Detail hráče Pavel Gruber

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů57 2037
Počet sad128 4682
Počet her1046 463583

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN A Pavel Lang Igor Vít 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
Pavel Gruber Miroslav Pašek
SPOJE PRAHA - TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ Pavel Gruber Michal Hamerník 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
Karel Fiala Milan Krejza
TJ SPARTAK MODŘANY - SPOJE PRAHA Petr Neumann Jaromír Musil 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Tomáš Maršík Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY B Pavel Gruber Tomáš Oulický 3:6 7:5 0:1 10 12 1 2 0 1
SPOJE PRAHA - TK OÁZA ŘÍČANY B Jaroslav Kocourek Robert Šindelář 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
Pavel Gruber Tomáš Oulický
2019
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL CHUCHLE Martin Tůma Robert Janča 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Pavel Gruber Miroslav Velenský
LTC RADOTÍN A - SPOJE PRAHA Stanislav Stupka Pavel Gruber 6:4 7:6 13 10 2 0 1 0
2018
TK KONSTRUKTIVA B - SPOJE PRAHA Jiří Ettler Pavel Gruber 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA B - SPOJE PRAHA Jiří Ettler Pavel Gruber 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Daniela Hrbasová Jarmila Kymplová
SPOJE PRAHA - TK START PRAHA TOPOLKA A Jaromír Běláček Zdeněk Mazák 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1 TB: 6:10
Pavel Gruber Bohumil Kopp
SPOJE PRAHA - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jaromír Běláček Ladislav Maršík 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Jan Blažek
LTC RADOTÍN B - SPOJE PRAHA Petr Neřold Pavel Gruber 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Rudolf Muller Václav Tichý
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Pavel Fikar Jaromír Běláček 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Vratislav Rodr Pavel Gruber
2017
TO DUKLA - SPOJE PRAHA Petr Svoboda Jaromír Běláček 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Daneš Sedláček Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Pavel Gruber Roman Špaček 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
SPOJE PRAHA - SOKOL KRÁLOVICE B Jaromír Běláček Vladimír Faflík 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Pavel Gruber Eduard Endl
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - SPOJE PRAHA Boris Nový Pavel Gruber 6:7 0:6 6 13 0 2 0 1
Milan Koskuba Jaromír Běláček
2016
SPOJE PRAHA - TJ SOLIDARITA B Jaromír Musil Jiří Štětina 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Pavel Suchánek
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SPOJE PRAHA Oldřich Dvořák Pavel Gruber 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Roman Mlejnek Pavel Lang
SPOJE PRAHA - SOKOL DEJVICE I Jaromír Běláček Otakar Trska 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Jan Mužík
LTC RADOTÍN A - SPOJE PRAHA Pavel Barvíř Pavel Gruber 6:7 6:3 0:1 12 11 1 2 0 1
Jaroslav Kindl Jaromír Běláček
2015
SPOJE PRAHA - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Pavel Lang Tomáš Rieb 2:6 7:6 1:0 10 12 2 1 1 0
Pavel Gruber Petr Zbuzek
TJ SOKOL CHUCHLE - SPOJE PRAHA Martin Rajtora Pavel Gruber 2:6 6:4 1:0 9 10 2 1 1 0
Pavel Peroutka Jaromír Musil
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN B Pavel Gruber Petr Neřold 1:6 6:4 1:0 8 10 2 1 1 0
Jaromír Běláček Rudolf Muller
SOKOL KRÁLOVICE B - SPOJE PRAHA Roman Špaček Martin Tůma 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Stanislav Monček Pavel Gruber
TK MONTÁŽE - SPOJE PRAHA Vladimír Macoun Jaromír Běláček 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Jiří Uhl Pavel Gruber
2014
LTC SVOBODA PRAHA A - SPOJE PRAHA Jiří Drvota Jaromír Běláček 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Pavel Pataši Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - TJ PANKRÁC B Jaromír Musil Pavel Fikar 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0 TB 10:5
Pavel Gruber Pavel Hakl
TJ SOLIDARITA B - SPOJE PRAHA Jiří Štětina Jaromír Běláček 7:6 7:6 14 12 2 0 1 0
Ferdinand Vulkán Pavel Gruber
TJ RADLICE - SPOJE PRAHA Daniel Ehlen Martin Tůma 6:3 6:7 0:1 12 11 1 2 0 1
Petr Rašpl Pavel Gruber
SPOJE PRAHA - TK MONTÁŽE Jaromír Musil Přemysl Plaček 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Vladimír Macoun
2013
VŠTJ EKONOM PRAHA - SPOJE PRAHA Jaroslav Kocourek Pavel Gruber 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Josef Pavlík Jiří Košatka
2012
SOKOL KRÁLOVICE A - SPOJE PRAHA Rudolf Ullrich Pavel Gruber 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Igor Čihák Pavel Lang
BANÍK PRAHA - SPOJE PRAHA Petr Král Pavel Gruber 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - SPOJE PRAHA Jan Blažek Pavel Gruber 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
Václav Čvančara Pavel Lang
SPOJE PRAHA - TJ RADLICE Pavel Gruber Petr Rašpl 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Jan Florián Jan Malinský
SPOJE PRAHA - SK ŽIŽKOV B Pavel Gruber Michal Rokos 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0 nehráno
Pavel Lang Renata Jandová
2011
TK OREL PRAHA B - SLAVOJ PRAHA Jaromír Běláček Pavel Baudyš 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Pavel Gruber Zbyněk Flanderka
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL CHUCHLE Jiří Štětina Miroslav Velenský 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Pavel Gruber Miroslav Holeček
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK OREL PRAHA B Milan Zima Pavel Gruber 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
2010
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Josef Zábranský Jaromír Běláček 4:6 7:5 0:1 11 12 1 2 0 1
Pavel Sojka Pavel Gruber
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Jan Hübner Pavel Gruber 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Martina Krucká Iveta Trunečková
TK OREL PRAHA B - BANÍK PRAHA Jaromír Běláček Zdeněk Kužel 6:7 4:6 10 13 0 2 0 1 dohrávka 16.5.2010
Pavel Gruber Petr Král
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Jaroslav Koukal Pavel Gruber 5:7 2:6 7 13 0 2 0 1
Igor Vít Jaromír Běláček
TK OREL PRAHA B - TJ SOLIDARITA A Jaromír Běláček Petr Vlasák 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Pavel Gruber Ladislav Číž
TK OREL PRAHA B - TK LOKOMOTIVA B Jaromír Běláček Bohumil Kettner 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Pavel Vávrů
TK OREL PRAHA B - TK LOKOMOTIVA B Iveta Trunečková Renata Vodičková 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
Pavel Gruber Bohumil Kettner
SK ŽIŽKOV A - TK OREL PRAHA B Ivo Mach Jiří Košatka 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Václav Mádr Pavel Gruber
TK OREL PRAHA B - TJ RADLICE Jaromír Běláček Jaroslav Ridvan 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Pavel Gruber Petr Rašpl
2009
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TK OREL PRAHA B Jiří Štoček Pavel Gruber 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Dagmar Šlégrová Zdeňka Gruberová
TK OREL PRAHA B - TK MONTÁŽE Jiří Štětina Jaroslav Skalník 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Václav Suk
TO SPRINT PRAHA - TK OREL PRAHA B Jan Pisko Pavel Gruber 3:6 7:6 1:0 11 12 2 1 1 0
Ivan Vyvadil Jiří Košatka
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Jiří Štětina Roman Jareš 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Pavel Gruber Martin Lavička
TK OREL PRAHA B - TJ SOKOL VRŠOVICE II B Pavel Gruber Miroslav Votápek 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Zdeňka Gruberová Jana Ksandrová
SOKOL KRÁLOVICE A - TK OREL PRAHA B Pavel Sojka Pavel Gruber 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Martina Krucká Zdeňka Gruberová
TK OREL PRAHA B - SK ŽIŽKOV B Pavel Gruber Jiří Vacek 6:4 6:0 12 4 2 0 1 0
Jaromír Běláček Jan Freund
SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - TK OREL PRAHA B Antonín Tůma Pavel Gruber 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Václav Vaňkát Jaromír Běláček

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915