Detail hráče Oldřich Dvořák

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů77 3146
Počet sad167 67100
Počet her1334 579755

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2018
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A František Schmidtmayer Oldřich Dvořák 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SOKOL KRÁLOVICE B Oldřich Dvořák Petr Černý 6:4 3:6 0:1 9 11 1 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - SOKOL KRÁLOVICE B Oldřich Dvořák Petr Černý 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
Roman Mlejnek Roman Špaček
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Antonín Zoubek Oldřich Dvořák 6:4 5:7 1:0 12 11 2 1 1 0
SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Milan Dedera Oldřich Dvořák 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Miroslav Grygar Roman Mlejnek
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TK MONTÁŽE Oldřich Dvořák Pavel Šroba 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ A - TK MONTÁŽE Oldřich Dvořák Pavel Šroba 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
Roman Mlejnek Jiří Uhl
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jiří Gregor Oldřich Dvořák 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jiří Gregor Oldřich Dvořák 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
Tomáš Rieb Roman Mlejnek
2017
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Martin Tříška Oldřich Dvořák 5:7 5:7 10 14 0 2 0 1
Jaroslav Kolář Pavel Šetka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ SOKOL CHUCHLE Oldřich Dvořák Martin Rajtora 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Pavel Šetka Miroslav Velenský
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jiří Matějka Oldřich Dvořák 6:7 6:4 0:1 12 12 1 2 0 1 10:12
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Malinský Pavel Šetka 6:2 7:5 13 7 2 0 1 0
Luboš Korbelář Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK KONSTRUKTIVA B Oldřich Dvořák Jiří Krejčí 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK KONSTRUKTIVA B Oldřich Dvořák Jiří Krejčí 3:6 6:2 1:0 10 8 2 1 1 0
Michal Slezák Pavel Šlemín
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Martin Krištofovic Oldřich Dvořák 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TJ SPARTAK MODŘANY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Martin Krištofovic Oldřich Dvořák 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Miloslav Pytlík Pavel Šetka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK ROZTOKY Oldřich Dvořák Pavel Pecha 4:6 6:3 1:0 11 9 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK ROZTOKY Oldřich Dvořák Jan Slanec 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Pavel Šetka Pavel Pecha
2016
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN A Oldřich Dvořák Pavel Barvíř 0:6 6:7 6 13 0 2 0 1
Roman Mlejnek Igor Vít
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Suchánek Oldřich Dvořák 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jiří Štětina Tomáš Přibyl 6:0 6:2 12 2 2 0 1 0
Karel Laža Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SPOJE PRAHA Oldřich Dvořák Jaromír Musil 4:6 0:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SPOJE PRAHA Oldřich Dvořák Pavel Gruber 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Roman Mlejnek Pavel Lang
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Igor Čihák Oldřich Dvořák 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jaroslav Kolář Oldřich Dvořák 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Pavel Šetka
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Josef Jašek Oldřich Dvořák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Vojtěch Flégl Pavel Šetka 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
Josef Jašek Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Oldřich Dvořák DANIEL NĚMEC 1:6 4:6 5 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ TATRAN STŘEŠOVICE B Oldřich Dvořák Ladislav Maršík 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Pavel Šetka DANIEL NĚMEC
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jiří Hortenský Oldřich Dvořák 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Michálek Oldřich Dvořák 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Pavel Trska Roman Mlejnek
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jiří Hortenský Oldřich Dvořák 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Michálek Oldřich Dvořák 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Pavel Trska Roman Mlejnek
2015
TK KONSTRUKTIVA C - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Zoltán Bán Oldřich Dvořák 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA C - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Vladislav Tomandl Pavel Šetka 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Václav Uher Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Pavel Michálek 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Otakar Trska 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
Pavel Šetka Pavel Michálek
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Josef Turek Oldřich Dvořák 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TJ TATRAN STŘEŠOVICE B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Josef Turek Pavel Šetka 5:7 6:4 0:1 11 12 1 2 0 1 8/10
Ladislav Maršík Oldřich Dvořák
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jaroslav Kolář Oldřich Dvořák 6:4 6:1 12 5 2 0 1 0
SOKOL KRÁLOVICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ C Jan Hübner Oldřich Dvořák 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Rudolf Ullrich Pavel Šetka
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Oldřich Dvořák Bohumil Vild 6:4 3:6 1:0 10 10 2 1 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO Oldřich Dvořák Bohumil Vild 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Věra Klokočníková Pavla Vildová
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Oldřich Dvořák Stanislav Šuléř 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ C - TJ SOKOL VRŠOVICE II C Oldřich Dvořák Jan Pochobradský 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
Věra Klokočníková Jana Ksandrová
2014
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK RUZYNĚ Oldřich Dvořák Ladislav Kůrka 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK RUZYNĚ Oldřich Dvořák Karel Pavlíček 6:3 7:6 13 9 2 0 1 0
Věra Klokočníková Pravoslava Langmajer
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - VŠTJ EKONOM PRAHA Oldřich Dvořák Zdeněk Bubák 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Jaroslav Kolář Jiří Holas
TJ SOKOL CHUCHLE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Vít Frajer Oldřich Dvořák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
TJ SOKOL CHUCHLE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Vít Frajer Oldřich Dvořák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Martin Rajtora Stanislav Plecitý
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ B Oldřich Dvořák Antonín Semecký 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Petr Křtěn Jan Blažek
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Michálek Oldřich Dvořák 6:2 6:2 12 4 2 0 1 0
SOKOL DEJVICE I - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Michálek Oldřich Dvořák 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Irena Máchalová Iva Láchová
2013
TK ROZTOKY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Slanec Oldřich Dvořák 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TK ROZTOKY - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Helena Benáčková Věra Klokočníková 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
Zdeněk Benáček Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Otakar Trska 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Otakar Trska 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Věra Klokočníková Irena Máchalová
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B František Glazar Oldřich Dvořák 7:5 5:7 1:0 13 12 2 1 1 0
TJ SOKOL HOSTIVAŘ B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Antonín Semecký Oldřich Dvořák 0:6 5:7 5 13 0 2 0 1
Petr Pecka Pavel Sojka
TJ KARLÍN TESLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Pavel Ryvola Oldřich Dvořák 6:1 0:6 0:1 6 8 1 2 0 1
TJ KARLÍN TESLA - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Vladimír Mašín Oldřich Dvořák 7:5 2:6 0:1 9 12 1 2 0 1
Alena Kubešová Věra Klokočníková
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Oldřich Dvořák Karel Špringer 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Věra Klokočníková Petra Matoušová
TJ RADLICE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Alena Lunáčková Věra Klokočníková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Jaroslav Ridvan Oldřich Dvořák
2012
SOKOL ŘEPORYJE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Tomáš Neubauer Oldřich Dvořák 6:0 6:1 12 1 2 0 1 0
SOKOL ŘEPORYJE - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Tomáš Neubauer Oldřich Dvořák 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Vlastimil Kolář Stanislav Plecitý
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - LTC RADOTÍN B Oldřich Dvořák Karel Špringer 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ KARLÍN TESLA Oldřich Dvořák Martin Bečka 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TJ KARLÍN TESLA Oldřich Dvořák Martin Bečka 6:3 6:0 12 3 2 0 1 0
Stanislav Monček Bohuslav Filip
TJ UHŘÍNĚVES - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Martin Soukup Oldřich Dvořák 1:6 5:7 6 13 0 2 0 1
TJ UHŘÍNĚVES - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Kamila Kovářová Věra Klokočníková 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Pavel Dohodusík Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Oldřich Dvořák Otakar Trska 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - SOKOL DEJVICE I Věra Klokočníková Taťána Slivková 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Oldřich Dvořák Jan Mužík
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Petr Stindl Oldřich Dvořák 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOLIDARITA B - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Nataša Nikodémová Věra Klokočníková 4:6 2:5 6 11 0 2 0 1
Ferdinand Vulkán Oldřich Dvořák
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK START PRAHA TOPOLKA B Oldřich Dvořák Zdeněk Mazák 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
TK FÉNIX NEDVĚZÍ B - TK START PRAHA TOPOLKA B Věra Klokočníková Zuzana Folprechtová 4:6 7:5 1:0 12 11 2 1 1 0
Oldřich Dvořák Petr Bareš

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915