Detail hráče Rudolf Muller

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů51 3417
Počet sad116 7343
Počet her911 508403

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
TK MONTÁŽE - LTC RADOTÍN B Pavel Šroba Zdeněk Soukup 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Václav Homola Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - SK ŽIŽKOV A Rudolf Muller Ivo Mach 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - LTC RADOTÍN B Otakar Trska Rudolf Muller 6:1 2:6 0:1 8 8 1 2 0 1
Jakub Moravec Miloš Táborský
LTC RADOTÍN B - TENIS KLÁNOVICE A Miloš Táborský Martin Papoušek 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
Rudolf Muller Ivan Utěšil
LTC RADOTÍN B - TK RUZYNĚ Jiří Bartoníček Libor Kahánek 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
Rudolf Muller Zdeněk Ďarmek
2018
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Jan Šimeček Zdeněk Soukup 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Josef Slavík Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - TK KONSTRUKTIVA B Zdeněk Soukup Tomáš Vlásek 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1 STB 4
Rudolf Muller Pavel Saic
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC RADOTÍN B Zdeněk Mazák Zdeněk Soukup 6:0 5:7 0:1 11 8 1 2 0 1
Bohumil Kopp Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Petr Neřold Pavel Gruber 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Václav Tichý
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Ondřej Tvrský Miloslav Šmolík 7:6 6:1 13 7 2 0 1 0
Rudolf Muller Pavel Fikar
2017
TK RUZYNĚ - LTC RADOTÍN B Jiří Škubal Petr Neřold 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Karel Straka Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - SK OÁZA PRAHA Rudolf Muller Miloš Klikar 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
Miroslav Pašek Osvald Duda
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC RADOTÍN B Petr Bareš Rudolf Muller 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Andrea Nicod Radka Jarošová
SK RAPID PRAHA - LTC RADOTÍN B Vlastimil Nesrsta Rudolf Muller 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
2016
LTC RADOTÍN B - TJ SPARTAK MODŘANY Petr Neřold Libor Janouš 7:6 6:7 1:0 14 13 2 1 1 0
Rudolf Muller Martin Krištofovic
LTC RADOTÍN B - TJ RADLICE Miloš Táborský Jiří Matějka 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Jan Malinský
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC RADOTÍN B Milan Čížek Rudolf Muller 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Pavel Chuchla Miloš Táborský
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Rudolf Muller Milan Zelenka 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Radka Jarošová Hana Hamršmídová
2015
SOKOL KRÁLOVICE B - LTC RADOTÍN B Eduard Endl Rudolf Muller 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - LTC RADOTÍN B Vladimír Faflík Rudolf Muller 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Radka Jarošová
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN B Pavel Lang Rudolf Muller 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN B Pavel Gruber Petr Neřold 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0
Jaromír Běláček Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Rudolf Muller Václav Čvančara 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Rudolf Muller Andrea Steinerová 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Radka Jarošová Milan Zima
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - LTC RADOTÍN B Radim Prusenovský Rudolf Muller 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - LTC RADOTÍN B Milan Zelenka Rudolf Muller 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
Hana Hamršmídová Radka Jarošová
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL CHUCHLE Rudolf Muller Svatomír Hejzák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL CHUCHLE Rudolf Muller Martin Rajtora 7:5 1:6 0:1 8 12 1 2 0 1
Radka Jarošová Květa Sovíková
2014
LTC RADOTÍN B - SK ŽIŽKOV A Karel Špringer Tomáš Krůta 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Stanislav Černovský
LTC RADOTÍN B - TK START PRAHA TOPOLKA B Karel Špringer Zdeněk Mazák 5:7 7:5 1:0 13 12 2 1 1 0
Rudolf Muller Petr Matoušek
LTC MICHLE A - LTC RADOTÍN B Jan Šimeček Zdeněk Soukup 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Lubor Hobza Rudolf Muller
2013
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Karel Špringer František Glazar 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Rudolf Muller Petr Pecka
LTC RADOTÍN B - SLAVOJ PRAHA Karel Špringer Petr Brosinger 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Pavel Macháček
2012
LTC RADOTÍN B - TJ KARLÍN TESLA Miloš Táborský Tomáš Toman 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Rudolf Muller Martin Bečka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Emil Medřický Miloš Táborský 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Stanislav Monček Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - TJ UHŘÍNĚVES Petr Neřold Martin Soukup 6:0 7:5 13 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Petr Sochůrek
SOKOL DEJVICE I - LTC RADOTÍN B Otakar Trska Rudolf Muller 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
Jiří Hortenský Martin Rys
LTC RADOTÍN B - TJ SOLIDARITA B Miloš Táborský Petr Stindl 7:6 6:0 13 6 2 0 1 0
Rudolf Muller Ferdinand Vulkán
LTC RADOTÍN B - SOKOL ŘEPORYJE Petr Neřold Vlastimil Kolář 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0
Rudolf Muller Rudolf Krajč
2011
LTC RADOTÍN B - TGC KUNRATICE B Rudolf Muller Ivan Kurz 1:6 7:5 0:1 8 12 1 2 0 1
František Hudec Libor Havlíček
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Rudolf Muller Roman Jareš 3:6 6:0 1:0 10 6 2 1 1 0
František Hudec Miroslav Votápek
TENIS KLÁNOVICE B - LTC RADOTÍN B Martin Papoušek Rudolf Muller 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Michal Kutzendorfer František Hudec
2010
TENIS KLÁNOVICE A - LTC RADOTÍN B Jaroslav Huďa Kamila Procházková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Edita Hejdová Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Rudolf Muller František Glazar 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Roman Táborský Antonín Semecký
LTC RADOTÍN B - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Rudolf Muller Ivo Hauptman 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Roman Táborský Pavel Juříček
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - LTC RADOTÍN B Daniel Gotlich Rudolf Muller 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TC HAMR Rudolf Muller Igor Cetl 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Roman Táborský Josef Krupka
2009
TK KONSTRUKTIVA B - LTC RADOTÍN B Zdeněk Suchomel Rudolf Muller 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Eva Hanzlíčková Kamila Procházková
TENIS KLÁNOVICE B - LTC RADOTÍN B Naďa Kosanová Rudolf Muller 6:0 7:6 13 6 2 0 1 0
Ondřej Šlouf Kamila Procházková
LTC MICHLE B - LTC RADOTÍN B Lubomír Zelenka Miloš Táborský 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Jaroslav Koza Rudolf Muller
LTC RADOTÍN B - TK START PRAHA TOPOLKA A Rudolf Muller Tomáš Hampl 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Tomáš Šobr Vladimír Havlíček

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915