2.A

Tabulka umístění družstev

Družstvo Utkání Body Sady Hry Body v tabulce
TK KONSTRUKTIVA B 7:0 37:5 75:14 463:182 14
TK START PRAHA TOPOLKA A 5:2 30:12 65:27 426:211 12
LTC MICHLE A 5:2 24:18 51:39 365:320 12
TJ PANKRÁC B 4:3 23:19 49:43 360:345 11
LTC RADOTÍN B 4:3 21:21 47:46 345:363 11
TJ SOKOL VRŠOVICE II A 1:6 12:30 31:61 307:429 8
SPOJE PRAHA 1:6 11:31 27:65 242:436 8
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A 1:6 10:32 21:71 253:475 8

Pořadí utkání

Kolo Utkání Datum a čas Družstvo domácí Body Sady Hry Zápis
Družstvo hosté
1 1 1.5.2018 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
4:2 10:4 69:28 Zápis
2 30.4.2018 16:30 TK KONSTRUKTIVA B
SPOJE PRAHA
6:0 12:0 72:13 Zápis
3 2.5.2018 16:00 LTC MICHLE A
LTC RADOTÍN B
4:2 10:5 67:39 Zápis
4 3.5.2018 16:30 TJ PANKRÁC B
TJ SOKOL VRŠOVICE II A
4:2 8:5 64:47 Zápis
2 5 7.5.2018 16:00 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
TJ PANKRÁC B
0:6 0:12 31:75 Zápis
6 7.5.2018 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II A
LTC MICHLE A
2:4 5:8 50:58 Zápis
7 9.5.2018 16:00 LTC RADOTÍN B
TK KONSTRUKTIVA B
2:4 5:9 40:59 Zápis
8 9.5.2018 15:30 SPOJE PRAHA
TK START PRAHA TOPOLKA A
0:6 1:12 12:69 Zápis
3 9 16.5.2018 15:30 SPOJE PRAHA
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
2:4 6:9 52:63 Zápis
10 15.5.2018 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
LTC RADOTÍN B
5:1 11:2 71:24 Zápis
11 14.5.2018 16:30 TK KONSTRUKTIVA B
TJ SOKOL VRŠOVICE II A
5:1 10:2 71:32 Zápis
12 16.5.2018 16:00 LTC MICHLE A
TJ PANKRÁC B
4:2 9:4 64:39 Zápis
4 13 21.5.2018 16:00 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
LTC MICHLE A
1:5 2:10 36:64 Zápis
14 24.5.2018 16:30 TJ PANKRÁC B
TK KONSTRUKTIVA B
0:6 2:12 19:67 Zápis
15 21.5.2018 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II A
TK START PRAHA TOPOLKA A
0:6 1:12 14:69 Zápis
16 23.5.2018 16:00 LTC RADOTÍN B
SPOJE PRAHA
4:2 8:4 60:43 Zápis
5 17 6.6.2018 16:00 LTC RADOTÍN B
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
5:1 11:2 73:30 Zápis
18 6.6.2018 15:30 SPOJE PRAHA
TJ SOKOL VRŠOVICE II A
5:1 10:4 59:49 Zápis
19 5.6.2018 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
TJ PANKRÁC B
2:4 5:9 45:60 Zápis
20 4.6.2018 16:30 TK KONSTRUKTIVA B
LTC MICHLE A
6:0 12:0 74:19 Zápis
6 21 11.6.2018 16:00 TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
TK KONSTRUKTIVA B
0:6 0:12 20:72 Zápis
22 13.6.2018 16:00 LTC MICHLE A
TK START PRAHA TOPOLKA A
1:5 2:10 25:64 Zápis
23 14.6.2018 16:30 TJ PANKRÁC B
SPOJE PRAHA
4:2 8:5 55:45 Zápis
24 11.6.2018 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II A
LTC RADOTÍN B
2:4 4:9 45:63 Zápis
7 25 25.6.2018 16:00 TJ SOKOL VRŠOVICE II A
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A
4:2 10:4 70:45 Zápis
26 27.6.2018 16:00 LTC RADOTÍN B
TJ PANKRÁC B
3:3 7:6 46:48 Zápis
27 27.6.2018 15:30 SPOJE PRAHA
LTC MICHLE A
0:6 1:12 18:68 Zápis
28 26.6.2018 16:00 TK START PRAHA TOPOLKA A
TK KONSTRUKTIVA B
2:4 5:8 39:48 Zápis

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915