Detail hráče Pavel Barvíř

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů67 3134
Počet sad142 6973
Počet her1131 550581

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2019
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC RADOTÍN A Boris Nový Pavel Barvíř 6:3 3:6 0:1 9 10 1 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - LTC RADOTÍN A František Svoboda Pavel Barvíř 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Milan Kosejk Roman Vališ
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN A Jaroslav Kolář Pavel Barvíř 4:6 6:2 0:1 10 9 1 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - LTC RADOTÍN A Jaroslav Kolář Pavel Barvíř 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
Lenka TIchá Blanka Oulická
LTC RADOTÍN A - TO DUKLA Petra Matoušová Luboš Ondráček 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
Pavel Barvíř Jitka Suchánková
2017
LTC RADOTÍN A - SK ŽIŽKOV B Pavel Barvíř Jiří Jeníček 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - SK ŽIŽKOV B Pavel Barvíř Ondřej Fatka 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Igor Vít Leoš Marvan
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavel Barvíř Miroslav Votápek 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavel Barvíř Miroslav Votápek 0 0 0 0 0 0
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavel Barvíř Jana Ksandrová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Kamila Procházková Miroslav Votápek
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL VRŠOVICE II A Pavel Barvíř Jana Ksandrová 0 0 0 0 0 0
Kamila Procházková Miroslav Votápek
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Josef Zábranský Pavel Barvíř 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Josef Zábranský Pavel Barvíř 4:6 6:0 1:0 11 6 2 1 1 0 10/8
Pavel Suchánek Josef Růžička
LTC RADOTÍN A - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Kamila Procházková Jana Juříčková 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Pavel Barvíř Boris Sedláček
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC RADOTÍN A Pavel Dušek Pavel Barvíř 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK OÁZA ŘÍČANY A - LTC RADOTÍN A Tomáš Oulický Pavel Barvíř 6:3 4:6 1:0 11 9 2 1 1 0
František Sedláček Igor Vít
2016
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN A Roman Mlejnek Pavel Barvíř 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN A Oldřich Dvořák Pavel Barvíř 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
Roman Mlejnek Igor Vít
LTC RADOTÍN A - TK OREL PRAHA B Pavel Barvíř Josef Jašek 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - SOKOL DEJVICE I Pavel Barvíř Jiří Hortenský 5:7 3:6 8 13 0 2 0 1
Eva Kneřová Irena Máchalová
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Jiří Štětina Pavel Barvíř 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - LTC RADOTÍN A Jiří Štětina Pavel Barvíř 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Pavel Suchánek Igor Vít
LTC RADOTÍN A - SPOJE PRAHA Pavel Barvíř Pavel Gruber 6:7 6:3 0:1 12 11 1 2 0 1
Jaroslav Kindl Jaromír Běláček
2015
LTC RADOTÍN A - TK ROZTOKY Pavel Barvíř Jan Slanec 3:6 0:6 3 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TK ROZTOKY Pavel Barvíř Jan Slanec 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Blanka Oulická Ludmila Papoušková
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Jaroslav Tintěra Pavel Barvíř 7:5 6:1 13 6 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC RADOTÍN A Pavel Fikar Pavel Barvíř 6:2 7:6 13 8 2 0 1 0
Vratislav Rodr Igor Vít
LTC RADOTÍN A - TJ SOLIDARITA B Pavel Barvíř Jiří Štětina 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SOLIDARITA B Kamila Procházková Eva Burkertová 6:0 6:4 12 4 2 0 1 0
Pavel Barvíř Radomír Bartoň
2014
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Pavel Barvíř Jiří Gregor 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE Roman Vališ Jiří Gregor 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Pavel Barvíř Petr Zbuzek
LTC RADOTÍN A - TJ PANKRÁC A Pavel Barvíř Jiří Hanuš 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - TJ PANKRÁC A Pavel Barvíř Pavel Malinský 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
Igor Vít Jan Hybš
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - LTC RADOTÍN A Pavel Juříček Pavel Barvíř 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Boris Sedláček Igor Vít
LTC RADOTÍN A - SLAVOJ PRAHA Pavel Barvíř Pavel Macháček 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - SLAVOJ PRAHA Pavel Barvíř Zbyněk Flanderka 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Igor Vít Pavel Baudyš
2013
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Vladislav Tomandl Pavel Barvíř 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Marcela Kušková Blanka Oulická
TK KONSTRUKTIVA C - LTC RADOTÍN A Václav Uher Pavel Barvíř 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
Jiří Haško Igor Vít
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Barvíř Jan Hübner 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Roman Vališ Rudolf Ullrich
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Barvíř Igor Čihák 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
Petra Matoušová Dana Čiháková
2012
LTC RADOTÍN A - TJ RADLICE Pavel Barvíř Jaroslav Ridvan 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TJ RADLICE Blanka Oulická Eva Růžičková 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Pavel Barvíř Jaroslav Ridvan
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN A Pavel Lang Roman Vališ 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0 TB 10:8
Jiří Košatka Pavel Barvíř
SPOJE PRAHA - LTC RADOTÍN A Martina Čížková Blanka Oulická 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Jaromír Běláček Pavel Barvíř
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Pavel Barvíř Jan Hübner 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - SOKOL KRÁLOVICE A Blanka Oulická Igor Čihák 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Pavel Barvíř Dana Čiháková
SK ŽIŽKOV B - LTC RADOTÍN A Václav Mádr Pavel Barvíř 6:3 2:6 1:0 9 9 2 1 1 0
SK ŽIŽKOV B - LTC RADOTÍN A Jiří Horký Pavel Barvíř 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Michal Rokos Roman Vališ
BANÍK PRAHA - LTC RADOTÍN A Michal Kotas Pavel Barvíř 6:2 3:6 1:0 10 8 2 1 1 0
BANÍK PRAHA - LTC RADOTÍN A Michal Kotas Pavel Barvíř 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Marek Vykopal Jaroslav Novák
LTC RADOTÍN A - TK LOKOMOTIVA A Pavel Barvíř Roman Buzek 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - TK LOKOMOTIVA A Pavel Barvíř Ivan Foltýn 0:6 4:6 4 12 0 2 0 1
Roman Vališ David Vyskočil
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - LTC RADOTÍN A Václav Čvančara Pavel Barvíř 6:3 2:6 0:1 8 10 1 2 0 1
Petr Pecka Igor Vít
2011
TK SPORT KOLOVRATY - LTC RADOTÍN A Slavomír Bušek Pavel Barvíř 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TK SPORT KOLOVRATY - LTC RADOTÍN A Dana Čiháková Blanka Oulická 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Igor Čihák Pavel Barvíř
TJ KARLÍN TESLA - LTC RADOTÍN A Tomáš Toman Pavel Barvíř 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1 6:10
TJ KARLÍN TESLA - LTC RADOTÍN A Tomáš Toman Pavel Barvíř 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Vladimír Mašín Igor Vít
LTC RADOTÍN A - TO DUKLA Pavel Barvíř Jaroslav Bohatý 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
LTC RADOTÍN A - TO DUKLA Petra Matoušová Helena Zábrodská 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Pavel Barvíř Vojtěch Mareš
TJ SOLIDARITA A - LTC RADOTÍN A Pavel Kuška Pavel Barvíř 3:6 6:7 9 13 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA A - LTC RADOTÍN A Renáta Zugarková Blanka Oulická 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Pavel Kuška Pavel Barvíř
2010
TJ SOLIDARITA A - LTC RADOTÍN A Pavel Suchánek Pavel Barvíř 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - LTC RADOTÍN A Renáta Zugarková Blanka Oulická 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Pavel Suchánek Pavel Barvíř
SK ŽIŽKOV A - LTC RADOTÍN A Ivo Mach Pavel Barvíř 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV A - LTC RADOTÍN A Jiří Horký Pavel Barvíř 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Renata Jandová Petra Matoušová
LTC RADOTÍN A - BANÍK PRAHA Pavel Barvíř Michal Kotas 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN A - BANÍK PRAHA Anna Kindlová Zorka Holá 6:7 6:7 12 14 0 2 0 1
Pavel Barvíř Petr Pohl

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915