Detail hráče Jiřina Laurová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů121 8338
Počet sad260 17585
Počet her1933 1198735

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK OÁZA ŘÍČANY B Jiřina Laurová Zuzana Královcová 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TK OÁZA ŘÍČANY B Jiřina Laurová Zuzana Královcová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Jan Blažek Luboš Holub
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Eliška Řezníčková Jiřina Laurová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martin Jirásek Richard Jelínek 1:5 6:4 1:0 8 9 2 1 1 0
Eliška Řezníčková Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK ŽIŽKOV B Jiřina Laurová Renata Jandová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK ŽIŽKOV B Jiřina Laurová Renata Jandová 4:6 6:4 1:0 11 10 2 1 1 0
Josef Turek Michal Rokos
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Renata Petrová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martin Krištofovic Richard Jelínek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Renata Petrová Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Jiřina Laurová Markéta Brožová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Jiřina Laurová Markéta Brožová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Josef Turek Vratislav Jandák
2018
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zuzana Hlubocká Jiřina Laurová 7:6 2:6 0:1 9 13 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Zdeněk Mazák Josef Turek 6:7 6:3 0:1 12 11 1 2 0 1
Zuzana Hlubocká Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Martina Košanová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Martina Košanová 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Josef Turek Vratislav Rodr
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1 STB 6:10
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaromír Musil Josef Turek 7:6 2:6 1:0 10 12 2 1 1 0 STB 12:10
Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jiřina Laurová Radka Hračová 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC MICHLE A Jiřina Laurová Marta Lorencová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Josef Turek Josef Slavík
LTC RADOTÍN B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Helena Vildová Jiřina Laurová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Ondřej Tvrský Josef Turek 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Helena Vildová Jiřina Laurová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Ksandrová Jiřina Laurová 5:7 6:0 0:1 11 8 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Ksandrová Jiřina Laurová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
David Jarolímek Josef Turek
2017
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC SVOBODA PRAHA B Jiřina Laurová Pavla Rosolová 6:7 5:7 11 14 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - LTC SVOBODA PRAHA B Josef Turek Vlastimil Kolář 2:6 6:2 0:1 8 9 1 2 0 1
Jiřina Laurová Pavla Rosolová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Artur Křečko Josef Turek 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Radka Havlová Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK ŽIŽKOV A Jiřina Laurová Daniela Weisserová 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0 10/3
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SK ŽIŽKOV A Jiřina Laurová Daniela Weisserová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Josef Turek Michal Brajer
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Romana Široká Jiřina Laurová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Robert Ondračka Richard Jelínek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Romana Široká Jiřina Laurová
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Marta Lorencová Jiřina Laurová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Marta Lorencová Jiřina Laurová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Milan Novák Josef Turek
2016
SOKOL DEJVICE I - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Irena Máchalová Jiřina Laurová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Irena Máchalová Jiřina Laurová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jiří Hortenský Josef Turek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - LTC RADOTÍN A Jiřina Laurová Petra Matoušová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - LTC RADOTÍN A Jiřina Laurová Petra Matoušová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Richard Jelínek Petr Kindl
TJ SOLIDARITA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eva Burkertová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eva Burkertová Jiřina Laurová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Jan Blažek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SPOJE PRAHA Jiřina Laurová Jarmila Kymplová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SPOJE PRAHA Jiřina Laurová Jarmila Kymplová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Jan Blažek Jaromír Běláček
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Věra Klokočníková Jiřina Laurová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Věra Klokočníková Jiřina Laurová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Šimeček Jan Blažek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK OREL PRAHA B Jiřina Laurová Markéta Lhotáková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK OREL PRAHA B Jiřina Laurová Romana Široká 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Richard Jelínek Robert Ondračka
2015
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Jiřina Laurová Dana Čiháková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL KRÁLOVICE A Jiřina Laurová Dana Čiháková 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Richard Jelínek Igor Čihák
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Pavla Vildová Jiřina Laurová 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0 T 7/5; ST 10/7
Luboš Karas Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jiřina Laurová Věra Klokočníková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jiřina Laurová Věra Klokočníková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Richard Jelínek Vladimír Zázvůrek
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eliška Řezníčková Jiřina Laurová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Vladislav Tomandl Jiřina Laurová 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1 TB 7
Eliška Řezníčková Josef Turek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL DEJVICE I Jiřina Laurová Irena Máchalová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL DEJVICE I JIŘÍ ČEŠPIVO Jan Mužík 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Jiřina Laurová Irena Máchalová
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jana Ksandrová Jiřina Laurová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II C - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jana Ksandrová Jiřina Laurová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Martin Rokos Josef Turek
2014
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jiřina Laurová Jana Ksandrová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jiřina Laurová Jana Ksandrová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Josef Turek Boris Nový
TENIS KLÁNOVICE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Uršula Kittrichová Jiřina Laurová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Uršula Kittrichová Jiřina Laurová 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Martin Papoušek Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TC SPOŘILOV Jiřina Laurová Markéta Čiperová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TC SPOŘILOV Jiřina Laurová Markéta Čiperová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Richard Jelínek Miloš Kubánek
PSK OLYMP PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dana Havlíčková Jiřina Laurová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
PSK OLYMP PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dušan Kozár Richard Jelínek 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
Dana Havlíčková Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL ŘEPORYJE Jiřina Laurová Věra Kottová 6:2 2:6 1:0 9 8 2 1 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SOKOL ŘEPORYJE Jiřina Laurová Zuzana Vančuříková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Josef Turek Vlastimil Kolář
I. ČLTK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Iva Šimůnková Jiřina Laurová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
I. ČLTK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Iva Šimůnková Jiřina Laurová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Francesco Vitale Richard Jelínek
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Pavla Rosolová Jiřina Laurová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Pavla Rosolová Jiřina Laurová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Jiří Mareš Josef Turek
2013
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Hana Hamršmídová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eva Kubátová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Tomáš Rieb Richard Jelínek
TK LOKOMOTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jitka Vyskočilová Jiřina Laurová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK RUZYNĚ Jiřina Laurová Pravoslava Langmajer 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK RUZYNĚ Jiřina Laurová Pravoslava Langmajer 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
Richard Jelínek Ladislav Kůrka
TJ UHŘÍNĚVES - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Marcela Trmalová Jiřina Laurová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ UHŘÍNĚVES - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Martin Soukup Josef Turek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Kamila Kovářová Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOLIDARITA A Jiřina Laurová Renáta Zugarková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOLIDARITA A Jiřina Laurová Renáta Zugarková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Ladislav Maršík Petr Vlasák
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TO DUKLA Jiřina Laurová Helena Zábrodská 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TO DUKLA Jiřina Laurová Helena Zábrodská 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Richard Jelínek Miloš Matouš
2012
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS KLÁNOVICE B Jiřina Laurová Petra Brzáková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TENIS KLÁNOVICE B Jiřina Laurová Petra Brzáková 4:6 0:6 4 12 0 2 0 1
Richard Jelínek Martin Papoušek
I. ČLTK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Iva Šimůnková Jiřina Laurová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
I. ČLTK PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Iva Šimůnková Jiřina Laurová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Jan Kurz Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - PSK OLYMP PRAHA Jiřina Laurová Zuzana Vachová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - PSK OLYMP PRAHA Jiřina Laurová Dana Havlíčková 0:6 6:3 0:1 6 10 1 2 0 1
Josef Turek Dušan Kozár
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jana Burešová Jiřina Laurová 5:7 6:2 1:0 12 9 2 1 1 0
Roman Franta Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Jitka Turková 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jiřina Laurová Jitka Turková 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Josef Turek Jaroslav Tintěra
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Irena Pechová Jiřina Laurová 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Irena Pechová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Josef Sáblík Richard Jelínek
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Marta Lorencová Jiřina Laurová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Milena Pauerova Jiřina Laurová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Milan Novák Josef Turek
2011
SLAVOJ PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Lenka Bulíčková Jiřina Laurová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
SLAVOJ PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Milan Skyva Richard Jelínek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Marie Králová Jiřina Laurová
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK LOKOMOTIVA B Jiřina Laurová Věra Komrsková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK LOKOMOTIVA B Jiřina Laurová Věra Komrsková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Ladislav Maršík David Vyskočil
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Květa Sovíková Jiřina Laurová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Helena Hejzáková Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Richard Jelínek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Jiřina Laurová Andrea Steinerová 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Jiřina Laurová Andrea Steinerová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Richard Jelínek Milan Zima
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK MONTÁŽE Jiřina Laurová Martina Malíková 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK MONTÁŽE Jiřina Laurová Václav Homola 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Richard Jelínek Martina Malíková
TK OREL PRAHA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Markéta Lhotáková Jiřina Laurová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - VŠTJ EKONOM PRAHA Jiřina Laurová Veronika Bubáková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - VŠTJ EKONOM PRAHA Jiřina Laurová Zdeněk Bubák 2:6 6:4 0:1 8 11 1 2 0 1
Richard Jelínek Veronika Bubáková
2010
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jiřina Laurová Jitka Pavlíková 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jiřina Laurová Jitka Pavlíková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Richard Jelínek Daniel Gotlich
TK SPORT KOLOVRATY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Vlasta Hrachovcová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK SPORT KOLOVRATY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Hana Vlastníková Jiřina Laurová 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Ladislav Maršík
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - LTC RADOTÍN B Jiřina Laurová Elena Schafferová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - LTC RADOTÍN B Jiřina Laurová Miloš Táborský 3:6 7:5 0:1 10 12 1 2 0 1
Roman Pražák Kamila Procházková
TENIS KLÁNOVICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Irena Kocourková - Bednaříková Jiřina Laurová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TENIS KLÁNOVICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Jaromír Bednařík Jiřina Laurová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Irena Kocourková - Bednaříková Richard Jelínek
TC HAMR - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Markéta Čiperová Jiřina Laurová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TC HAMR - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Markéta Čiperová Jiřina Laurová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Miloš Kubánek Richard Jelínek
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Miloš Novotný Ladislav Maršík 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915