Detail hráče Jaromír Běláček

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů85 3154
Počet sad185 66119
Počet her1450 612838

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
SPOJE PRAHA - TO DUKLA Jaromír Běláček Daneš Sedláček 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Václav Tichý Ladislav Dostál
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Leoš Tlapa Jaromír Běláček 6:1 6:7 1:0 13 8 2 1 1 0
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Jaromír Běláček Miroslav Velenský 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE A Jaromír Běláček Rudolf Ullrich 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
2018
TK KONSTRUKTIVA B - SPOJE PRAHA Karel Kačaba Václav Tichý 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Pavel Šlemín Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Jaromír Běláček Zdeněk Mazák 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1 TB: 6:10
Pavel Gruber Bohumil Kopp
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaromír Běláček Ladislav Maršík 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Jan Blažek
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Pavel Fikar Jaromír Běláček 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - LTC MICHLE A Jaromír Běláček Petr Bartík 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
2017
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jaromír Běláček Milan Zelenka 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jaromír Musil Jiří Gregor 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Jaromír Běláček Daniel Hořejš
TO DUKLA - SPOJE PRAHA Petr Svoboda Jaromír Běláček 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Daneš Sedláček Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Jaromír Běláček Stanislav Monček 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Jaromír Běláček Vladimír Faflík 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Pavel Gruber Eduard Endl
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Boris Nový Pavel Gruber 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
Milan Koskuba Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - TK KONSTRUKTIVA C Jaromír Musil Václav Uher 6:7 6:1 1:0 13 8 2 1 1 0 TB 10:8
Jaromír Běláček Jiří Haško
2016
SPOJE PRAHA - TJ SOLIDARITA B Jaromír Běláček Pavel Suchánek 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Jan Hübner Jaromír Běláček 7:6 1:6 0:1 8 13 1 2 0 1 8/10
Igor Čihák Jaromír Musil
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SPOJE PRAHA Iva Láchová Iva Pazderová 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Vladimír Zázvůrek Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - TK OREL PRAHA B Martin Tůma Josef Jašek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jaromír Běláček Petr Šota
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - SPOJE PRAHA Jiřina Laurová Jarmila Kymplová 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Jan Blažek Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - SOKOL DEJVICE I Jaromír Běláček Otakar Trska 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Jan Mužík
LTC RADOTÍN A - SPOJE PRAHA Pavel Barvíř Pavel Gruber 6:7 6:3 0:1 12 11 1 2 0 1
Jaroslav Kindl Jaromír Běláček
2015
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Jarmila Kymplová Blanka Vachová 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Jaromír Běláček Martin Škoda
TJ SOKOL CHUCHLE - SPOJE PRAHA Pavel Peroutka Jaromír Běláček 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN B Pavel Gruber Petr Neřold 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0
Jaromír Běláček Rudolf Muller
SOKOL KRÁLOVICE B - SPOJE PRAHA Vladimír Faflík Jaromír Běláček 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Martina Ambrusová Jarmila Kymplová
TK MONTÁŽE - SPOJE PRAHA Vladimír Macoun Jaromír Běláček 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Jiří Uhl Pavel Gruber
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SPOJE PRAHA František Glazar Jaromír Běláček 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Marijana Škopová Jarmila Kymplová
2014
LTC SVOBODA PRAHA A - SPOJE PRAHA Jiří Drvota Jaromír Běláček 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Pavel Pataši Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - TJ PANKRÁC B Jaromír Běláček Vratislav Rodr 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jarmila Kymplová Jitka Turková
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Jiří Štětina Jaromír Běláček 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
Ferdinand Vulkán Pavel Gruber
TJ RADLICE - SPOJE PRAHA Daniel Ehlen Jaromír Běláček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ RADLICE - SPOJE PRAHA Jaroslav Ridvan Jaromír Běláček 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Eva Růžičková Iva Pazderová
SPOJE PRAHA - TK MONTÁŽE Jaromír Běláček Vladimír Macoun 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
2013
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Jaromír Běláček Martin Rajtora 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Jaromír Běláček Svatomír Hejzák 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0 skreč ve 2.setu za stavu 2:0:
Jarmila Kymplová Helena Hejzáková
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Eliška Řezníčková Jarmila Kymplová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Martin Kristofovič Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jaromír Běláček Roman Franta 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
Jarmila Kymplová Jana Burešová
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA Josef Šulc Jaromír Běláček 6:4 5:7 0:1 11 12 1 2 0 1
TJ PANKRÁC A - SPOJE PRAHA Jan Hybš Jaromír Běláček 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Josef Šulc Jiří Pavliš
SOKOL ŘEPORYJE - SPOJE PRAHA Tomáš Neubauer Jaromír Běláček 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SOKOL ŘEPORYJE - SPOJE PRAHA Tomáš Neubauer Jaromír Běláček 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Věra Kottová Jarmila Kymplová
SPOJE PRAHA - TK MONTÁŽE Jaromír Běláček Jiří Hořejší 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - TK MONTÁŽE Jaromír Běláček Václav Homola 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Jarmila Kymplová Jana Zemanová
VŠTJ EKONOM PRAHA - SPOJE PRAHA Jaroslav Kocourek Jaromír Běláček 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
VŠTJ EKONOM PRAHA - SPOJE PRAHA Veronika Bubáková Jarmila Kymplová 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Jiří Holas Jaromír Běláček
2012
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Rudolf Ullrich Jaromír Běláček 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Dana Čiháková Martina Čížková 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Jan Hübner Jaromír Běláček
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN A Jaromír Běláček Igor Vít 6:4 4:6 1:0 11 10 2 1 1 0 TB 10:8
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN A Martina Čížková Blanka Oulická 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Jaromír Běláček Pavel Barvíř
BANÍK PRAHA - SPOJE PRAHA Michal Kotas Jaromír Běláček 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Jaroslav Prosek Pavel Lang
SPOJE PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Jaromír Běláček Roman Buzek 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TK LOKOMOTIVA A Pavel Lang Ivan Foltýn 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Jaromír Běláček Roman Buzek
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SPOJE PRAHA František Glazar Jaromír Běláček 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SPOJE PRAHA František Glazar Jaromír Běláček 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Andrea Steinerová Jarmila Kymplová
SPOJE PRAHA - TJ RADLICE Jaromír Běláček Jiří Matějka 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
SPOJE PRAHA - TJ RADLICE Martina Čížková Alena Lunáčková 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1 TB 8:10
Jaromír Běláček Jiří Matějka
SPOJE PRAHA - SK ŽIŽKOV B Jaromír Běláček Leoš Marvan 1:0 0:0 1 0 1 0 1 0 skreč (zranění hráče)
SPOJE PRAHA - SK ŽIŽKOV B Jaromír Běláček Leoš Marvan 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 nehráno
Petra Karochová Michal Rokos
2011
VŠTJ EKONOM PRAHA - TK OREL PRAHA B Jiří Holas Jiří Štětina 6:7 7:6 0:1 13 14 1 2 0 1
Josef Pavlík Jaromír Běláček
TK OREL PRAHA B - SLAVOJ PRAHA Jaromír Běláček Pavel Baudyš 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Pavel Gruber Zbyněk Flanderka
TK LOKOMOTIVA B - TK OREL PRAHA B Ivan Foltýn Jiří Štětina 1:6 7:5 0:1 8 12 1 2 0 1
Jan Szlauer Jaromír Běláček
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL CHUCHLE Martina Čížková Helena Hejzáková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Jaromír Běláček Svatomír Hejzák
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Martina Čížková Jana Zemanová 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Jaromír Běláček Václav Homola
2010
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Miroslav Cafourek Jaromír Běláček 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Josef Zábranský Jaromír Běláček 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
Pavel Sojka Pavel Gruber
TK OREL PRAHA B - BANÍK PRAHA Jaromír Běláček Zdeněk Kužel 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1 dohrávka 16.5.2010
Pavel Gruber Petr Král
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Roman Vališ Jaromír Běláček 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Jaroslav Koukal Pavel Gruber 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Igor Vít Jaromír Běláček
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA A Jaromír Běláček Petr Vlasák 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Pavel Gruber Ladislav Číž
TK OREL PRAHA B - TK LOKOMOTIVA B Jaromír Běláček David Vyskočil 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TK LOKOMOTIVA B Jaromír Běláček Bohumil Kettner 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Pavel Vávrů
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B Ivo Mach Jaromír Běláček 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B David Štorek Jaromír Běláček 2:6 7:5 1:0 10 11 2 1 1 0
Jana Kozlerová Martina Čížková
TK OREL PRAHA B - TJ RADLICE Jaromír Běláček Jaroslav Ridvan 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Pavel Gruber Petr Rašpl
2009
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK OREL PRAHA B Bohumil Vild Jaromír Běláček 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK OREL PRAHA B Miroslav Slavík Jaromír Běláček 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Ivo Hauptman Jan Florián
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Jaromír Běláček Václav Suk 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Jaromír Běláček Václav Homola 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Iveta Trunečková Jana Zemanová
TO SPRINT PRAHA - TK OREL PRAHA B Chrudoš Tajtl Jaromír Běláček 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TO SPRINT PRAHA - TK OREL PRAHA B Jana Podlešáková Jaromír Běláček 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Chrudoš Tajtl Iveta Trunečková
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B František Schmidtmayer Jiří Štětina 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Miroslav Cafourek Jaromír Běláček
TK OREL PRAHA B - SK ŽIŽKOV B Pavel Gruber Jiří Vacek 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Jaromír Běláček Jan Freund
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TK OREL PRAHA B Antonín Tůma Pavel Gruber 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Václav Vaňkát Jaromír Běláček

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915