Detail hráče Dagmar Šlégrová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů69 1950
Počet sad149 43106
Počet her1132 420712

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL KRÁLOVICE A Linda Tůmová Dagmar Šlégrová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - SOKOL KRÁLOVICE A Linda Tůmová Dagmar Šlégrová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Jan Blažek Jaroslav Kolář
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Hana Konečná Dagmar Šlégrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Šlemín Jaroslav Kolář 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Hana Konečná Dagmar Šlégrová
SK RAPID PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Petra Lotentzon-Staňková Dagmar Šlégrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
SK RAPID PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Martin Hora Jiří Štoček 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Petra Lotentzon-Staňková Dagmar Šlégrová
2018
TK KONSTRUKTIVA A - SOKOL KRÁLOVICE A Hana Konečná Dagmar Šlégrová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0 Hosté skreč za stavu 1:2 pro zranění
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE A Květa Sovíková Dagmar Šlégrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL CHUCHLE - SOKOL KRÁLOVICE A Květa Sovíková Dagmar Šlégrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Rudolf Halčín Jiří Štoček
2017
TK ROZTOKY - SOKOL KRÁLOVICE A Ludmila Papoušková Dagmar Šlégrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK ROZTOKY - SOKOL KRÁLOVICE A Helena Benáčková Dagmar Šlégrová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Zdeněk Benáček Jiří Štoček
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Dagmar Šlégrová Iva Láchová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Hübner Vladimír Zázvůrek 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Dagmar Šlégrová Iva Láchová
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ RADLICE Dagmar Šlégrová Alena Kolářová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ RADLICE Dagmar Šlégrová Pavla Hovorková 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Jiří Štoček Jiří Matějka
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Jana Kahl Dagmar Šlégrová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Volf Jiří Štoček 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Jana Kahl Dagmar Šlégrová
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Dagmar Šlégrová Renata Petrová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Jaroslav Kolář Josef Cvach 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Renata Petrová
2015
SOKOL DEJVICE I - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Irena Máchalová Dagmar Šlégrová 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE A Dagmar Šlégrová Dana Čiháková 4:6 7:6 1:0 12 12 2 1 1 0 T 7/3 ST 10/7
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Dagmar Šlégrová Jana Ksandrová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Dagmar Šlégrová Jana Ksandrová 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Boris Sedláček Jan Pochobradský
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Věra Klokočníková Dagmar Šlégrová 7:5 2:6 1:0 10 11 2 1 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK KONSTRUKTIVA C Dagmar Šlégrová Jana Kahl 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK KONSTRUKTIVA C Dagmar Šlégrová Jana Kahl 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0 ST 10/8
Boris Sedláček Václav Uher
2014
TK LOKOMOTIVA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Vyskočilová Dagmar Šlégrová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ PANKRÁC A Dagmar Šlégrová Anna Vrbovcová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
SLAVOJ PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Lenka Boulíčková Dagmar Šlégrová 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC RADOTÍN A Dagmar Šlégrová Petra Matoušová 7:6 1:6 1:0 9 12 2 1 1 0 10/3
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Dagmar Šlégrová Renata Janečková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jiří Štoček Miloš Kvasnička 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Blanka Vlachová
2012
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Marcela Kušková Dagmar Šlégrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Martin Jirásek Jiří Štoček 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
Sylvie Šimáková Dagmar Šlégrová
TO DUKLA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Helena Zábrodská Dagmar Šlégrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
2011
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Hana Hamršmídová Dagmar Šlégrová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Miloš Kvasnička Jiří Štoček 7:6 2:6 0:1 9 13 1 2 0 1
Eva Kubátová Dagmar Šlégrová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC ZBRASLAV Dagmar Šlégrová Dagmar Čondlová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC ZBRASLAV Jiří Štoček Miloš Brůna 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Dagmar Čondlová
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Martina Krucká Dagmar Šlégrová 2:6 6:1 0:1 8 8 1 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jan Hübner Jiří Štoček 3:6 6:4 1:0 10 10 2 1 1 0
Martina Krucká Dagmar Šlégrová
TJ UHŘÍNĚVES - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Zdena Přibylová Dagmar Šlégrová 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
TJ UHŘÍNĚVES - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Kamila Kovářová Dagmar Šlégrová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Roman Trmal Jiří Štoček
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV A Dagmar Šlégrová Jana Kozlerová 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV A Dagmar Šlégrová Klára Lichá 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Milan Studený Jiří Horký
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Zuzana Eliášová Dagmar Šlégrová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Bohumil Kopp Jiří Pavliš 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Zuzana Eliášová Dagmar Šlégrová
2010
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TC HAMR Dagmar Šlégrová Jana Kocová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TC HAMR Jiří Jerhot Miloš Kubánek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Dagmar Šlégrová Jana Kocová
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jitka Pavlíková Dagmar Šlégrová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK SPORT KOLOVRATY Dagmar Šlégrová Vlasta Hrachovcová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Elena Schafferová Dagmar Šlégrová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eva Kneřová Dagmar Šlégrová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Miloš Táborský Jiří Štoček
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TENIS KLÁNOVICE A Dagmar Šlégrová Irena Kocourková - Bednaříková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Andrea Steinerová Dagmar Šlégrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Miloš Novotný Ladislav Maršík 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Dagmar Šlégrová Jiřina Laurová
2009
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK OREL PRAHA B Jiří Štoček Pavel Gruber 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Zdeňka Gruberová
TO SPRINT PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Monika Rajdlová Dagmar Šlégrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Chrudoš Tajtl Miloš Novotný 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Monika Rajdlová Dagmar Šlégrová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SOKOL KRÁLOVICE A Jiří Štoček Jan Hübner 2:6 6:2 0:1 8 9 1 2 0 1
Dagmar Šlégrová Martina Krucká
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Svatava Kadlecová Dagmar Šlégrová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Svatava Kadlecová Dagmar Šlégrová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Stanislav Monček Jiří Štoček
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK MONTÁŽE Jiří Štoček Jaroslav Chalupa 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Dagmar Šlégrová Jana Zemanová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Jana Ksandrová Dagmar Šlégrová 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Miroslav Votápek Miloš Novotný 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jana Ksandrová Dagmar Šlégrová
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV B Dagmar Šlégrová Eva Mühlbauerová 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - SK ŽIŽKOV B Dagmar Šlégrová Kristina Fleková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Miloš Novotný Jiří Vacek

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915