Detail hráče Věra Klokočníková

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů83 3152
Počet sad177 65112
Počet her1416 594822

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2017
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ SOKOL CHUCHLE Pavel Šimeček Svatomír Hejzák 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Helena Hejzáková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK KONSTRUKTIVA B Věra Klokočníková Jana Kahl 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK KONSTRUKTIVA B Pavel Šimeček Pavel Novák 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Jana Kahl
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Renata Petrová Věra Klokočníková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Renata Petrová Věra Klokočníková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Tomáš Maršík Pavel Šimeček
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK ROZTOKY Věra Klokočníková Ludmila Papoušková 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK ROZTOKY Pavel Šimeček Zdeněk Benáček 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Helena Benáčková
2016
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN A Věra Klokočníková Blanka Oulická 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Nataša Nikodémová Věra Klokočníková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Nataša Nikodémová Věra Klokočníková 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Pavel Suchánek Pavel Šimeček
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Denisa Kračmanová Věra Klokočníková 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Robert Ondračka Pavel Šimeček 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Denisa Kračmanová Věra Klokočníková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Věra Klokočníková Jiřina Laurová 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Věra Klokočníková Jiřina Laurová 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Šimeček Jan Blažek
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Irena Máchalová Věra Klokočníková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Irena Máchalová Věra Klokočníková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Mužík Pavel Šetka
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Irena Máchalová Věra Klokočníková 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Irena Máchalová Věra Klokočníková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Jan Mužík Pavel Šetka
2015
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - SOKOL DEJVICE I Věra Klokočníková Olga Růžičková 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jiřina Laurová Věra Klokočníková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jiřina Laurová Věra Klokočníková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
Richard Jelínek Vladimír Zázvůrek
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Věra Klokočníková Dagmar Šlégrová 7:5 2:6 1:0 10 11 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Oldřich Dvořák Bohumil Vild 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Věra Klokočníková Pavla Vildová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Věra Klokočníková Jana Ksandrová 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Oldřich Dvořák Jan Pochobradský 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
Věra Klokočníková Jana Ksandrová
2014
TJ SOLIDARITA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Eva Burkertová Věra Klokočníková 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Eva Burkertová Věra Klokočníková 3:6 7:5 1:0 11 11 2 1 1 0 10/8
Petr Vlasák Pavel Šimeček
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK RUZYNĚ Věra Klokočníková Pravoslava Langmajer 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK RUZYNĚ Oldřich Dvořák Karel Pavlíček 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
Věra Klokočníková Pravoslava Langmajer
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - VŠTJ EKONOM PRAHA Věra Klokočníková Veronika Bubáková 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - VŠTJ EKONOM PRAHA Stanislav Plecitý Jiří Steiner 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Věra Klokočníková Veronika Bubáková
TJ SOKOL CHUCHLE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Helena Hejzáková Věra Klokočníková 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL CHUCHLE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Helena Hejzáková Věra Klokočníková 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Svatomír Hejzák Petr Křtěn
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Věra Klokočníková Andrea Steinerová 0:6 0:6 0 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Petr Jiráček František Glazar 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Andrea Steinerová
2013
TK ROZTOKY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Helena Benáčková Věra Klokočníková 6:0 7:5 13 5 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Helena Benáčková Věra Klokočníková 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Zdeněk Benáček Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Věra Klokočníková Irena Máchalová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Otakar Trska 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Věra Klokočníková Irena Máchalová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Andrea Steinerová Věra Klokočníková 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Milan Zima Stanislav Plecitý 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Andrea Steinerová Věra Klokočníková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SLAVOJ PRAHA Věra Klokočníková Marie Králová 6:7 6:3 1:0 13 10 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SLAVOJ PRAHA Věra Klokočníková Marie Králová 5:7 4:6 9 13 0 2 0 1
Stanislav Plecitý Zbyněk Flanderka
TJ KARLÍN TESLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jana Kahl Věra Klokočníková 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TJ KARLÍN TESLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Vladimír Mašín Oldřich Dvořák 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
Alena Kubešová Věra Klokočníková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Věra Klokočníková Petra Matoušová 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Oldřich Dvořák Karel Špringer 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Petra Matoušová
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Alena Lunáčková Věra Klokočníková 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Alena Lunáčková Věra Klokočníková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Jaroslav Ridvan Oldřich Dvořák
2012
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Věra Klokočníková Dana Honzková 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Stanislav Plecitý Karel Špringer 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Elena Schafferová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ KARLÍN TESLA Věra Klokočníková Jana Kahl 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ KARLÍN TESLA Petr Křtěn Tomáš Toman 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Alena Kubešová
TJ UHŘÍNĚVES - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Zdena Přibylová Věra Klokočníková 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
TJ UHŘÍNĚVES - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Kamila Kovářová Věra Klokočníková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Dohodusík Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Věra Klokočníková Taťána Slivková 6:0 6:7 0:1 12 8 1 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Věra Klokočníková Taťána Slivková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Oldřich Dvořák Jan Mužík
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Nataša Nikodémová Věra Klokočníková 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Nataša Nikodémová Věra Klokočníková 4:6 2:5 6 11 0 2 0 1
Ferdinand Vulkán Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK START PRAHA TOPOLKA B Věra Klokočníková Zuzana Folprechtová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK START PRAHA TOPOLKA B Věra Klokočníková Zuzana Folprechtová 4:6 7:5 1:0 12 11 2 1 1 0
Oldřich Dvořák Petr Bareš
2011
LTC RADOTÍN B - TGC KUNRATICE B Eva Kneřová Věra Klokočníková 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TGC KUNRATICE B Petr Neřold Petr Křtěn 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Dana Honzková Věra Klokočníková
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Věra Klokočníková Jolana Volfová 2:6 0:6 2 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Věra Klokočníková Anna Hájková 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
Libor Havlíček Petr Bartík
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE B Zuzana Folprechtová Věra Klokočníková 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE B Petr Bareš Petr Nemynář 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
Dana Kábová Věra Klokočníková
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Věra Klokočníková Pavla Rosolová 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Věra Klokočníková Pavla Rosolová 4:6 1:6 5 12 0 2 0 1
Petr Křtěn Vlastislav Černý
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TGC KUNRATICE B Jana Ksandrová Věra Klokočníková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL VRŠOVICE II B - TGC KUNRATICE B Miroslav Votápek Věra Klokočníková 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
Jana Ksandrová Petr Křtěn
2010
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Věra Klokočníková Jana Burešová 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Petr Křtěn Roman Franta
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE B Marta Lorencová Věra Klokočníková 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE B Milan Novák Petr Křtěn 6:3 3:6 4:6 13 15 1 2 0 1
Marta Lorencová Věra Klokočníková
PSK OLYMP PRAHA - TGC KUNRATICE B Daniela Hrbasová Věra Klokočníková 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TGC KUNRATICE B Daniela Hrbasová Věra Klokočníková 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Eduard Němeček Petr Křtěn
2009
TGC KUNRATICE B - TJ KARLÍN TESLA Libor Havlíček Bohuslav Filip 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Věra Klokočníková Jana Kahl
TGC KUNRATICE B - LTC MICHLE B Věra Klokočníková Eva Burkertová 1:6 6:3 1:0 8 9 2 1 1 0
Libor Havlíček Rudolf Erben
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE B Zuzana Folprechtová Věra Klokočníková 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE B Petr Pokorný Libor Havlíček 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
Zuzana Folprechtová Věra Klokočníková
TO DUKLA - TGC KUNRATICE B Helena Zábrodská Věra Klokočníková 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
TO DUKLA - TGC KUNRATICE B Helena Zábrodská Věra Klokočníková 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Miloš Matouš Petr Křtěn
TENIS KLÁNOVICE B - TGC KUNRATICE B Jitka Hlinská Libor Havlíček 1:6 6:2 0:1 7 9 1 2 0 1
Zdeněk Rudyš Věra Klokočníková

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915