2.B

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
LTC RADOTÍN B 2:1 10:8 20:19 153:160 5
TK KONSTRUKTIVA B 2:0 10:2 21:5 127:57 4
SK OÁZA PRAHA 1:1 4:8 8:19 66:127 3
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A 1:0 4:2 9:4 59:33 2
TK OREL PRAHA A 1:0 4:2 8:4 61:40 2
SK RAPID PRAHA 0:2 4:8 11:17 99:114 2
SOKOL KRÁLOVICE A 0:2 4:8 8:16 84:122 2
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE 0:1 2:4 7:8 55:51 1

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 27.5.2021 16:00 SK OÁZA PRAHA
TK KONSTRUKTIVA B
0:6 0:12 15:72 Zápis
2 30.5.2021 15:00 TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
TK OREL PRAHA A
0:0 0:0 0:0
3 27.5.2021 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
LTC RADOTÍN B
4:2 9:4 59:33 Zápis
4 27.5.2021 16:00 SK RAPID PRAHA
SOKOL KRÁLOVICE A
0:0 0:0 0:0
2 5 26.5.2021 16:00 TK KONSTRUKTIVA B
SK RAPID PRAHA
4:2 9:5 55:42 Zápis
6 30.5.2021 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
0:0 0:0 0:0
7 26.5.2021 16:00 LTC RADOTÍN B
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
0:0 0:0 0:0
8 26.5.2021 16:00 TK OREL PRAHA A
SK OÁZA PRAHA
0:0 0:0 0:0
3 9 26.5.2021 16:00 TK OREL PRAHA A
TK KONSTRUKTIVA B
0:0 0:0 0:0
10 27.5.2021 16:00 SK OÁZA PRAHA
LTC RADOTÍN B
0:0 0:0 0:0
11 30.5.2021 15:00 TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
SOKOL KRÁLOVICE A
0:0 0:0 0:0
12 27.5.2021 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
SK RAPID PRAHA
0:0 0:0 0:0
4 13 26.5.2021 16:00 TK KONSTRUKTIVA B
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
0:0 0:0 0:0
14 27.5.2021 16:00 SK RAPID PRAHA
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
0:0 0:0 0:0
15 30.5.2021 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
SK OÁZA PRAHA
0:0 0:0 0:0
16 26.5.2021 16:00 LTC RADOTÍN B
TK OREL PRAHA A
0:0 0:0 0:0
5 17 26.5.2021 16:00 LTC RADOTÍN B
TK KONSTRUKTIVA B
0:0 0:0 0:0
18 26.5.2021 16:00 TK OREL PRAHA A
SOKOL KRÁLOVICE A
4:2 8:4 61:40 Zápis
19 27.5.2021 16:00 SK OÁZA PRAHA
SK RAPID PRAHA
0:0 0:0 0:0
20 30.5.2021 15:00 TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
0:0 0:0 0:0
6 21 26.5.2021 16:00 TK KONSTRUKTIVA B
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
0:0 0:0 0:0
22 27.5.2021 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
SK OÁZA PRAHA
0:0 0:0 0:0
23 27.5.2021 16:00 SK RAPID PRAHA
TK OREL PRAHA A
0:0 0:0 0:0
24 30.5.2021 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
LTC RADOTÍN B
2:4 4:8 44:61 Zápis
7 25 30.5.2021 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
TK KONSTRUKTIVA B
0:0 0:0 0:0
26 26.5.2021 16:00 LTC RADOTÍN B
SK RAPID PRAHA
4:2 8:6 59:57 Zápis
27 26.5.2021 16:00 TK OREL PRAHA A
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
0:0 0:0 0:0
28 27.5.2021 16:00 SK OÁZA PRAHA
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE
4:2 8:7 51:55 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915