Detail hráče Lubor Hobza

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů110 6446
Počet sad250 138112
Počet her1956 1004952

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TK RUZYNĚ - LTC MICHLE B Jan Kofol Lubor Hobza 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - BANÍK PRAHA Lubor Hobza Dušan Joppa 5:7 6:3 1:0 12 10 2 1 1 0
LTC MICHLE B - BANÍK PRAHA Lubor Hobza Radek Zeithammer 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
David Krejčík Tomáš Velek
TK KONSTRUKTIVA A - LTC MICHLE B Jiří Ettler Lubor Hobza 6:7 5:7 11 14 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA A - LTC MICHLE B Jiří Ettler Petr Hartmann 4:6 7:6 1:0 12 12 2 1 1 0 skreč hostí za stavu 46,66 pro tmu
Mirko Grossmann Lubor Hobza
LTC MODŘANY 2005 - LTC MICHLE B Jaroslav Kratochvíl Lubor Hobza 7:5 5:7 0:1 12 13 1 2 0 1
LTC MODŘANY 2005 - LTC MICHLE B Jan Vodička Petr Hartmann 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Michael Fiedler Lubor Hobza
LTC MICHLE B - LTC SVOBODA PRAHA A Lubor Hobza Michal Kuchař 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TK START PRAHA TOPOLKA A Lubor Hobza Zdeněk Mazák 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TK START PRAHA TOPOLKA A Lubor Hobza Tomáš Chodora 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Petr Hartmann Petr Hudeček
2019
LTC MICHLE A - TK OÁZA ŘÍČANY A Lubor Hobza Bořivoj Bašta 6:7 6:1 1:0 13 8 2 1 1 0
LTC MICHLE A - TK OÁZA ŘÍČANY A Radomila Martinicová Martina Čížková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Lubor Hobza Bořivoj Bašta
TK OREL PRAHA B - LTC MICHLE A Markéta Lhotáková Radka Hračová 6:4 0:6 0:1 6 11 1 2 0 1
Kamil Průša Lubor Hobza
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Lubor Hobza Martin Hora 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK RAPID PRAHA Radka Hračová Kateřina Potužníková 6:2 6:7 1:0 13 9 2 1 1 0
Lubor Hobza Petr Machovec
LTC MICHLE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Lubor Hobza Zdeněk Mazák 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
2018
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Lubor Hobza Petr Neřold 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Radka Hračová Elena Schafferová 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Lubor Hobza Ondřej Tvrský
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Lubor Hobza Jan Růžanský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Richard Březina Petr Matyáš 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Lubor Hobza Jan Růžanský
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Josef Turek Lubor Hobza 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jan Blažek Jan Šimeček 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Ladislav Maršík Lubor Hobza
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE A Mirko Grossmann Lubor Hobza 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
LTC MICHLE SA - TJ SOLIDARITA A Lubor Hobza Ladislav Číž 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Petr Němec Jiří Kaplan
LTC MICHLE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Lubor Hobza Petr Hudeček 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Radka Hračová Zuzana Hlubocká 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Lubor Hobza Tomáš Chodora
SPOJE PRAHA - LTC MICHLE A Petr Hudák Lubor Hobza 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1 sTB 4:10
2017
LTC MICHLE A - PSK OLYMP PRAHA Lubor Hobza Jan Večeř 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - PSK OLYMP PRAHA Lubor Hobza Dušan Kozár 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Milan Novák Jan Večeř
TC SPOŘILOV - LTC MICHLE SA Čestmír Braniš Lubor Hobza 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
LTC SVOBODA PRAHA B - LTC MICHLE A Jiří Uhl Lubor Hobza 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0
LTC SVOBODA PRAHA B - LTC MICHLE A Vlastimil Kolář Lubor Hobza 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Kristián Kott Jiří Bumbálek
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Lubor Hobza Petr Dašek 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Šimeček Radek Blaško 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Lubor Hobza Petr Dašek
TK ČERNOŠICE - LTC MICHLE SA Zdeněk Horn Lubor Hobza 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TK ČERNOŠICE - LTC MICHLE SA Zdeněk Horn Lubor Hobza 3:6 7:5 1:0 11 11 2 1 1 0
Jan Kofol Lubomír Zelenka
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Lubor Hobza Josef Turek 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - LTC MICHLE A Petr Šota Lubor Hobza 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
2016
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE SB Josef Sysel Lubor Hobza 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE SB Josef Sysel Lubor Hobza 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Josef Sáblík Lubomír Zelenka
LTC MICHLE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Lubor Hobza Jacques Nicod 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Jan Šimeček Zdeněk Mazák 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Lubor Hobza Petr Bareš
LTC MICHLE SB - TK LOKOMOTIVA A Lubor Hobza Jan Szlauer 7:5 5:7 1:0 13 12 2 1 1 0
Lubomír Zelenka Ivan Foltýn
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - LTC MICHLE A Jiří Vondráček Lubor Hobza 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - LTC MICHLE A Boris Nový Lubor Hobza 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Stanislav Šuléř Milan Novák
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Vladislav Hanus 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Libor Kahánek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Milan Novák Vladislav Hanus
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1
SK RAPID PRAHA - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Vlastimil Nesrsta Martin Trčka
LTC MICHLE SB - TC SPOŘILOV Lubor Hobza Karel Piskáček 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
LTC MICHLE SB - TC SPOŘILOV Lubor Hobza Čestmír Braniš 6:3 5:7 1:0 12 10 2 1 1 0
Lubomír Zelenka Karel Piskáček
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE A Dušan Joppa Lubor Hobza 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE A Dušan Joppa Jan Šimeček 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Lubor Hobza
LTC MICHLE A - TO SPRINT PRAHA Lubor Hobza Petr Musil 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TO SPRINT PRAHA Lubor Hobza Jan Tomeček 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Lubomír Zelenka Ivan Vyvadil
TENIS KLÁNOVICE A - LTC MICHLE A Pavel Moravec Lubor Hobza 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - LTC MICHLE A Martin Papoušek Josef Slavík 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Ondřej Štrouf Lubor Hobza
2015
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Lubor Hobza Petr Štěpánek 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Lubor Hobza Roman Franta 1:6 6:3 0:1 7 10 1 2 0 1
Josef Slavík Petr Štěpánek
LTC MICHLE A - TK OREL PRAHA B Lubor Hobza Josef Jašek 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TK OREL PRAHA B Lubor Hobza Vojtěch Flégl 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Martin Trčka Josef Jašek
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Miroslav Moravec Jan Šimeček
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Jiří Škubal 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Libor Kahánek 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Lubomír Zelenka Jiří Škubal
2014
TK START PRAHA TOPOLKA B - LTC MICHLE A Jacques Nicod Lubor Hobza 4:6 6:1 0:1 10 8 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA B - LTC MICHLE A Zdeněk Mazák Jan Šimeček 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Petr Matoušek Lubor Hobza
LTC MICHLE A - SK OÁZA PRAHA Lubor Hobza Ivan Toužimský 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE A - SK OÁZA PRAHA Lubor Hobza Miloš Válek 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Milan Novák Pavel Martinec
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Lubor Hobza Petr Neřold 3:6 6:0 1:0 10 6 2 1 1 0
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Jan Šimeček Zdeněk Soukup 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Lubor Hobza Rudolf Muller
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Vladimír Lacina Lubor Hobza 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - SK ŽIŽKOV A Lubor Hobza Tomáš Krůta 6:3 0:6 0:1 6 10 1 2 0 1
LTC MICHLE A - SK ŽIŽKOV A Lubor Hobza Stanislav Černovský 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0
Martin Trčka Tomáš Krůta
2013
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Bořivoj Bašta Lubor Hobza 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - LTC MICHLE A Jiří Pohunek Lubor Hobza 7:6 4:6 0:1 11 13 1 2 0 1
Bořivoj Bašta Jan Šimeček
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Lubor Hobza Libor Havlíček 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Jan Šimeček Libor Havlíček 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Lubor Hobza Vladimír Lacina
SK OÁZA PRAHA - LTC MICHLE A Ivan Toužimský Lubor Hobza 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
SK OÁZA PRAHA - LTC MICHLE A Osvald Duda Milan Novák 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Pavel Martinec Lubor Hobza
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA B Lubor Hobza Tomáš Vlásek 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK KONSTRUKTIVA B Jan Šimeček Pavel Novák 6:2 2:6 0:1 8 9 1 2 0 1 3/10
Lubor Hobza Zdeněk Suchomel
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC MICHLE A Josef Piškula Lubor Hobza 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Jan Brabec Milan Novák
2012
LTC MICHLE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Lubor Hobza František Svoboda 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jan Šimeček František Svoboda 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Lubor Hobza Petr Svoboda
LTC MICHLE A - I. ČLTK PRAHA Lubor Hobza David Reichl 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
LTC MICHLE A - I. ČLTK PRAHA Marta Lorencová Romana Mudříková 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Lubor Hobza Jan Kurz
PSK OLYMP PRAHA - LTC MICHLE A Jaroslav Pitra Lubor Hobza 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
PSK OLYMP PRAHA - LTC MICHLE A Dušan Kozár Jan Šimeček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Pavel Ševčík Lubor Hobza
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Jan Hilgert Lubor Hobza 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Lubor Hobza Ladislav Maršík 4:6 6:4 1:0 11 10 2 1 1 0
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Lubor Hobza Ladislav Maršík 7:6 0:6 0:1 7 13 1 2 0 1
Lubomír Zelenka Petr Sedláček
2010
TENIS KLÁNOVICE B - LTC MICHLE A Michal Kutzendorfer Lubor Hobza 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE B - LTC MICHLE A Michal Kutzendorfer Jan Šimeček 6:2 5:7 1:0 12 9 2 1 1 0
Ivan Utěšil Lubor Hobza
LTC MICHLE A - PSK OLYMP PRAHA Jan Šimeček Dušan Kozár 4:6 7:5 1:0 12 11 2 1 1 0
Lubor Hobza Vladimír Sosna
TO DUKLA - LTC MICHLE A Jiří Pilík Lubor Hobza 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
TO DUKLA - LTC MICHLE A Zdeněk Beneš Jan Šimeček 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Jiří Pilík Lubor Hobza
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE A Roman Jareš Lubor Hobza 6:2 6:7 0:1 12 10 1 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Lubor Hobza Luboš Holub 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Šimeček Roman Franta 6:0 2:6 1:0 9 6 2 1 1 0 10:7
Lubor Hobza Luboš Holub
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Ladislav Kůrka 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TK RUZYNĚ Lubor Hobza Ladislav Kůrka 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0 10:7
Milan Novák Karel Straka
2009
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Jan Růžanský Lubor Hobza 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Michal Bauer Lubor Hobza 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Jan Růžanský Martin Trčka
LTC MICHLE A - TENIS CIBULKA Lubor Hobza Zdeněk Mazák 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TENIS CIBULKA Jan Šimeček Zdeněk Mazák 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Lubor Hobza Tomáš Vydra
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jan Blažek Martin Trčka 5:7 6:2 1:0 12 9 2 1 1 0 10/8
Martin Vítek Lubor Hobza
TK HANSPAULKA - LTC MICHLE A Vítězslav Pařízek Jan Šimeček 6:7 7:5 1:0 14 12 2 1 1 0
František Stejskal Lubor Hobza
LTC MICHLE B - TO DUKLA Lubor Hobza Zdeněk Beneš 6:1 3:6 1:0 10 7 2 1 1 0
Lubomír Zelenka Milan Koskuba

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915