Detail hráče Eva Burkertová

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů90 4842
Počet sad201 10794
Počet her1541 800741

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Eva Burkertová Milena Krůpová 6:4 6:7 0:1 12 12 1 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - SK OÁZA SA Eva Burkertová 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Petr Vlasák
TJ SOLIDARITA B - SOKOL KRÁLOVICE B Eva Burkertová Martina Ambrusová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - SOKOL KRÁLOVICE B Eva Burkertová Martina Ambrusová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Petr Černý
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ SOLIDARITA A Květa Sovíková Eva Burkertová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE SA - TJ SOLIDARITA A Helena Hejzáková Eva Burkertová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Jaroslav Staněk
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA B Eva Burkertová Hana Konečná 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - TK KONSTRUKTIVA B Eva Burkertová Hana Konečná 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0 10/3
František Schmidtmayer Libor Kábrt
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Eva Burkertová Zdenka Batiková 1:5 3:6 4 11 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Eva Burkertová Zdenka Batiková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0 6:1 pro D-zr
Ladislav Číž Michal Buňata
TJ SOLIDARITA B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Eva Burkertová Andrea Dolanská 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Eva Burkertová Andrea Dolanská 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1
Jiří Štětina Milan Zelenka
2016
SPOJE PRAHA - TJ SOLIDARITA B Jarmila Kymplová Eva Burkertová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TJ SOLIDARITA B Jarmila Kymplová Eva Burkertová 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Jan Florián Petr Stindl
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Eva Burkertová Eliška Řezníčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA D Eva Burkertová Eliška Řezníčková 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Aleš Vykopal Václav Uher
TJ PANKRÁC A - TJ SOLIDARITA A Jiřina Medřická Eva Burkertová 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC A - TJ SOLIDARITA A Jiřina Medřická Eva Burkertová 3:6 6:4 1:0 10 10 2 1 1 0 10/2
Pavel Malinský Jiří Burkert
TJ SOLIDARITA A - LTC MICHLE SA Eva Burkertová Jana Semrádová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - LTC MICHLE SA Eva Burkertová Jana Semrádová 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
Ferdinand Vulkán Josef Slavík
TJ SOLIDARITA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eva Burkertová Jiřina Laurová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Eva Burkertová Jiřina Laurová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Jiří Štětina Jan Blažek
SOKOL DEJVICE I - TJ SOLIDARITA B Irena Máchalová Eva Burkertová 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TJ SOLIDARITA B Irena Máchalová Eva Burkertová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Pavel Michálek Zbyněk Husárek
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Eva Burkertová Blanka Oulická 7:6 6:1 13 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Eva Burkertová Blanka Oulická 6:1 4:6 1:0 11 7 2 1 1 0
Radomír Bartoň Roman Vališ
TK ČERNOŠICE - TJ SOLIDARITA A Ivana Hlaváčková Eva Burkertová 0:6 6:1 0:1 6 8 1 2 0 1
TK ČERNOŠICE - TJ SOLIDARITA A Ivana Hlaváčková Eva Burkertová 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Zdeněk Horn Aleš Vykopal
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eva Burkertová Irena Pechová 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Eva Burkertová Irena Pechová 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Petr Vlasák Josef Sysel
2015
TJ SOLIDARITA B - TK OÁZA ŘÍČANY A Eva Burkertová Olga Kudrnová 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK OÁZA ŘÍČANY A Eva Burkertová Olga Kudrnová 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Zbyněk Husárek František Sedláček
SK ŽIŽKOV B - TJ SOLIDARITA B Michaela Karolová Eva Burkertová 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SK ŽIŽKOV B - TJ SOLIDARITA B Leoš Marvan Pavel Suchánek 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
Michaela Karolová Eva Burkertová
TJ SOLIDARITA A - TC SPOŘILOV Eva Burkertová Milena Špačková 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TC SPOŘILOV Eva Burkertová Milena Špačková 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
Aleš Vykopal Ladislav Hauptman
LTC RADOTÍN A - TJ SOLIDARITA B Petra Matoušová Eva Burkertová 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SOLIDARITA B Kamila Procházková Eva Burkertová 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
Pavel Barvíř Radomír Bartoň
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Eva Burkertová Hana Kopřivová 2:6 6:3 0:1 8 10 1 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TJ PANKRÁC B Eva Burkertová Jitka Turková 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Jiří Štětina Jaroslav Tintěra
2014
TJ SOLIDARITA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Eva Burkertová Věra Klokočníková 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Eva Burkertová Věra Klokočníková 3:6 7:5 1:0 11 11 2 1 1 0 10/8
Petr Vlasák Pavel Šimeček
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOLIDARITA A Helena Hejzáková Eva Burkertová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TJ SOLIDARITA A Helena Hejzáková Eva Burkertová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Petr Vlasák
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Eva Burkertová Andrea Steinerová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Petr Vlasák František Glazar 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Eva Burkertová Andrea Steinerová
SOKOL DEJVICE I - TJ SOLIDARITA A Magdalena Čudová Eva Burkertová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TJ SOLIDARITA A Magdalena Čudová Eva Burkertová 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Vít Gloser Petr Šimon
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SOLIDARITA A Veronika Bubáková Eva Burkertová 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
VŠTJ EKONOM PRAHA - TJ SOLIDARITA A Jiří Holas Aleš Vykopal 6:7 2:6 8 13 0 2 0 1
Veronika Bubáková Eva Burkertová
2013
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOLIDARITA A Petra Karochová Eva Burkertová 3:6 6:3 1:0 10 9 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOLIDARITA A Martina Čížková Eva Burkertová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Emil Medřický Petr Vlasák
TJ SOLIDARITA A - TJ UHŘÍNĚVES Eva Burkertová Zdena Přibylová 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TJ UHŘÍNĚVES Eva Burkertová Kamila Kovářová 0:6 6:2 0:1 6 9 1 2 0 1
Jiří Burkert Petr Sochůrek
TJ SOLIDARITA A - TO DUKLA Eva Burkertová Helena Zábrodská 3:6 6:3 0:1 9 10 1 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TO DUKLA Eva Burkertová Helena Zábrodská 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Petr Vlasák Antonín Srp
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Eva Burkertová Blanka Vlachová 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Eva Burkertová Hana Hamršmídová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Petr Vlasák Daniel Gotlich
2012
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Eliška Řezníčková Eva Burkertová 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TJ SOLIDARITA A Petr Votruba Miroslav Jakoubek 5:7 6:1 0:1 11 9 1 2 0 1
Eliška Řezníčková Eva Burkertová
TJ SOLIDARITA A - TO DUKLA Eva Burkertová Helena Zábrodská 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - TO DUKLA Petr Šimon Miloš Matouš 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Eva Burkertová Helena Zábrodská
TJ PANKRÁC A - TJ SOLIDARITA A Daniela Šmolíková Eva Burkertová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1 skreč
TJ PANKRÁC A - TJ SOLIDARITA A Daniela Šmolíková Eva Burkertová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1 skreč
Jan Bartuška Karel Michel
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA C Eva Burkertová Zuzana Zvoníčková 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK KONSTRUKTIVA C Eva Burkertová Zuzana Zvoníčková 6:4 1:6 1:0 8 10 2 1 1 0
Jan Sommer Vladimír Velenský
TJ SOLIDARITA A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Eva Burkertová Soňa Petříková 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
2011
LTC MICHLE B - LTC RADOTÍN B Eva Burkertová Elena Schafferová 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE B Jana Ksandrová Eva Burkertová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC MICHLE B Jana Ksandrová Eva Burkertová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Roman Jareš Jaroslav Vondruška
2010
LTC MICHLE B - TK START PRAHA TOPOLKA B Eva Burkertová Zuzana Eliášová 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE B Eva Grafová Eva Burkertová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TK LOKOMOTIVA A - LTC MICHLE B Eva Grafová Eva Burkertová 6:2 5:7 1:0 12 9 2 1 1 0
Aleš Vykopal Rudolf Erben
LTC MICHLE B - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Eva Burkertová Irena Pechová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE B Pavla Rosolová Eva Burkertová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - LTC MICHLE B Pavla Rosolová Eva Burkertová 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Zdeněk Suchomel Rudolf Erben
LTC MICHLE B - TK ROZTOKY Eva Burkertová Blanka Štěpánková 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE B Hana Kopřivová Eva Burkertová 6:0 2:6 0:1 8 7 1 2 0 1
2009
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC MICHLE B Zuzana Eliášová Eva Burkertová 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - LTC MICHLE B Petr Bareš Rudolf Erben 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Dana Kábová Eva Burkertová
LTC MICHLE B - TK KONSTRUKTIVA B Eva Burkertová Pavla Rosolová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Květa Eichlerová Eva Burkertová 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Věra Klokočníková Eva Burkertová 1:6 6:3 1:0 8 9 2 1 1 0
Libor Havlíček Rudolf Erben
LTC MICHLE B - TENIS KLÁNOVICE B Eva Burkertová Naďa Kosanová 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE B - TENIS KLÁNOVICE B Josef Gürlich Ondřej Šlouf 7:5 7:6 14 11 2 0 1 0
Eva Burkertová Jitka Hlinská
TJ KARLÍN TESLA - LTC MICHLE B Jana Kahl Eva Burkertová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TJ KARLÍN TESLA - LTC MICHLE B Alena Kubešová Eva Burkertová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Miroslav Pechr Rudolf Erben
LTC MICHLE B - LTC RADOTÍN B Eva Burkertová Elena Schafferová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE B - TO DUKLA Eva Burkertová Helena Zábrodská 5:7 6:3 0:1 11 11 1 2 0 1
LTC MICHLE B - TO DUKLA Eva Burkertová Helena Zábrodská 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
Jaroslav Koza Miloš Matouš

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915