4.A

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
SK OÁZA SA 5:2 30:12 61:25 392:239 12
TJ MONTÁŽE SA 5:2 29:13 60:29 397:257 12
TJ PANKRÁC A 5:2 27:15 56:33 401:276 12
Spoje Praha SA 5:2 25:17 52:38 386:293 12
TJ SOKOL VRŠOVICE II C 4:3 21:21 43:43 330:321 11
TJ SOLIDARITA A 2:5 16:26 38:55 315:360 9
TK KONSTRUKTIVA D 2:5 13:29 30:60 230:414 9
TJ SOKOL CHUCHLE SA 0:7 7:35 14:71 159:450 7

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 29.4.2019 15:30 Spoje Praha SA
TK KONSTRUKTIVA D
6:0 12:2 74:23 Zápis
2 5.5.2019 16:00 TJ SOLIDARITA A
SK OÁZA SA
4:2 9:4 64:29 Zápis
3 30.4.2019 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II C
TJ MONTÁŽE SA
1:5 2:10 29:65 Zápis
4 30.4.2019 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE SA
TJ PANKRÁC A
2:4 4:8 32:54 Zápis
2 5 8.5.2019 16:30 TK KONSTRUKTIVA D
TJ SOKOL CHUCHLE SA
4:2 8:4 51:36 Zápis
6 12.5.2019 15:00 TJ PANKRÁC A
TJ SOKOL VRŠOVICE II C
4:2 8:4 59:34 Zápis
7 7.5.2019 16:00 TJ MONTÁŽE SA
TJ SOLIDARITA A
6:0 12:1 72:35 Zápis
8 6.5.2019 16:00 SK OÁZA SA
Spoje Praha SA
6:0 12:0 72:23 Zápis
3 9 13.5.2019 16:00 SK OÁZA SA
TK KONSTRUKTIVA D
6:0 12:0 72:8 Zápis
10 13.5.2019 15:30 Spoje Praha SA
TJ MONTÁŽE SA
2:4 4:8 37:56 Zápis
11 19.5.2019 16:00 TJ SOLIDARITA A
TJ PANKRÁC A
3:3 7:7 49:54 Zápis
12 14.5.2019 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II C
TJ SOKOL CHUCHLE SA
5:1 10:2 64:31 Zápis
4 13 22.5.2019 16:30 TK KONSTRUKTIVA D
TJ SOKOL VRŠOVICE II C
3:3 6:6 38:55 Zápis
14 21.5.2019 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE SA
TJ SOLIDARITA A
2:4 4:9 31:64 Zápis
15 26.5.2019 15:00 TJ PANKRÁC A
Spoje Praha SA
3:3 6:6 50:52 Zápis
16 21.5.2019 16:00 TJ MONTÁŽE SA
SK OÁZA SA
3:3 6:7 42:53 Zápis
5 17 4.6.2019 16:00 TJ MONTÁŽE SA
TK KONSTRUKTIVA D
4:2 9:4 62:31 Zápis
18 3.6.2019 16:00 SK OÁZA SA
TJ PANKRÁC A
4:2 8:4 53:45 Zápis
19 3.6.2019 15:30 Spoje Praha SA
TJ SOKOL CHUCHLE SA
6:0 12:0 72:12 Zápis
20 9.6.2019 16:00 TJ SOLIDARITA A
TJ SOKOL VRŠOVICE II C
1:5 2:10 23:60 Zápis
6 21 12.6.2019 16:30 TK KONSTRUKTIVA D
TJ SOLIDARITA A
4:2 9:5 51:45 Zápis
22 11.6.2019 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II C
Spoje Praha SA
2:4 5:9 45:65 Zápis
23 11.6.2019 16:00 TJ SOKOL CHUCHLE SA
SK OÁZA SA
0:6 0:12 14:73 Zápis
24 16.6.2019 15:00 TJ PANKRÁC A
TJ MONTÁŽE SA
5:1 11:3 69:28 Zápis
7 25 30.6.2019 15:00 TJ PANKRÁC A
TK KONSTRUKTIVA D
6:0 12:1 70:28 Zápis
26 25.6.2019 16:00 TJ MONTÁŽE SA
TJ SOKOL CHUCHLE SA
6:0 12:0 72:3 Zápis
27 24.6.2019 16:00 SK OÁZA SA
TJ SOKOL VRŠOVICE II C
3:3 6:6 40:43 Zápis
28 24.6.2019 15:30 Spoje Praha SA
TJ SOLIDARITA A
4:2 9:5 63:35 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915