Detail hráče Jan Růžanský

Statistiky hráče

CelkemVyhranýchProhraných
Počet zápasů112 7240
Počet sad246 15492
Počet her1993 1135858

Odehraná utkání

Utkání Domácí 1 Hosté 1 Výsledky sad Hry Sady Body Komentář
Domácí 2 Hosté 2 1. 2. 3. D H D H D H
2020
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Jan Růžanský Jan Večeř 6:7 7:5 0:1 13 13 1 2 0 1 7/10
TJ PANKRÁC B - PSK OLYMP PRAHA Martina Košanová Jana Křečková 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
Jan Růžanský Jan Večeř
TK MONTÁŽE - TJ PANKRÁC B Pavel Šroba Jan Růžanský 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Pavel Martinec 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Miloš Válek 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Martina Košanová Karolína Beranová
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Miroslav Votápek Jan Růžanský 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TJ PANKRÁC B Vilém Ungermann Jan Růžanský 2:6 1:6 3 12 0 2 0 1
Jana Ksandrová Martina Košanová
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ PANKRÁC B Zbyněk Sommer Jan Růžanský 2:6 2:6 4 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HORNÍ POČERNICE - TJ PANKRÁC B Milan Radil Jan Růžanský 3:6 1:6 4 12 0 2 0 1
Tomáš Rieb Miloslav Šmolík
2019
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ PANKRÁC B Jiří Němec Jan Růžanský 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ PANKRÁC B Jiří Němec Jan Růžanský 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
Andrea Nicod Martina Košanová
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Jan Růžanský Martin Hora 1:6 6:1 0:1 7 8 1 2 0 1 7/10
TJ PANKRÁC B - SK RAPID PRAHA Jan Růžanský Petr Machovec 3:6 6:1 1:0 10 7 2 1 1 0
Květa Eichlerová Kateřina Potužníková
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Petr Štěpánek Jan Růžanský 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL HOSTIVAŘ A - TJ PANKRÁC B Petr Štěpánek Jan Růžanský 0:6 3:6 3 12 0 2 0 1
Radka Havlová Martina Košanová
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Jan Růžanský Miloš Kubánek 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC MICHLE A Jan Růžanský Pavel Pataši 6:1 6:1 12 2 2 0 1 0
Martina Košanová Marta Lorencová
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Pavel Dušek Jan Růžanský 6:3 4:6 0:1 10 10 1 2 0 1
TK OÁZA ŘÍČANY A - TJ PANKRÁC B Pavel Dušek Jan Růžanský 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Zuzana Královcová Květa Eichlerová
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Jan Růžanský Vlastimil Kolář 6:1 6:4 12 5 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - LTC SVOBODA PRAHA B Jan Růžanský Libor Čeleda 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Martina Košanová Pavla Rosolová
2018
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Ladislav Maršík Jan Růžanský 0:6 2:6 2 12 0 2 0 1
TJ TATRAN STŘEŠOVICE A - TJ PANKRÁC B Jan Blažek Jan Růžanský 2:6 6:7 8 13 0 2 0 1
Ladislav Maršík Petr Matyáš
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Lubor Hobza Jan Růžanský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
LTC MICHLE A - TJ PANKRÁC B Richard Březina Petr Matyáš 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Lubor Hobza Jan Růžanský
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ PANKRÁC B Zdeněk Mazák Jan Růžanský 3:6 4:6 7 12 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TJ PANKRÁC B Jiří Němec Jan Růžanský 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Zuzana Hlubocká Martina Košanová
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Jan Růžanský Jaromír Musil 6:1 6:2 12 3 2 0 1 0
TJ PANKRÁC B - SPOJE PRAHA Jan Růžanský Jaromír Musil 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Květa Eichlerová Jitka Vyskočilová
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Petr Neřold Jan Růžanský 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
LTC RADOTÍN B - TJ PANKRÁC B Tomáš Šobr Jan Růžanský 6:3 1:6 0:1 7 10 1 2 0 1
Elena Schafferová Květa Eichlerová
2017
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Jan Růžanský Vojtěch Flégl 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TJ PANKRÁC B - TK OREL PRAHA B Jan Růžanský Robert Ondračka 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
Květa Eichlerová Romana Široká
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Petr Jiráček Jan Růžanský 2:6 6:3 1:0 9 9 2 1 1 0
PSK OLYMP PRAHA - TJ PANKRÁC B Jaroslav Pitra Ben Hamouda Tahar 6:7 6:7 12 14 0 2 0 1
Vladimír Sosna Jan Růžanský
TJ PANKRÁC B - SK ŽIŽKOV A Jan Růžanský Stanislav Černovský 6:2 5:7 1:0 12 9 2 1 1 0 10/5
2015
LTC MICHLE B - TGC KUNRATICE A Petr Hartmann Jan Růžanský 6:4 5:7 0:1 11 12 1 2 0 1
LTC MICHLE B - TGC KUNRATICE A Jolana Volfová Květa Eichlerová 6:4 6:2 12 6 2 0 1 0
Richard Březina Jan Růžanský
TGC KUNRATICE A - SK ŽIŽKOV A Jan Růžanský Michal Brajer 6:7 1:6 7 13 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - SK ŽIŽKOV A Jan Růžanský Stanislav Černovský 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
Květa Eichlerová Renata Jandová
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 4:6 6:4 0:1 10 11 1 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 6:4 7:5 13 9 2 0 1 0
Pavla Rosolová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Jan Růžanský Pavel Pataši 6:4 4:6 0:1 10 11 1 2 0 1
TGC KUNRATICE A - LTC SVOBODA PRAHA A Jan Růžanský Pavel Pataši 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
Vladimír Lacina Jiří Pacovský
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE A Zdeněk Mazák Jan Růžanský 5:7 1:6 6 13 0 2 0 1
TK START PRAHA TOPOLKA A - TGC KUNRATICE A Bohumil Kopp Jan Růžanský 4:6 5:7 9 13 0 2 0 1
Zuzana Eliášová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Růžanský Bořivoj Bašta 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ B Jan Růžanský Bořivoj Bašta 6:1 3:6 0:1 9 8 1 2 0 1
Květa Eichlerová Martina Čížková
SOKOL ŘEPORYJE - TGC KUNRATICE A Tomáš Neubauer Jan Růžanský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
SOKOL ŘEPORYJE - TGC KUNRATICE A Tomáš Neubauer Jan Růžanský 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0
Vlastimil Kolář Vladimír Lacina
2014
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A Michal Brajer Jan Růžanský 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
SK ŽIŽKOV A - TGC KUNRATICE A David Štorek Jan Růžanský 3:6 3:6 6 12 0 2 0 1
Hana Štorková Květa Eichlerová
TK OREL PRAHA B - TGC KUNRATICE A Vojtěch Flégl Jan Růžanský 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
TK OREL PRAHA B - TGC KUNRATICE A Josef Jašek Jan Růžanský 6:3 7:5 13 8 2 0 1 0
Petr Šota Oldřich Mrázek
TGC KUNRATICE A - BANÍK PRAHA Jan Růžanský Martin Tofi 3:6 2:6 5 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - BANÍK PRAHA Jan Růžanský Michal Kotas 4:6 3:6 7 12 0 2 0 1
Květa Eichlerová Pavlína Brabcová
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Miloš Válek Jan Růžanský 6:3 6:3 12 6 2 0 1 0
SK OÁZA PRAHA - TGC KUNRATICE A Miloš Válek Jan Růžanský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
Martina Kropáčková Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Jan Růžanský Jan Šimeček 7:5 6:4 13 9 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Jan Růžanský Jan Šimeček 7:5 6:3 13 8 2 0 1 0
Pavel Křtěn Martin Trčka
TGC KUNRATICE A - LTC RADOTÍN B Jan Růžanský Petr Neřold 6:2 6:0 12 2 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC RADOTÍN B Vladimír Lacina Petr Hlavička 6:0 6:3 12 3 2 0 1 0
Jan Růžanský Petr Neřold
2013
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Miloš Válek 1:6 2:6 3 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - SK OÁZA PRAHA Jan Růžanský Miloš Klikar 7:5 3:6 1:0 11 11 2 1 1 0
Vladimír Lacina Osvald Duda
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A František Svoboda Jan Růžanský 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ SOKOL VRŠOVICE II A - TGC KUNRATICE A František Svoboda Jan Růžanský 2:6 5:7 7 13 0 2 0 1
Irena Pechová Květa Eichlerová
TGC KUNRATICE A - TENIS KLÁNOVICE A Jan Růžanský Ondřej Štrouf 4:6 6:1 1:0 11 7 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TENIS KLÁNOVICE A Jan Růžanský Ondřej Štrouf 6:4 5:7 1:0 12 11 2 1 1 0
Květa Eichlerová Petra Brzáková
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Jan Šimeček Jan Růžanský 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
LTC MICHLE A - TGC KUNRATICE A Marta Lorencová Květa Eichlerová 2:6 3:6 5 12 0 2 0 1
Milan Novák Jan Růžanský
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 4:6 2:6 6 12 0 2 0 1
TK KONSTRUKTIVA B - TGC KUNRATICE A Pavel Novák Jan Růžanský 4:6 6:2 1:0 11 8 2 1 1 0
Zdeněk Suchomel Pavel Křtěn
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Jan Růžanský Luděk Laboutka 1:6 1:6 2 12 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - TK FÉNIX NEDVĚZÍ A Květa Eichlerová Zuzana Královcová 6:4 1:6 0:1 7 11 1 2 0 1
Jan Růžanský Luděk Laboutka
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Bohumil Vild Jan Růžanský 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
TJ ASTRA ZAHRADNÍ MĚSTO - TGC KUNRATICE A Kateřina Potužníková Květa Eichlerová 6:2 6:4 12 6 2 0 1 0
Bohumil Vild Jan Růžanský
2012
TGC KUNRATICE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Ivan Kurz Petr Pokorný 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Jan Růžanský Petr Kutil
TC SPOŘILOV - TGC KUNRATICE A Miloš Kubánek Jan Růžanský 0:6 1:6 1 12 0 2 0 1
TC SPOŘILOV - TGC KUNRATICE A Vladimír Urbanec Jan Růžanský 1:6 0:6 1 12 0 2 0 1
Lenka Mačicová Ilona Poláková
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Miroslav Cafourek Ivan Kurz 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1 čtyřhra
František Stejskal Jan Růžanský
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Vítězslav Pařízek Jan Růžanský 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0 2. muž 4 +
2011
TGC KUNRATICE A - TC SPOŘILOV Jan Růžanský Vladimír Urbanec 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TC SPOŘILOV Jan Růžanský Čestmír Braniš 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
Vladimír Lacina Karel Piskáček
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Miroslav Cafourek Jan Růžanský 6:4 2:6 1:0 9 10 2 1 1 0
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Vladimír Adámek Ivan Kurz 7:6 6:4 13 10 2 0 1 0
Miroslav Cafourek Jan Růžanský
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Jan Růžanský Vlastislav Černý 6:3 6:2 12 5 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TK KONSTRUKTIVA B Jan Růžanský Jiří Volf 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
Libor Havlíček Štěpán Matěna
TGC KUNRATICE A - TK KONSTRUKTIVA A Jan Růžanský Jiří Fiedler 3:6 6:4 0:1 9 11 1 2 0 1
TGC KUNRATICE A - TK KONSTRUKTIVA A Jan Růžanský Jiří Fiedler 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Ivan Kurz Petr Musil
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Jan Růžanský Ondřej Štrouf 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TENIS KLÁNOVICE B Jan Růžanský Ondřej Štrouf 2:6 4:6 6 12 0 2 0 1
Pavel Křtěn Michal Kutzendorfer
TENIS CIBULKA - TGC KUNRATICE A Václav Toman Jan Růžanský 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TGC KUNRATICE A Václav Toman Ivan Kurz 7:5 4:6 0:1 11 12 1 2 0 1 10/12
Jan Šesták Jan Růžanský
2010
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Vítězslav Pařízek Jan Růžanský 6:2 6:3 12 5 2 0 1 0
TK HANSPAULKA - TGC KUNRATICE A Pavel Hůla Jan Růžanský 6:1 6:3 12 4 2 0 1 0
Vítězslav Pařízek Petr Křtěn
TGC KUNRATICE A - TK START PRAHA TOPOLKA A Jan Růžanský Petr Matoušek 6:4 6:3 12 7 2 0 1 0
Ilona Poláková Dana Kábová
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Růžanský Roman Franta 6:4 6:4 12 8 2 0 1 0
TGC KUNRATICE B - TJ SOKOL HOSTIVAŘ A Jan Růžanský Jaroslav Hlava 1:6 3:6 4 12 0 2 0 1
Libor Havlíček Zbyněk Richter
TGC KUNRATICE A - TC SPOŘILOV Jan Růžanský Ladislav Hauptman 6:1 6:0 12 1 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - TC SPOŘILOV Jan Růžanský František Forgács 6:0 6:0 12 0 2 0 1 0
Ilona Poláková Nataša Faschingbauerová
TENIS CIBULKA - TGC KUNRATICE A Zdeněk Mazák Jan Růžanský 7:5 6:2 13 7 2 0 1 0
TENIS CIBULKA - TGC KUNRATICE A Michal Kuchař Michal Bauer 4:6 4:6 8 12 0 2 0 1
Zdeněk Mazák Jan Růžanský
TGC KUNRATICE A - SK MOTORLET Jan Růžanský Dušan Joppa 6:2 4:6 1:0 11 8 2 1 1 0 10/8
TGC KUNRATICE A - SK MOTORLET Jan Růžanský Dušan Joppa 5:7 5:7 10 14 0 2 0 1
Ilona Poláková Pavla Mrázová
2009
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Jan Růžanský Lubor Hobza 7:6 6:2 13 8 2 0 1 0
TGC KUNRATICE A - LTC MICHLE A Michal Bauer Lubor Hobza 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Jan Růžanský Martin Trčka
TGC KUNRATICE A - TK LOKOMOTIVA A Jan Růžanský Miloš Válek 4:6 6:7 10 13 0 2 0 1
TGC KUNRATICE A - TK LOKOMOTIVA A Jan Růžanský Bohumil Pikhart 6:2 6:1 12 3 2 0 1 0
Ilona Poláková Renata Vodičková
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jan Růžanský Bohumil Klouda 7:6 1:6 1:0 9 12 2 1 1 0
TGC KUNRATICE A - TJ TATRAN STŘEŠOVICE A Jan Růžanský Martin Vítek 6:3 6:4 12 7 2 0 1 0
František Pojezný Ladislav Maršík
TK KONSTRUKTIVA A - TGC KUNRATICE A Jiří Mareš Jan Růžanský 6:3 6:1 12 4 2 0 1 0
TK KONSTRUKTIVA A - TGC KUNRATICE A Zdeněk Suchomel František Pojezný 3:6 5:7 8 13 0 2 0 1
Jiří Mareš Jan Růžanský

Login

 
Pražský tenisový svaz, Komise seniorského tenisu, Pod Děkankou 82, Poštovníschránka 31, 140 00 Praha 4, Telefon: 261 210 742, Fax: 261 213 915