2.A

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
LTC MICHLE A 7:0 31:10 64:25 413:278 14
SK RAPID PRAHA 5:2 28:14 61:32 430:302 12
TK OÁZA ŘÍČANY A 5:2 24:18 51:40 385:339 12
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A 3:4 21:21 45:44 332:342 10
SOKOL DEJVICE I 3:4 13:29 33:59 325:393 10
TK KONSTRUKTIVA B 2:5 19:23 40:50 312:359 9
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A 2:5 18:23 40:50 345:374 9
SOKOL KRÁLOVICE A 1:6 13:29 26:60 252:407 8

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 21.5.2020 15:30 SK RAPID PRAHA
TK KONSTRUKTIVA B
4:2 10:5 66:33 Zápis
2 24.5.2020 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
3:3 6:6 46:45 Zápis
3 20.5.2020 16:00 LTC MICHLE A
SOKOL DEJVICE I
5:1 11:4 68:39 Zápis
4 21.5.2020 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
TK OÁZA ŘÍČANY A
1:5 3:10 38:63 Zápis
2 5 27.5.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA B
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
3:3 7:7 52:45 Zápis
6 27.5.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY A
LTC MICHLE A
2:4 4:8 51:54 Zápis
7 31.5.2020 15:00 SOKOL DEJVICE I
SOKOL KRÁLOVICE A
4:2 8:4 56:39 Zápis
8 27.5.2020 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
SK RAPID PRAHA
0:6 1:12 44:69 Zápis
3 9 3.6.2020 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
TK KONSTRUKTIVA B
5:1 11:2 69:38 Zápis
10 4.6.2020 15:30 SK RAPID PRAHA
SOKOL DEJVICE I
6:0 12:1 72:43 Zápis
11 7.6.2020 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
TK OÁZA ŘÍČANY A
3:3 6:8 44:55 Zápis
12 3.6.2020 16:00 LTC MICHLE A
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
5:1 10:2 61:28 Zápis
4 13 10.6.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA B
LTC MICHLE A
2:4 4:8 33:59 Zápis
14 11.6.2020 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
SOKOL KRÁLOVICE A
5:1 10:2 61:25 Zápis
15 10.6.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY A
SK RAPID PRAHA
3:3 7:6 50:49 Zápis
16 14.6.2020 15:00 SOKOL DEJVICE I
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
3:3 8:6 57:46 Zápis
5 17 21.6.2020 15:00 SOKOL DEJVICE I
TK KONSTRUKTIVA B
3:3 6:6 46:38 Zápis
18 17.6.2020 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
TK OÁZA ŘÍČANY A
4:2 9:4 66:43 Zápis
19 18.6.2020 15:30 SK RAPID PRAHA
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
3:3 6:6 51:44 Zápis
20 21.6.2020 15:00 SOKOL KRÁLOVICE A
LTC MICHLE A
2:4 4:8 43:52 Zápis
6 21 24.6.2020 17:00 TK KONSTRUKTIVA B
SOKOL KRÁLOVICE A
6:0 11:0 72:20 Zápis
22 24.6.2020 16:00 LTC MICHLE A
SK RAPID PRAHA
4:2 8:6 53:57 Zápis
23 25.6.2020 16:30 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
3:3 7:6 55:48 Zápis
24 24.6.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY A
SOKOL DEJVICE I
5:1 10:3 69:42 Zápis
7 25 1.7.2020 16:00 TK OÁZA ŘÍČANY A
TK KONSTRUKTIVA B
4:2 8:5 54:46 Zápis
26 5.7.2020 15:00 SOKOL DEJVICE I
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
1:5 3:10 42:61 Zápis
27 1.7.2020 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
LTC MICHLE A
0:5 1:11 27:66 Zápis
28 2.7.2020 15:30 SK RAPID PRAHA
SOKOL KRÁLOVICE A
4:2 9:4 66:35 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915