Detail hráče Renata Petrová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů96 1977
Počet sad203 44159
Počet her1537 4951042

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC RADOTÍN A Renata Petrová Petra Matoušová 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ SPARTAK MODŘANY Lenka Novická Renata Petrová 7:6 7:5 14 11 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ Renata Petrová Martina Zelenková 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
LTC RUDNÁ - TJ SPARTAK MODŘANY Pavlína Brabcová Renata Petrová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
LTC RUDNÁ - TJ SPARTAK MODŘANY Jan Brabec Miloslav Pytlík 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Pavlína Brabcová Renata Petrová
TK OÁZA ŘÍČANY B - TJ SPARTAK MODŘANY Zuzana Královcová Renata Petrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY B - TJ SPARTAK MODŘANY František Sedláček Petr Neumann 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Zuzana Královcová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Renata Petrová Jarmila Kymplová 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Renata Petrová Jarmila Kymplová 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Jan Václavík Martin Tůma
SK ŽIŽKOV B - TJ SPARTAK MODŘANY Renata Jandová Renata Petrová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV B - TJ SPARTAK MODŘANY Leoš Marvan Petr Neumann 5:7 6:3 1:0 12 10 2 1 1 0
Michaela Karolová Renata Petrová
2019
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Eliška Řezníčková Renata Petrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SPARTAK MODŘANY Martin Jirásek Miroslav Holeček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Eliška Řezníčková Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - SK ŽIŽKOV B Renata Petrová Olga Krupičková 6:7 3:6 9 13 0 2 0 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SPARTAK MODŘANY Klára Havlíková Renata Petrová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SPARTAK MODŘANY Vratislav Jandák Miroslav Holeček 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Markéta Brožová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Renata Petrová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Martin Krištofovic Richard Jelínek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Renata Petrová Jiřina Laurová
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY B Renata Petrová Petra Karochová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY B Martin Krištofovic Tomáš Oulický 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Renata Petrová Petra Karochová
2018
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Jana Burešová Renata Petrová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ SPARTAK MODŘANY Artur Křečko Martin Krištofovic 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Radka Havlová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC RADOTÍN A Renata Petrová Petra Matoušová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC RADOTÍN A Martin Krištofovic Roman Vališ 0:6 6:3 0:1 6 10 1 2 0 1
Renata Petrová Petra Matoušová
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Dana Čiháková Renata Petrová 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Petr Vodák Martin Krištofovic 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
Dana Čiháková Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA A Renata Petrová Hana Konečná 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK KONSTRUKTIVA A Renata Petrová Jiří Krejčí 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
Miroslav Holeček Hana Konečná
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Růžičková Renata Petrová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Luboš Korbelář Miroslav Holeček 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Eva Růžičková Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Renata Petrová Sylvie Hrušková 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Renata Petrová Sylvie Hrušková 6:1 6:7 1:0 13 8 2 1 1 0
Miroslav Holeček Rudolf Halčín
2017
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Pavla Hovorková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Růžičková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Malinský Miroslav Holeček
TK ROZTOKY - TJ SPARTAK MODŘANY Ludmila Papoušková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Benáčková Renata Petrová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Jan Slanec Martin Krištofovic
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Renata Petrová Věra Klokočníková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Renata Petrová Věra Klokočníková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Tomáš Maršík Pavel Šimeček
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Dagmar Šlégrová Renata Petrová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SPARTAK MODŘANY Jaroslav Kolář Josef Cvach 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Renata Petrová
2016
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Ambrusová Renata Petrová 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SPARTAK MODŘANY Stanislav Monček Martin Krištofovic 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY A Renata Petrová Milena Špačková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY A Renata Petrová Milena Špačková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Martin Krištofovic František Sedláček
LTC RADOTÍN B - TJ SPARTAK MODŘANY Elena Schafferová Renata Petrová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SPARTAK MODŘANY Ondřej Tvrský Miloslav Pytlík 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Elena Schafferová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Renata Petrová Renata Janečková 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Renata Petrová Renata Janečková 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Martin Krištofovic Jiří Gregor
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Stanislav Plecitý Martin Krištofovic
TJ SPARTAK MODŘANY - TK ROZTOKY Renata Petrová Helena Benáčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK ROZTOKY Renata Petrová Helena Benáčková 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Martin Krištofovic Zdeněk Benáček
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Růžičková Renata Petrová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Růžičková Renata Petrová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Jaroslav Ridvan Martin Krištofovic
2015
TK ROZTOKY - TJ SPARTAK MODŘANY Ludmila Papoušková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TJ SPARTAK MODŘANY Zdeněk Vlasák Bohuslav Poslt 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Ludmila Papoušková Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Renata Petrová Hana Kopřivová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Renata Petrová Jitka Turková 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Martin Kristofovič Jaroslav Tintěra
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY A Renata Petrová Olga Kudrnová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK OÁZA ŘÍČANY A Renata Petrová Milena Špačková 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Miloslav Pytlík Tomáš Oulický
LTC RADOTÍN A - TJ SPARTAK MODŘANY Petra Matoušová Renata Petrová 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Kneřová Renata Petrová 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Roman Vališ Martin Kristofovič
2014
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Milan Čížek Martin Kristofovič 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martina Čížková Renata Petrová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Čížková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SPARTAK MODŘANY Milan Čížek Renata Petrová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Martina Čížková Martin Kristofovič
TJ SPARTAK MODŘANY - TK ROZTOKY Renata Petrová Helena Benáčková 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK ROZTOKY Renata Petrová Helena Benáčková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Vlastimil Zikmund Zdeněk Benáček
2012
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Hejzáková Renata Petrová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SPARTAK MODŘANY Helena Hejzáková Renata Petrová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Petr Votruba
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Růžičková Renata Petrová 6:4 2:6 0:1 8 11 1 2 0 1
Miloš Kvasnička Martin Kristofovič
2011
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Pavla Hovorková Renata Petrová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TJ RADLICE - TJ SPARTAK MODŘANY Petr Rašpl Petr Votruba 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Pavla Hovorková Renata Petrová
2010
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Jája Linková Renata Petrová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Jája Linková Renata Petrová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Josef Pavlík Miloš Mičan
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Renata Petrová Helena Hejzáková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL CHUCHLE Jaromír Horák Miroslav Holeček 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Renata Petrová Zuzana Kosová
TO SPRINT PRAHA A - TJ SPARTAK MODŘANY Monika Rajdlová Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA A - TJ SPARTAK MODŘANY Chrudoš Tajtl Josef Procházka 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Monika Rajdlová Renata Petrová
TJ SPARTAK MODŘANY - TK MONTÁŽE Renata Petrová Jana Zemanová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC ZBRASLAV Renata Petrová Lenka Kubíčková 7:5 1:6 1:0 9 11 2 1 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC ZBRASLAV Petr Votruba Jiří Barták 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Renata Petrová Lenka Kubíčková
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TJ SPARTAK MODŘANY Svatava Kadlecová Renata Petrová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TJ SPARTAK MODŘANY Svatava Kadlecová Renata Petrová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Stanislav Monček Josef Procházka
TJ SPARTAK MODŘANY - SOKOL DEJVICE I Renata Petrová Lenka Vrbíková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - SOKOL DEJVICE I Petr Votruba Jiří Hortenský 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Renata Petrová Zuzana Bernklaunová
2009
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Renata Petrová Hana Kopřivová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ PANKRÁC B Vojtěch Zobal Vratislav Rodr 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Renata Petrová Hana Kopřivová
TJ REPUBLIKÁN - TJ SPARTAK MODŘANY Martina Rajnišová Renata Petrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ REPUBLIKÁN - TJ SPARTAK MODŘANY Jiří Holáň Petr Votruba 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0 tiebreak
Martina Rajnišová Renata Petrová
TC HAMR - TJ SPARTAK MODŘANY Gita Spěváčková Renata Petrová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TC HAMR - TJ SPARTAK MODŘANY Gita Spěváčková Renata Petrová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Vladimír Zázvůrek Karel Máj
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC RUDNÁ Renata Petrová Petronila Drymlová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - LTC RUDNÁ Karel Máj Jaroslav Dryml 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Renata Petrová Petronila Drymlová
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Sedláková Renata Petrová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SPARTAK MODŘANY Eva Sedláková Renata Petrová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jiří Steiner Milan Folberger

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915