3.B

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
TJ RADLICE 1:0 6:0 12:1 73:25 2
TJ SOKOL VRŠOVICE II B 1:0 5:1 10:2 64:29 2
TO DUKLA 1:0 5:1 10:2 62:31 2
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO 1:0 5:1 10:3 60:39 2
TK KONSTRUKTIVA C 0:1 1:5 3:10 39:60 1
TJ SOKOL CHUCHLE 0:1 1:5 2:10 31:62 1
SOKOL DOLNÍ POČERNICE 0:1 1:5 2:10 29:64 1
SOKOL KRÁLOVICE B 0:1 0:6 1:12 25:73 1

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 20.5.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA C
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
1:5 3:10 39:60 Zápis
2 21.5.2020 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE
TO DUKLA
1:5 2:10 31:62 Zápis
3 22.5.2020 16:30 TJ RADLICE
SOKOL KRÁLOVICE B
6:0 12:1 73:25 Zápis
4 20.5.2020 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II B
SOKOL DOLNÍ POČERNICE
5:1 10:2 64:29 Zápis
2 5 26.5.2020 16:00 TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
TJ SOKOL VRŠOVICE II B
0:0 0:0 0:0
6 26.5.2020 16:00 SOKOL DOLNÍ POČERNICE
TJ RADLICE
0:0 0:0 0:0
7 31.5.2020 16:00 SOKOL KRÁLOVICE B
TJ SOKOL CHUCHLE
0:0 0:0 0:0
8 28.5.2020 16:00 TO DUKLA
TK KONSTRUKTIVA C
0:0 0:0 0:0
3 9 4.6.2020 16:00 TO DUKLA
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
0:0 0:0 0:0
10 3.6.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA C
SOKOL KRÁLOVICE B
0:0 0:0 0:0
11 4.6.2020 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE
SOKOL DOLNÍ POČERNICE
0:0 0:0 0:0
12 5.6.2020 16:30 TJ RADLICE
TJ SOKOL VRŠOVICE II B
0:0 0:0 0:0
4 13 9.6.2020 16:00 TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
TJ RADLICE
0:0 0:0 0:0
14 10.6.2020 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II B
TJ SOKOL CHUCHLE
0:0 0:0 0:0
15 9.6.2020 16:00 SOKOL DOLNÍ POČERNICE
TK KONSTRUKTIVA C
0:0 0:0 0:0
16 14.6.2020 16:00 SOKOL KRÁLOVICE B
TO DUKLA
0:0 0:0 0:0
5 17 21.6.2020 16:00 SOKOL KRÁLOVICE B
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
0:0 0:0 0:0
18 18.6.2020 16:00 TO DUKLA
SOKOL DOLNÍ POČERNICE
0:0 0:0 0:0
19 17.6.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA C
TJ SOKOL VRŠOVICE II B
0:0 0:0 0:0
20 18.6.2020 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE
TJ RADLICE
0:0 0:0 0:0
6 21 23.6.2020 16:00 TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
TJ SOKOL CHUCHLE
0:0 0:0 0:0
22 26.6.2020 16:30 TJ RADLICE
TK KONSTRUKTIVA C
0:0 0:0 0:0
23 24.6.2020 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II B
TO DUKLA
0:0 0:0 0:0
24 23.6.2020 16:00 SOKOL DOLNÍ POČERNICE
SOKOL KRÁLOVICE B
0:0 0:0 0:0
7 25 30.6.2020 16:00 SOKOL DOLNÍ POČERNICE
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO
0:0 0:0 0:0
26 5.7.2020 16:00 SOKOL KRÁLOVICE B
TJ SOKOL VRŠOVICE II B
0:0 0:0 0:0
27 2.7.2020 16:00 TO DUKLA
TJ RADLICE
0:0 0:0 0:0
28 1.7.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA C
TJ SOKOL CHUCHLE
0:0 0:0 0:0

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915