3.A

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ 7:0 40:2 81:8 499:207 14
LTC RUDNÁ 5:2 32:10 66:25 441:268 12
TK OÁZA ŘÍČANY B 5:2 17:25 37:54 334:384 12
SPOJE PRAHA 4:3 16:26 43:52 373:379 11
TJ SOLIDARITA B 3:4 23:19 47:46 328:334 10
SK ŽIŽKOV B 2:5 15:27 37:58 333:403 9
LTC RADOTÍN A 2:5 14:28 31:61 255:431 9
TJ SPARTAK MODŘANY 0:7 11:31 27:65 281:438 7

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
2 1 21.5.2020 15:30 SPOJE PRAHA
LTC RUDNÁ
0:6 2:12 47:70 Zápis
1 2 24.5.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY B
SK ŽIŽKOV B
4:2 8:6 64:56 Zápis
3 19.5.2020 16:00 TJ SPARTAK MODŘANY
LTC RADOTÍN A
1:5 2:10 41:64 Zápis
4 21.5.2020 15:00 TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
TJ SOLIDARITA B
6:0 12:0 73:17 Zápis
2 5 27.5.2020 16:00 LTC RUDNÁ
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
1:5 3:11 50:72 Zápis
6 31.5.2020 16:00 TJ SOLIDARITA B
TJ SPARTAK MODŘANY
5:1 11:3 70:41 Zápis
7 25.5.2020 16:30 LTC RADOTÍN A
TK OÁZA ŘÍČANY B
3:3 6:7 43:55 Zápis
8 29.5.2020 16:00 SK ŽIŽKOV B
SPOJE PRAHA
2:4 4:9 49:63 Zápis
3 9 5.6.2020 16:00 SK ŽIŽKOV B
LTC RUDNÁ
1:5 2:11 30:68 Zápis
10 4.6.2020 15:30 SPOJE PRAHA
LTC RADOTÍN A
4:2 9:4 65:39 Zápis
11 7.6.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY B
TJ SOLIDARITA B
3:3 6:6 41:41 Zápis
12 2.6.2020 16:00 TJ SPARTAK MODŘANY
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
1:5 2:10 31:70 Zápis
4 13 10.6.2020 16:00 LTC RUDNÁ
TJ SPARTAK MODŘANY
5:1 10:4 63:32 Zápis
14 11.6.2020 15:00 TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
TK OÁZA ŘÍČANY B
6:0 12:1 70:41 Zápis
15 14.6.2020 16:00 TJ SOLIDARITA B
SPOJE PRAHA
3:3 6:8 44:54 Zápis
16 8.6.2020 16:30 LTC RADOTÍN A
SK ŽIŽKOV B
4:2 8:7 53:57 Zápis
5 17 15.6.2020 16:30 LTC RADOTÍN A
LTC RUDNÁ
0:6 0:12 16:72 Zápis
18 19.6.2020 16:00 SK ŽIŽKOV B
TJ SOLIDARITA B
3:3 8:6 55:39 Zápis
19 18.6.2020 15:30 SPOJE PRAHA
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
0:6 2:12 27:69 Zápis
20 21.6.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY B
TJ SPARTAK MODŘANY
3:3 7:6 51:44 Zápis
6 21 24.6.2020 16:00 LTC RUDNÁ
TK OÁZA ŘÍČANY B
6:0 12:0 73:23 Zápis
22 23.6.2020 16:00 TJ SPARTAK MODŘANY
SPOJE PRAHA
3:3 6:7 49:60 Zápis
23 25.6.2020 15:00 TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
SK ŽIŽKOV B
6:0 12:0 73:26 Zápis
24 28.6.2020 16:00 TJ SOLIDARITA B
LTC RADOTÍN A
6:0 12:3 69:25 Zápis
7 25 5.7.2020 16:00 TJ SOLIDARITA B
LTC RUDNÁ
3:3 6:6 48:45 Zápis
26 29.6.2020 16:30 LTC RADOTÍN A
TENIS & PADEL KLUB PÍSEČNÁ
0:6 0:12 15:72 Zápis
27 3.7.2020 16:00 SK ŽIŽKOV B
TJ SPARTAK MODŘANY
5:1 10:4 60:43 Zápis
28 2.7.2020 15:30 SPOJE PRAHA
TK OÁZA ŘÍČANY B
2:4 6:8 57:59 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915