Detail hráče Irena Pechová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů121 8635
Počet sad258 17583
Počet her1975 1180795

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL DOLNÍ POČERNICE Irena Pechová Iveta Udržalová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Boris Sedláček Boris Nový 6:7 7:5 0:1 13 13 1 2 0 1
Pavla Vildová Irena Pechová
TJ RADLICE - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Alena Luňáčková Irena Pechová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Petr Svoboda Roman Hakl
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TJ SOKOL CHUCHLE Irena Pechová Květa Sovíková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Ivana Pokorná Irena Pechová 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Martin Jirásek Jan Pochobradský
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TO DUKLA Irena Pechová Jitka Suchánková 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TO DUKLA Josef Sáblík Luboš Ondráček 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Irena Pechová Jitka Suchánková
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Ambrusová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Petr Černý Roman Mikula 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Irena Pechová
2019
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC RADOTÍN A Roman Mikula Igor Vít 7:6 6:0 13 6 2 0 1 0
Irena Pechová Petra Matoušová
SOKOL KRÁLOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Rudolf Ullrich Milan Kosejk 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Lenka TIchá Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Josef Sáblík Pavel Lang 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Vyskočilová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TO DUKLA Roman Hakl Luboš Ondráček 6:1 3:6 1:0 10 7 2 1 1 0 10:3
Irena Pechová Romana Matasová
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Rudolf Halčín Boris Nový 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Sylvie Hrušková Irena Pechová
2018
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL DEJVICE I Irena Pechová Irena Máchalová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Renata Jandová Irena Pechová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TK OÁZA ŘÍČANY B Boris Nový Ladislav Hauptman 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Irena Pechová Lenka Bulíčková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Petra Gaurová Irena Pechová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TO DUKLA Irena Pechová Romana Matasová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TO DUKLA Milan Kosejk Zdeněk Beneš 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Suchánková
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Pavla Vildová Irena Pechová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
2017
TO DUKLA - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Romana Matasová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TO DUKLA - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Romana Matasová Irena Pechová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Zdeněk Beneš František Svoboda
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B Irena Pechová Martina Ambrusová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B František Svoboda Vladimír Faflík 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Irena Pechová Martina Ambrusová
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Petra Sadilová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil František Svoboda 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Petra Sadilová Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Irena Pechová Jitka Vyskočilová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA František Svoboda Pavel Lang 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Vyskočilová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Irena Pechová Blanka Vachová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Irena Pechová Jiří Gregor 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
František Svoboda Hana Hamršmídová
2016
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE SB Irena Pechová Milena Pauerova 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE SB Josef Piškula Martin Trčka 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Irena Pechová Milena Pauerova
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TC SPOŘILOV Irena Pechová Milena Špačková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TC SPOŘILOV Irena Pechová Milena Špačková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TC SPOŘILOV Josef Sáblík Ladislav Hauptman 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Milena Špačková
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TC SPOŘILOV Josef Sáblík Ladislav Hauptman 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Milena Špačková
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jitka Vyskočilová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK LOKOMOTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jitka Vyskočilová Irena Pechová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Bohumil Kettner Josef Piškula
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eva Burkertová Irena Pechová 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eva Burkertová Irena Pechová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Petr Vlasák Josef Sysel
2014
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eliška Řezníčková Irena Pechová 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eliška Řezníčková Irena Pechová 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
Vojtěch Zobal Josef Sáblík
TK ROZTOKY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Ludmila Papoušková Irena Pechová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Ludmila Papoušková Irena Pechová
TK ROZTOKY - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Zdeněk Vlasák Petr Svoboda 6:0 4:6 0:1 10 7 1 2 0 1
Helena Benáčková Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B Irena Pechová Martina Ambrusová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SOKOL KRÁLOVICE B František Svoboda Vladimír Faflík 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Ladislava Janoušková
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Sylvie Šimáková Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Karel Sadil František Svoboda 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Sylvie Šimáková Irena Pechová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Martina Čížková Irena Pechová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Bořivoj Bašta František Svoboda 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Martina Čížková Irena Pechová
2013
TENIS KLÁNOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Uršula Kittrichová Irena Pechová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Petra Brzáková Irena Pechová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Martin Papoušek František Svoboda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A Irena Pechová Květa Eichlerová 6:2 5:7 0:1 11 10 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A František Svoboda Jan Růžanský 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Irena Pechová Květa Eichlerová
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavla Rosolová Irena Pechová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavla Rosolová Irena Pechová 7:5 0:6 0:1 7 12 1 2 0 1
Jiří Mareš Josef Piškula
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Irena Pechová Jitka Chvojková 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Josef Sáblík Vlastislav Černý 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Irena Pechová Jitka Chvojková
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Kateřina Potužníková Irena Pechová 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Luboš Karas Josef Sáblík 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Kateřina Potužníková Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Irena Pechová Martina Kropáčková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Josef Sáblík Osvald Duda 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Irena Pechová Martina Kropáčková
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC MICHLE A Irena Pechová Milena Pauerova 6:1 2:6 0:1 8 8 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC MICHLE A Josef Sáblík Milan Novák 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Irena Pechová Marta Lorencová
2012
LTC MICHLE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Milena Pauerova Irena Pechová 1:6 6:4 0:1 7 11 1 2 0 1 8:10
LTC MICHLE A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Marta Lorencová Irena Pechová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Milan Novák Josef Piškula
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Irena Pechová Jana Burešová 6:3 1:6 1:0 8 9 2 1 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A František Svoboda Vlastislav Černý 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
Irena Pechová Jana Burešová
TENIS KLÁNOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Petra Brzáková Irena Pechová 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
TENIS KLÁNOVICE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Martin Papoušek František Svoboda 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Petra Brzáková Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Irena Pechová Hana Kopřivová 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Irena Pechová Jitka Turková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Petr Svoboda Jaroslav Tintěra
I. ČLTK PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Iva Šimůnková Irena Pechová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
I. ČLTK PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Iva Šimůnková Irena Pechová 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Pavel Mudřík Josef Sáblík
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Irena Pechová Jiřina Laurová 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Irena Pechová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Josef Sáblík Richard Jelínek
PSK OLYMP PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Dana Havlíčková Irena Pechová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
PSK OLYMP PRAHA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Dana Havlíčková Jan Brabec 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Vladimír Sosna Irena Pechová
2011
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - PSK OLYMP PRAHA Irena Pechová Daniela Hrbasová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - PSK OLYMP PRAHA Jan Brabec Jaroslav Pitra 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Irena Pechová Daniela Hrbasová
SK MOTORLET - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavla Mrázová Irena Pechová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SK MOTORLET - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Roman Krejčík František Svoboda 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Pavla Mrázová Irena Pechová
TK KONSTRUKTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Barbora Koutná Irena Pechová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Petr Musil František Svoboda 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Barbora Koutná Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A Irena Pechová Ilona Poláková 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A František Svoboda Michal Bauer 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Irena Pechová Ilona Poláková
TENIS CIBULKA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Denisa Linhartová Irena Pechová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TENIS CIBULKA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Tomáš Vydra Petr Svoboda 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Denisa Linhartová Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TC SPOŘILOV Irena Pechová Nataša Faschingbauerová 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TC SPOŘILOV Josef Slavík Bohumil Pikhart 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Irena Pechová Nataša Faschingbauerová
TK HANSPAULKA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Iveta Tylová Irena Pechová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK HANSPAULKA - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Helena Sukova Irena Pechová 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Vladimír Adámek František Svoboda
2010
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK LOKOMOTIVA A Irena Pechová Monika Mrkvičková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK LOKOMOTIVA A Milan Maleček Bohumil Pikhart 1:6 6:2 1:0 8 8 2 1 1 0
Irena Pechová Monika Mrkvičková
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ivana Pokorná Irena Pechová 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ivana Pokorná Irena Pechová 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Zdeněk Suchomel Josef Sáblík
LTC MICHLE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Eva Burkertová Irena Pechová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
LTC MICHLE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Anna Hájková Irena Pechová 4:6 6:3 0:1 10 10 1 2 0 1
Ivan Kolařík František Svoboda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Irena Pechová Martina Kropáčková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Milan Maleček Osvald Duda 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Irena Pechová Martina Kropáčková
TK ROZTOKY - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Helena Benáčková Irena Pechová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK ROZTOKY - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Helena Benáčková Irena Pechová 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
Zdeněk Vlasák Milan Maleček
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Irena Pechová Hana Kopřivová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Milan Maleček Vratislav Rodr 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Irena Pechová Hana Kopřivová
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Zuzana Folprechtová Irena Pechová 1:6 6:3 0:1 7 10 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Tomáš Hampl Milan Maleček 0:6 7:6 0:1 7 13 1 2 0 1
Zuzana Folprechtová Irena Pechová
2009
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jitka Zedníková Irena Pechová 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
TK RUZYNĚ - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Ladislav Kůrka František Svoboda 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jitka Zedníková Irena Pechová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - PSK OLYMP PRAHA Irena Pechová Daniela Hrbasová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - PSK OLYMP PRAHA František Svoboda Václav Ševčík 6:7 6:7 12 14 0 2 0 1
Irena Pechová Daniela Hrbasová
TC SPOŘILOV - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Nataša Faschingbauerová Irena Pechová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0 2 : 0
TC SPOŘILOV - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Nataša Faschingbauerová Irena Pechová 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1 0 : 2
Čestmír Braniš František Svoboda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Irena Pechová Martina Kropáčková 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - SK OÁZA PRAHA Irena Pechová Martina Kropáčková 6:7 7:5 1:0 14 12 2 1 1 0
František Svoboda Osvald Duda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC ZBRASLAV Irena Pechová Olga Gruntová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - LTC ZBRASLAV Irena Pechová Olga Gruntová 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
František Svoboda Antonín Bolardt
SK ŽIŽKOV A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jana Kozlerová Irena Pechová 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Jana Kozlerová Irena Pechová 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
David Štorek František Svoboda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK ROZTOKY Irena Pechová Ludmila Papoušková 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TK ROZTOKY František Svoboda Jan Slanec 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Irena Pechová Ludmila Papoušková

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915