2.A

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
TK START PRAHA TOPOLKA A 5:2 23:19 55:43 390:334 12
TK OREL PRAHA B 4:3 22:20 50:44 390:355 11
LTC SVOBODA PRAHA B 4:3 21:21 46:47 366:365 11
LTC MICHLE A 4:3 17:25 37:55 319:399 11
TJ PANKRÁC B 3:4 28:14 58:34 401:315 10
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A 3:4 20:22 47:50 347:364 10
SPORT KLUB KOLOVRATY 3:4 18:24 40:53 323:399 10
SK RAPID PRAHA 2:5 19:23 48:55 357:362 9

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 30.4.2019 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
TJ PANKRÁC B
3:3 7:6 55:52 Zápis
2 5.5.2019 15:00 LTC SVOBODA PRAHA B
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
3:3 7:8 59:64 Zápis
3 1.5.2019 16:00 LTC MICHLE A
SPORT KLUB KOLOVRATY
5:1 10:4 68:45 Zápis
4 2.5.2019 15:00 SK RAPID PRAHA
TK OREL PRAHA B
3:3 7:7 56:53 Zápis
2 5 9.5.2019 16:30 TJ PANKRÁC B
SK RAPID PRAHA
3:3 7:8 43:51 Zápis
6 8.5.2019 16:00 TK OREL PRAHA B
LTC MICHLE A
2:4 5:9 50:56 Zápis
7 8.5.2019 16:00 SPORT KLUB KOLOVRATY
LTC SVOBODA PRAHA B
3:3 6:8 47:59 Zápis
8 8.5.2019 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
TK START PRAHA TOPOLKA A
3:3 6:8 46:56 Zápis
3 9 15.5.2019 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
TJ PANKRÁC B
1:5 3:10 29:63 Zápis
10 14.5.2019 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
SPORT KLUB KOLOVRATY
4:2 9:5 67:39 Zápis
11 19.5.2019 15:00 LTC SVOBODA PRAHA B
TK OREL PRAHA B
4:2 8:4 61:43 Zápis
12 15.5.2019 16:00 LTC MICHLE A
SK RAPID PRAHA
4:2 9:5 60:49 Zápis
4 13 23.5.2019 16:30 TJ PANKRÁC B
LTC MICHLE A
6:0 12:0 73:30 Zápis
14 23.5.2019 15:00 SK RAPID PRAHA
LTC SVOBODA PRAHA B
3:3 7:7 52:53 Zápis
15 22.5.2019 16:00 TK OREL PRAHA B
TK START PRAHA TOPOLKA A
3:3 8:7 57:48 Zápis
16 22.5.2019 16:00 SPORT KLUB KOLOVRATY
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
4:2 8:4 49:40 Zápis
5 17 5.6.2019 16:00 SPORT KLUB KOLOVRATY
TJ PANKRÁC B
3:3 7:7 56:54 Zápis
18 5.6.2019 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
TK OREL PRAHA B
2:4 5:9 45:57 Zápis
19 4.6.2019 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
SK RAPID PRAHA
3:3 8:8 54:51 Zápis
20 9.6.2019 15:00 LTC SVOBODA PRAHA B
LTC MICHLE A
3:3 6:7 41:52 Zápis
6 21 13.6.2019 16:30 TJ PANKRÁC B
LTC SVOBODA PRAHA B
5:1 10:2 65:33 Zápis
22 12.6.2019 16:00 LTC MICHLE A
TK START PRAHA TOPOLKA A
1:5 2:11 29:68 Zápis
23 13.6.2019 15:00 SK RAPID PRAHA
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
3:3 8:9 56:50 Zápis
24 12.6.2019 16:00 TK OREL PRAHA B
SPORT KLUB KOLOVRATY
5:1 10:2 69:38 Zápis
7 25 26.6.2019 16:00 TK OREL PRAHA B
TJ PANKRÁC B
3:3 7:6 61:51 Zápis
26 26.6.2019 16:00 SPORT KLUB KOLOVRATY
SK RAPID PRAHA
4:2 8:5 49:42 Zápis
27 26.6.2019 16:00 TJ SOKOL HOSTIVAŘ A
LTC MICHLE A
6:0 12:0 73:24 Zápis
28 25.6.2019 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
LTC SVOBODA PRAHA B
2:4 5:8 42:60 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915