková Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - BANÍK PRAHA Květa Eichlerová Pavlína Brabcová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - BANÍK PRAHA Jan Růžanský Michal Kotas 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Pavlína Brabcová
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Martina Kropáčková Květa Eichlerová 7:5 0:6 0:1 7 12 1 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Miloš Válek Jan Růžanský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Květa Eichlerová Radomila Martinicová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Vladimír Lacina Jiří Bumbálek 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Květa Eichlerová Radomila Martinicová
TGC KUNRATICE A - LTC RADOTÍN B Květa Eichlerová Dana Honzková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC RADOTÍN B Květa Eichlerová Elena Schafferová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Pavel Křtěn Zdeněk Soukup
2013
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Květa Eichlerová Martina Kropáčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Květa Eichlerová Martina Kropáčková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
František Pojezný Miloš Válek
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A Irena Pechová Květa Eichlerová 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A František Svoboda Jan Růžanský 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Irena Pechová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TENIS KLÁNOVICE A Květa Eichlerová Uršula Kittrichová 4:6 7:5 1:0 12 11 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TENIS KLÁNOVICE A Jan Růžanský Ondřej Štrouf 6:4 5:7 1:0 12 11 2 1 1 0
Květa Eichlerová Petra Brzáková
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Milena Pauerova Květa Eichlerová 5:7 0:6 5 13 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Marta Lorencová Květa Eichlerová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Milan Novák Jan Růžanský
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavla Rosolová Květa Eichlerová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavla Rosolová Květa Eichlerová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Jiří Mareš Libor Havlíček
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Květa Eichlerová Zuzana Královcová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Květa Eichlerová Zuzana Královcová 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1
Jan Růžanský Luděk Laboutka
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Kateřina Potužníková Květa Eichlerová 2:6 6:0 1:0 9 6 2 1 1 0 10/8
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Kateřina Potužníková Květa Eichlerová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Vild Jan Růžanský
2011
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Květa Eichlerová Petra Brzáková 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Květa Eichlerová Petra Brzáková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Libor Havlíček Martin Papoušek
TGC KUNRATICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Květa Eichlerová Zuzana Královcová 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
TGC KUNRATICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Květa Eichlerová Iva Láchová 7:6 3:6 0:1 10 13 1 2 0 1
František Pojezný Vladimír Zázvůrek
2010
TGC KUNRATICE B - TK RUZYNĚ Květa Eichlerová Lenka Loučková 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TK RUZYNĚ Květa Eichlerová Lenka Loučková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Libor Havlíček Vladislav Hanus
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TGC KUNRATICE B Jana Ksandrová Květa Eichlerová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TGC KUNRATICE B Roman Jareš Libor Havlíček 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Jana Ksandrová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Květa Eichlerová Jana Burešová 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Květa Eichlerová Jitka Hlinská 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Květa Eichlerová Jitka Hlinská 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
František Pojezný Roman Zaňák
TGC KUNRATICE B - TO DUKLA Květa Eichlerová Helena Zábrodská 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TO DUKLA Květa Eichlerová Helena Zábrodská 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Libor Havlíček Miloš Matouš
2009
TGC KUNRATICE B - TJ KARLÍN TESLA Květa Eichlerová Jana Kahl 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TGC KUNRATICE B Elena Schafferová Květa Eichlerová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TGC KUNRATICE B Kamila Procházková Květa Eichlerová 6:0 4:6 0:1 10 7 1 2 0 1
Tomáš Šobr Libor Havlíček
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Květa Eichlerová Eva Burkertová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Květa Eichlerová Pavla Rosolová 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Petr Holý Zdeněk Suchomel 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Pavla Rosolová
TENIS KLÁNOVICE B - TGC KUNRATICE B Naďa Kosanová Květa Eichlerová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915