Detail hráče Martina Ambrusová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů82 1864
Počet sad179 44135
Počet her1333 463870

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2021
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE B Zuzana Kratěnová Martina Ambrusová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE B Zuzana Kratěnová Martina Ambrusová 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Luděk Roth Petr Černý
2020
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Lucie Fojtíková Martina Ambrusová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Lucie Fojtíková Martina Ambrusová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Petr Svoboda Petr Černý
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL CHUCHLE Martina Ambrusová Petra Šejvlová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL CHUCHLE Petr Černý Martin Rozumek 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Martina Ambrusová Petra Šejvlová
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Eliška Řezníčková Martina Ambrusová 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Eliška Řezníčková Martina Ambrusová 2:6 6:2 0:1 8 9 1 2 0 1
Martin Jirásek Petr Černý
SOKOL KRÁLOVICE B - TO DUKLA Martina Ambrusová Jitka Suchánková 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TO DUKLA Petr Černý Luboš Ondráček 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Jitka Suchánková
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Martina Ambrusová Irena Povolná 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0 11.9
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Petr Černý Boris Sedláček 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Pavla Vildová
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Iveta Udržalová Martina Ambrusová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Vratislav Jandák Petr Černý 7:5 3:6 0:1 10 12 1 2 0 1
Markéta Brožová Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Ambrusová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Petr Černý Roman Mikula 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Irena Pechová
2019
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Ambrusová Andrea Dolanská 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Petr Černý Milan Zelenka 7:6 4:6 1:0 12 12 2 1 1 0 10/4
Martina Ambrusová Markéta Čiperová
TJ SOLIDARITA B - SOKOL KRÁLOVICE B Eva Burkertová Martina Ambrusová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - SOKOL KRÁLOVICE B Eva Burkertová Martina Ambrusová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Petr Černý
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE B Pavla Vildová Martina Ambrusová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE B Boris Sedláček Petr Černý 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Pavla Vildová Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TK KONSTRUKTIVA B Martina Ambrusová Hana Konečná 7:5 3:6 0:1 10 12 1 2 0 1 0/4
SOKOL KRÁLOVICE B - TK KONSTRUKTIVA B Martina Ambrusová Hana Konečná 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1 7/10
Vladimír Faflík Ivan Vyvadil
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Alena Luňáčková Martina Ambrusová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Alena Luňáčková Martina Ambrusová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Jiří Matějka Petr Černý
2018
SOKOL KRÁLOVICE B - TK MONTÁŽE Martina Ambrusová Jana Zemanová 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK MONTÁŽE Martina Ambrusová Jana Zemanová 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
Dušan Petr Václav Homola
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SOKOL KRÁLOVICE B Iva Láchová Martina Ambrusová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SOKOL KRÁLOVICE B Iva Láchová Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Vladimír Zázvůrek Stanislav Monček
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Ambrusová Hana Hamršmídová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Ambrusová Hana Hamršmídová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Petr Černý Milan Zelenka
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOLIDARITA B Martina Ambrusová Jana Suchanová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOLIDARITA B Petr Černý Jiří Štětina 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Martina Ambrusová Jana Semrádová
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Markéta Brožová Martina Ambrusová 7:5 0:6 0:1 7 12 1 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Jiří Brejcha Petr Černý 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Iva Hárovníková Martina Ambrusová
2017
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B Irena Pechová Martina Ambrusová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B František Svoboda Vladimír Faflík 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Irena Pechová Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TK KONSTRUKTIVA C Martina Ambrusová Marcela Kušková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE B - TK KONSTRUKTIVA C Dušan Petr Jaroslav Fantyš 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Martina Ambrusová Marcela Kušková
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Jarmila Kymplová Martina Ambrusová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Martin Tůma Martina Ambrusová 6:4 1:6 1:0 8 10 2 1 1 0 TB 10:6
Jarmila Kymplová Milan Volf
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Renata Janečková Martina Ambrusová 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Hana Hamršmídová Martina Ambrusová 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0
Milan Radil Petr Černý
SOKOL KRÁLOVICE B - TO DUKLA Martina Ambrusová Romana Matasová 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TO DUKLA Petr Černý Petr Svoboda 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Jitka Suchánková
2016
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Renata Petrová 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Stanislav Monček Martin Krištofovic 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Renata Petrová
LTC RADOTÍN B - SOKOL KRÁLOVICE B Dana Honzková Martina Ambrusová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - SOKOL KRÁLOVICE B Ondřej Tvrský Roman Špaček 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Elena Schafferová Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Martina Ambrusová Martina Čížková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Roman Špaček Jiří Pohunek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Martina Čížková
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Radka Divišová Martina Ambrusová 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TJ RADLICE - SOKOL KRÁLOVICE B Jiří Matějka Vladimír Faflík 7:6 6:1 13 7 2 0 1 0
Eva Růžičková Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TK OÁZA ŘÍČANY A Martina Ambrusová Olga Kudrnová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK OÁZA ŘÍČANY A Vladimír Faflík František Sedláček 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Olga Kudrnová
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Renata Janečková Martina Ambrusová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - SOKOL KRÁLOVICE B Milan Radil Vladimír Faflík 2:6 6:2 1:0 9 8 2 1 1 0
Renata Janečková Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - TK ROZTOKY Martina Ambrusová Helena Benáčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK ROZTOKY Dušan Petr Pavel Pecha 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Martina Ambrusová Helena Benáčková
2015
SOKOL KRÁLOVICE B - LTC RADOTÍN B Martina Ambrusová Dana Honzková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - LTC RADOTÍN B Vladimír Faflík Rudolf Muller 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Radka Jarošová
TK MONTÁŽE - SOKOL KRÁLOVICE B Martina Malíková Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK MONTÁŽE - SOKOL KRÁLOVICE B Vladimír Macoun Roman Špaček 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martina Malíková Martina Ambrusová
SOKOL KRÁLOVICE B - SPOJE PRAHA Martina Ambrusová Jarmila Kymplová 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - SPOJE PRAHA Vladimír Faflík Jaromír Běláček 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Jarmila Kymplová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SOKOL KRÁLOVICE B Andrea Steinerová Martina Ambrusová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SOKOL KRÁLOVICE B Andrea Steinerová Martina Ambrusová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Milan Zima Dušan Petr
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Martina Ambrusová Renata Janečková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Roman Špaček Milan Zelenka 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
Martina Ambrusová Hana Hamršmídová
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE B Helena Hejzáková Martina Ambrusová 7:5 1:6 1:0 9 11 2 1 1 0
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE B Helena Hejzáková Martina Ambrusová 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
Svatomír Hejzák Roman Špaček
2014
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Eliška Řezníčková 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Eliška Řezníčková
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Eliška Řezníčková 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1
Vladimír Faflík Martin Kristofovič
TK OÁZA ŘÍČANY A - SOKOL KRÁLOVICE B Zuzana Královcová Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - SOKOL KRÁLOVICE B Zuzana Královcová Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
František Sedláček Vladimír Faflík
SOKOL KRÁLOVICE B - TK ROZTOKY Martina Ambrusová Helena Benáčková 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
Vladimír Faflík Mario Uvarov
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Jana Kahl Martina Ambrusová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - SOKOL KRÁLOVICE B Martin Jirásek Jaroslav Dostálek 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Jana Kahl Martina Ambrusová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B Irena Pechová Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Martina Ambrusová Petra Karochová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Martina Ambrusová Martina Čížková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Vladimír Faflík Emil Medřický

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915